Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

lepiej usun ten link co masz w podpisie bo jak to jakis moderator zobaczy to degrada dostaniesz za lamanie regulaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 19:52, Sweelinck napisał:

Cóż, obejrzałem najnowszy filmik. Mam rozumieć, że to jest mniej wiecej ostateczna wersja gry.
Więc jednak Isabel i inni pozostają brzuchomówcami - nawet jak mówią, to ich usta się nie otwierają
:(


tez zwrocilem na to uwage, heh... jak w starych gierkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 20:08, moonman napisał:

> Cóż, obejrzałem najnowszy filmik. Mam rozumieć, że to jest mniej wiecej ostateczna wersja
gry.
> Więc jednak Isabel i inni pozostają brzuchomówcami - nawet jak mówią, to ich usta się
nie otwierają
> :(

tez zwrocilem na to uwage, heh... jak w starych gierkach :P


mozze poprawia :) a moze nie :) mnie tam to nie przeszkadza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, sam nie wiem, czemu to zawsze tak jest że w Polsce nie ma największych gier, a jak już są to po premierze światowej ... NP. Matrix On-line.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, gralem w demo i pierwsza rzecz jaka mi sie narzucila - gra jest robiona na silniku graficznym...
silent storma :D niestety, jest to tez dosc denerwujace - nienawidze lekkich lagów po wcisnieciu przycisku myszy i braku precyzji kursora myszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko. czy filmy będą takie jak w tym kościele czy takie jak były potem na silinku gry? bo te potem były beznadziejne kiedy postacie mówiły a nie rusząły ustami.. mam nadzieje że to tylko tak na filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 20:55, Mike1292 napisał:

mam pytanko. czy filmy będą takie jak w tym kościele czy takie jak były potem na silinku gry?
bo te potem były beznadziejne kiedy postacie mówiły a nie rusząły ustami.. mam nadzieje że
to tylko tak na filmik


uwazam ze pierwszy film to demo a pozniej juz przerywniki beda na engine - tak jest w dawn of war :) tyle ze tam ludki ruszaja ustami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 20:55, Mike1292 napisał:

mam pytanko. czy filmy będą takie jak w tym kościele czy takie jak były potem na silinku gry?
bo te potem były beznadziejne kiedy postacie mówiły a nie rusząły ustami.. mam nadzieje że
to tylko tak na filmik

niestety, w grze nie będą im się ruszały usta, ale co jest ważniejsze, sama gra czy przerywniki ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze taki ladny film bedzie na początek kazdej kampanii (w koncu w nazwie filmu bylo ze to jest "haven campaign") a potem w trackie misji juz przerywniki fabularne bedą na engine gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zainstalowałem demo i niestety po pierwszej bitwie wywala mi do pulpitu :( Miał ktos coś takiego ? Mój komp Athlon64 2800, GeForce 6600GT 512AM i najnowsze stery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam ze jestem zniesmaczony poziomem optymalizacji kodu, jestem nawet przekonany ze mozna dociekac tutaj spisku miedzy UBI a NVIDAI\ATI HA ! grafika nie prezntuje odpowiedniego poziomu, na GF 6800xt TNIE :\ jesli tak gra bedzie az tak niedopracowana to ile ludzi sobie nie pogra ;\ szkoda ze sie nie przylozyli. Naprawde szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 22:33, Tass napisał:

Aha , demko PL z CDA


sciagnij sobie moze patch z gram.pl :) moze to pomoze

co sadzicie o Ghost mode ?

jak dla mnie bomba :) zupelnie nowe podejscie do trybu multi :) koniec z wiecznym czekaniem na ruch przeciwnika :) teraz mozna sie zabawic jego kosztem :) po prostu bajka :)

ciekawe czy to bedzietak dobrze wygladac i sie sprawdzac w realu :) czy tez tylko filmik kusi i nic poza tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 22:40, Deamian napisał:

Powiem wam ze jestem zniesmaczony poziomem optymalizacji kodu, jestem nawet przekonany ze mozna
dociekac tutaj spisku miedzy UBI a NVIDAI\ATI HA ! grafika nie prezntuje odpowiedniego poziomu,
na GF 6800xt TNIE :\ jesli tak gra bedzie az tak niedopracowana to ile ludzi sobie nie pogra
;\ szkoda ze sie nie przylozyli. Naprawde szkoda



ja mam geforca 6800 gs i p4 2,8 ht :) tnie tylko jak klade kamere :) a tak wszystko dziala plynnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jak mówiono a małym polu walki. No to patrzcie jak było w alfie. To na górze to pewnie... pasek inicjatywy??? Żeby nie było to znalazłem to zdjęcie w sklepie internetowym
http://pasaz.onet.pl/PASAZ,581,358fe938ffffffc0007efd80b5cbe194,produkt.html?url=http%3A%2F%2Fwww.ultima.pl%2Fitemnfo. php%3Fid%3D1294%26onet%3D1&url_back=szukaj_najpop.html%3F%26search%3Ds%26zak%3D0%26g%3D0%26simple%3D%22Sony+Playstation+ 2%22%26ID%3DPASAZ . Ale mi reklama. Phhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie www.ultima.pl i dajcie potem Heroes V. To tam to będzie. Sorry za ten wcześniejszy adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grunt to byc na czasie :)

widocznie sklep nie chce sprzedac za wiele egzemplarzy heroskow:) albo ktos odpowiedzialny za strone jest wyjatkowo niekompetenty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze by alfe dorzucili jako bonus do edycji kolekcjonerskiej ?:) taki smaczek

pamietam ze do fallouta 2 byl dodany skrypt odpowiedzialny za chodzenie po planszy :) niby nic a cieszylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować