Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2006 o 20:54, FireSniper napisał:

> > Ha jeszcze tylko 7 dni i mamy już Homm5 w domciu! :]
> > > Tylko? Ten ostatnni tydzień jest najcięższy ;((((
> Dzisiaj rozegrałem z kumplem chyba z 10 pojedynków i wszytkie wygrałem.
> Może ktoś zgadnie jaką frakcją najbardizej lubei grać xD
zgaduje - Nekropolią :D


JAk ty się tego domyśliłes?! O_o

XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty szczęściażu ja tak nie mam :P
W poniedziałek sprawdzian z niemieckiego z kapitel 3, 4 x]
Poprawa całęgo semestry z biologi 3 klasóki i jedna kartkówka, ale normalnie wykuje i będe miał ten bardzo dobry :]
I na koniec musze zaliczyć Figury obroowe co bardzo dobrze umiem ciężki dzień ten 5 maja :P
Polskie Demo Homm5 jest cool, polubiłem tą gre nigdy nieprzepadałęm za Homm, ale ten V zrobł namnie ogromne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ale się wam nudzi , no i 666 to szatańskie liczby i pewni coś się stanie .. Weźcie zacznijcie na temat pisac . A co do tematu to wiadomo kiedy ten drugi pacz by się pojawił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 20:58, LordOfUndeads napisał:

> > > Ha jeszcze tylko 7 dni i mamy już Homm5 w domciu! :]
> > > > Tylko? Ten ostatnni tydzień jest najcięższy ;((((
> > Dzisiaj rozegrałem z kumplem chyba z 10 pojedynków i wszytkie wygrałem.
> > Może ktoś zgadnie jaką frakcją najbardizej lubei grać xD
> zgaduje - Nekropolią :D

JAk ty się tego domyśliłes?! O_o

XD

eee, po twoim nicku? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 21:07, Ziom 22 napisał:

Ludzie ale się wam nudzi , no i 666 to szatańskie liczby i pewni coś się stanie .. Weźcie zacznijcie
na temat pisac . A co do tematu to wiadomo kiedy ten drugi pacz by się pojawił ?

jeśli chodzi ci o ten z edytorem to prawdopodobnie połowa lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 21:09, FireSniper napisał:

> Ludzie ale się wam nudzi , no i 666 to szatańskie liczby i pewni coś się stanie .. Weźcie
zacznijcie
> na temat pisac . A co do tematu to wiadomo kiedy ten drugi pacz by się pojawił ?
jeśli chodzi ci o ten z edytorem to prawdopodobnie połowa lipca


To wiem , dzięki . Ale chodzi mi o ten o którym jest wzmianka w jaskini w dziale Heroes V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 21:09, FireSniper napisał:

> Ludzie ale się wam nudzi , no i 666 to szatańskie liczby i pewni coś się stanie .. Weźcie
zacznijcie
> na temat pisac . A co do tematu to wiadomo kiedy ten drugi pacz by się pojawił ?
jeśli chodzi ci o ten z edytorem to prawdopodobnie połowa lipca


To wiem , dzięki . Ale chodzi mi o ten o którym jest wzmianka w jaskini w dziale Heroes V to pytanie do UT-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 20:58, Łowca Gier napisał:

Ach ,tylko pięć dni bez HoMM! Wtorek (dobrze, że się kończy), środa, czwartek, piątek, sobota
i niedziela.

zaczekasz do następnego wtorku w poniedziałek dopiero rozsyłają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro o patchach i modach mowa. Pojawił się fanowski mod, który zamienia miejscami upiory z czarnymi rycerzami (średnio mi się to podoba, bo z noweo necro najbardziej lubie upiory, ale i rycerzami nei gradze.). To już pewnie większość wie i pewnie zainstaluje po otzryamniu swojej gry. W commentach na celestialu można wyczytać, że ludzie robią nowe fanowskie modyfikacje dotyczące entów, gragulców itd. Gdy robienie modów fanowskich stanie się popularne ( na mysl przychodzi mi WoG, ale zrobienie do hommV moda jak WoG byłoby zbronią.). Co z graczami, którzy nei więdzą o tych wszystkich neioficjalnych modach? Czy będą mogli grać z innymi w duel ?W przypadku moda, który już wyszedł to pewnie nie, bo tu nei chodzi tylko o model jednostki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 21:21, kornek01 napisał:

A dla ludzi którzy nie zaplacili wzesniej tylko , planosc ureguluja platnosc przy odbiorze??????

nikt jaszcze chba nie zapłacił przy wysyłce pisało że jak płacisz z góry to 3 dni przed wysyłką czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 21:07, Ziom 22 napisał:

Ludzie ale się wam nudzi , no i 666 to szatańskie liczby i pewni coś się stanie ..


Wbrew pozorom szatańskąliczbą jest 616 (rzymskie DCXVI)! Tak jest napisane na najstarszych (odnalezionych całkiem niedawno) kopiach Apokalipsy. W pewnym momencie jakiś nadgorliwy kopista (prawdopodobnie w IV wieku) uznał plamkę czy innego paprocha za literę L i tak powstało DCLXVI czyli 666. Ani chybi diabeł w tym palce maczał.

Dnia 30.05.2006 o 21:07, Ziom 22 napisał:

A co do tematu to wiadomo kiedy ten drugi pacz by się pojawił ?


Pierwszy pacz niedługo, drugi to prawdopodobnie ten lipcowy z edytorem. Ale może będzie jeszcze jakiś, trudno to teraz określić. Jeśli np. premiera edytora się opóźni, to wydanie kolejnego uzupełnienia jest możliwe wcześniej. Ubi ma w planie systematyczne uaktualnianie gry w tym dokładanie nowych luźnych map w tej formie (zwłaszcza map MP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 21:26, Ururam Tururam napisał:

> Ludzie ale się wam nudzi , no i 666 to szatańskie liczby i pewni coś się stanie ..

Wbrew pozorom szatańskąliczbą jest 616 (rzymskie DCXVI)! Tak jest napisane na najstarszych
(odnalezionych całkiem niedawno) kopiach Apokalipsy. W pewnym momencie jakiś nadgorliwy kopista
(prawdopodobnie w IV wieku) uznał plamkę czy innego paprocha za literę L i tak powstało DCLXVI
czyli 666. Ani chybi diabeł w tym palce maczał.

A ludzie!!! Czyli my już przeżyliśmy Apokalipse?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 21:26, Ururam Tururam napisał:

Wbrew pozorom szatańskąliczbą jest 616 (rzymskie DCXVI)! Tak jest napisane na najstarszych
(odnalezionych całkiem niedawno) kopiach Apokalipsy. W pewnym momencie jakiś nadgorliwy kopista
(prawdopodobnie w IV wieku) uznał plamkę czy innego paprocha za literę L i tak powstało DCLXVI
czyli 666. Ani chybi diabeł w tym palce maczał.


6 stycznia bierzącego roku chyba się nic nie stało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 21:26, Ururam Tururam napisał:

Pierwszy pacz niedługo, drugi to prawdopodobnie ten lipcowy z edytorem. Ale może będzie jeszcze
jakiś, trudno to teraz określić. Jeśli np. premiera edytora się opóźni, to wydanie kolejnego
uzupełnienia jest możliwe wcześniej. Ubi ma w planie systematyczne uaktualnianie gry w tym
dokładanie nowych luźnych map w tej formie (zwłaszcza map MP).

heosi beda uaktualniani jak CS:S ala steam :D mnie sie to podoba:) zeby tylko byla mozliwosc sciagania uaktualnien samodzielnych :) bo nie zawsze jest dostep do netu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wcześneij nie pomyślałem o Wikipedii.


6 stycznia 2006

* Premier Kazimierz Marcinkiewicz zdymisjonował szefa Fundacji Polsko-Niemieckie Pojednanie prof. Jerzego Sułka w związku z doniesieniami o wysokich nagrodach wypłacanych członkom zarządu fundacji. (Rzeczpospolita)
* Premier Izraela Ariel Szaron doznał kolejnego wylewu krwi do mózgu, jego stan jest krytyczny.

Diabeł maczał w tym palce ]:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 21:35, LordOfUndeads napisał:

Dlaczego wcześneij nie pomyślałem o Wikipedii.


6 stycznia 2006

* Premier Kazimierz Marcinkiewicz zdymisjonował szefa Fundacji Polsko-Niemieckie Pojednanie
prof. Jerzego Sułka w związku z doniesieniami o wysokich nagrodach wypłacanych członkom zarządu
fundacji. (Rzeczpospolita)
* Premier Izraela Ariel Szaron doznał kolejnego wylewu krwi do mózgu, jego stan jest krytyczny.

Diabeł maczał w tym palce ]:-)


Szczególnie w Marcinkiewiczu musiał maczać.
Dlatego teraz taki mięki w kolanach jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. Mam problem z edytorem 16-tkowym. Posiadam wersję angielską (oryginał) i gdy otwieram ten plik i daję wyszukaj ciąg znaków, wstukuję :

51 56 8b f1 8b 4e 08 2b 4e 04 8b 46 28 c1 f9

i po chwili pokazuje, że NIC nie znaleziono. Jeśli się ktoś spotkał z tym problemem, a zna rozwiązanie, niech napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować