Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Mam pytanko, mam EK i z tego co czytam path 1.1 jest nienajlepszy, instalowac go? Jeśli nie to czemu ? Srry że jestem nie aktualny, ale tnę w Heroes V 25 godzin na dobe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 13:45, Demandred napisał:

> alt+tab i odczytasz errora

Nic nie daje, niestety, tą opcję wykorzystałem już za 1 razem :P

Rocmawiałem z pomocą z cd project mówił żeby odinstalować codec ffd swhow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, dodano poziom trudości łatwy i autoamtycznie ustawia mi się przy wczytywaniu nowej misji kampani! Cholera by to trafiła już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 13:50, Mistic napisał:

Super, dodano poziom trudości łatwy i autoamtycznie ustawia mi się przy wczytywaniu nowej misji
kampani! Cholera by to trafiła już.


Gdzie dodano? Nie zauważyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 12:37, marcins napisał:

Nie wiem, czy to normalny stan rzeczy, ale nikt z sznownej ekipy gram.pl nie odpowiedział na
moje posty skierowane bezpośrednio. Zatem pozwolę sobie dać do nich namiary:

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=12210
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=13628

Będę wdzięczny za jakikolwiek komentarz. :)


witam,

jesli chodzi o pierwsze pytanie to nie planujemy zadnych dodatkowych profitow z tytulu dokonanych platnosci z gory. jesli nie odpowiada Panu ta forma platnosci, zawsze mozna wybrac platnosc przy odbiorze. Co do samych problemow z platnoscia, to sa one od nas niezalezne - platnosc autoryzowana jest i rozliczana przez firme eCard.

a w drugim przypadku - nie bedziemy formalistami, niespodzianke otrzymaja rowniez osoby, ktore mialy podobne problemy z platnosciami a zlozyly swoje zamowienia na gre jeszcze w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 13:50, Mistic napisał:

Super, dodano poziom trudości łatwy i autoamtycznie ustawia mi się przy wczytywaniu nowej misji
kampani! Cholera by to trafiła już.


to i tak masz lepiej, bo przy probie zaladowania mojego save''a sprzed paczowania - gra wywala na pulpit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZy ktoś mi łaskawie odpowie na moje pytania :
>Mam pytanko, mam EK i z tego co czytam path 1.1 jest nienajlepszy, instalowac go? Jeśli nie to czemu ? Srry że jestem nie aktualny, ale tnę w Heroes V 25 godzin na dobe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 13:48, wtk napisał:

Rocmawiałem z pomocą z cd project mówił żeby odinstalować codec ffd swhow


Chyba nawet nie mam takiego kodeka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 14:00, Demandred napisał:

> Rocmawiałem z pomocą z cd project mówił żeby odinstalować codec ffd swhow

Chyba nawet nie mam takiego kodeka. :P

Ja nie pamiętam a sprawdzić nie mogę bo nie jestem w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 13:56, Tokagero napisał:

CZy ktoś mi łaskawie odpowie na moje pytania :
Mam pytanko, mam EK i z tego co czytam path 1.1 jest nienajlepszy, instalowac go? Jeśli
nie to czemu ? Srry że jestem nie aktualny, ale tnę w Heroes V 25 godzin na dobe ;)

Ponawiam, bo mam mało czasu, ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 14:00, Demandred napisał:

> Rocmawiałem z pomocą z cd project mówił żeby odinstalować codec ffd swhow

Chyba nawet nie mam takiego kodeka. :P

Gość z pomocy stwerdził, że po ekranie tak jan na screenie powinno wczytać się intro i stąd kodek może być przyczyną błędu. Ale dlaczego właśnie ten to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 12:05, Jay Z napisał:

Do zwykłych edycji dodane są mapy do Heroes of Might and Magic III, gry dołączonej do wszystki
edycji Heroes V. Jak je odnaleźć, można przeczytać w instrukcji Natomiast dodatkowe mapy do
Heroes V znajdują się jedynie w Edycji Kolekcjonerskiej i są dostępne z posiomu menu pojedynczych
scenariuszy.


ja jako klient czuje sie pokrzywdzony, bo w opisie edycji dvd oraz edycji kolekcjonerskiej byla podana informacja, ze sa dodatkowe mapy do gry a poniewaz opis dotyczyl gry hereos 5 to wlasnie do niej oczekiwalem na nowe mapy. brak slow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 14:11, wtk napisał:

Gość z pomocy stwerdził, że po ekranie tak jan na screenie powinno wczytać się intro i stąd
kodek może być przyczyną błędu. Ale dlaczego właśnie ten to nie wiem


OKs, a w razie czego to jak takie coś odinstalować? Bo ja jestem zielony w tych tematach. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 14:22, Demandred napisał:

> Gość z pomocy stwerdził, że po ekranie tak jan na screenie powinno wczytać się intro i
stąd
> kodek może być przyczyną błędu. Ale dlaczego właśnie ten to nie wiem

OKs, a w razie czego to jak takie coś odinstalować? Bo ja jestem zielony w tych tematach. xD

jakby był zainstalowany to chyba powinien być widoczny w programach a wtedy to chyba dodaj-usuń i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 14:26, wtk napisał:

jakby był zainstalowany to chyba powinien być widoczny w programach a wtedy to chyba dodaj-usuń
i po sprawie


No cóż, nie ma, a zatem problem musi tkwić w czymś innym. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 14:22, Demandred napisał:

> Gość z pomocy stwerdził, że po ekranie tak jan na screenie powinno wczytać się intro i
stąd
> kodek może być przyczyną błędu. Ale dlaczego właśnie ten to nie wiem

OKs, a w razie czego to jak takie coś odinstalować? Bo ja jestem zielony w tych tematach. xD
albo spróbuj znależć przez wyszukaj pliki i je usunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kolekcjonerską wersję zagraniczną, patch do tego zainstalował się bez zająknięcia, żadnych błędów, wszystko bryka jak trzeba, aż się sam zdziwiłem :)
Patch poprawia dużo błędów, dodaje nowy stopień trudności, poprawia czcionkę i umozliwia granie na GeForce 4 MX, bez żadnych nielegalnych hacków :)
Jak dla mnie kawał świetnej roboty, szkoda tylko, że sam nie odblokowuję tych 10 ukrytych mapek, które sam musiałem włączyć ręcznie :(

Teraz przychodzi czekać na patcha 1.2 (może w lipcu), który doda Edytor Map oraz może parę dodatkowych mapek.
A tak nawiasem mówiąc, ciekaw jestem w jaki sposób Ubisoft zrobił te mapki, które są w grze. Chyba ich w notatniku nie pisał :P. Na pewno musza mieć jakieś narzędzie, mogliby udostępnić, nawet nieoficjalnie, potem by dali w patchu jego końcową wersję. Do tego czasu powstałaby masa mapek do gry na czele z mapkami pana UT :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dostałem Herosów V, wszystko pieknie, otworzylem pudelko wsio jest, wchodze na stronke, patrze jest pacz, zassalem i przechodze do instalacji herosów.... jeszcze przed wlozeniem CD sam mi sie komp zresetowal i padl..... mam gre a nic i nijak nie moge z nia zrobic =(
komp w serwisie a goscie mi mowia ze mozliwe ze trzeba kupic calego nowego bo ten sie troche spsul a nie oplaca sie naprawiac, takie moje psie szczescie ... =(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować