Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Witam,

Mam problem w kampani Przystan w misji 4 (Pulapka) znalazlem buty lewitujace i nie moge wyjsc po schodach bo pisze ze jest gruz czy cos co mam zrobic? Buty mam na nogach jak cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 13:51, Monastor napisał:

> trudno żeby się nie cioł z kartą grafiki z poprzedniej epoki, po wymiaie karty graficznej
powinien
> śmigać bez zacięcia, niestety TI 4200 to raczej bardzo slaba karta na dzisiejsze standardy...

To karta spoza epok ;)
Ponoć gry mogą mieć wymaganai typu Geforce 2 do Geforce 7900, z wyjątkiem 4 :)


Mylisz teraz GF 4200 z GF 4 MX !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 16:51, GEKO5 napisał:

w takim razie moja karta graficzna jest dobra?do gry w herosa


Znaczy grać to pograsz ale nie spodziewaj się niewiadomo jakiche efektów. Najlepiej jeśli ustawisz sobie detale na niskie i rozdzielczość też i nie będziesz się bawił pochylaniem kamery. Ale nawet wtedy nie gwarantuje ci płynności obrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 15:05, morthi napisał:

mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy
mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy
mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy
;)

kto chce mapy ? prosze oto one - nowe swieze i pachnace mapki do herosow 5 :)

http://elrath.com/forums/index.php?showtopic=43
http://elrath.com/forums/index.php?showtopic=42
http://elrath.com/forums/index.php?showtopic=91

z wymarzonym przez wielu trybem gry w sojuszu ;)



a mozęsz powiedzieć mi jak je zainstalować bo mi sie pojawia ,,otwórz za pomocą" (: czy mozę trzeba je poprostu wkleić (: a one są legalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 17:09, szakalec napisał:

a mozęsz powiedzieć mi jak je zainstalować bo mi sie pojawia ,,otwórz za pomocą" (: czy mozę
trzeba je poprostu wkleić (: a one są legalne ?


Wypakowujesz np. przy użyciu WinRara do katalogu data, który jest w folderze gdzie zainstalowałeś hirołsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak...zastanawiam mnie dlaczego osoby zadajace takie pytytania nie czyta instrukcji ktora jest wyraznie napisana na stronie z mapami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 17:39, morthi napisał:

edytor map podobno ma sie pojawic juz w patchu 1.2 :)wiec na dniach :)


Nie w drugim patchu a trzecim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Chyba za bardzo rozszalałem się na misji 5 (1 kampania).

Wybiłem wszystko co się dało znalazłem "grala" i wybudowałem ale zanim dostałem informację o tym, iż jest to potrzebne i chyba skrypty wysiadły (nie przewidziały takiej możliwości).

Efekt jest teraz taki, że mam zajętą całą planszę wszystkich zabiłem i nic się nie dzieje.
Jakiś pomysł na odblokowanie oprócz restartu misji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wysłałeś Godryka po Nikolaja? Poza tym nie możliwe jest wybicie wszystkiego bo jest tam taki garnizon gdzie jest (przynajmniej u mnie) 950 diabłów i kilka tysięcy innych sympatycznych jednostek :) więc spróbuj wysłać Godryka do Nikolaja . Aby go wysłać musisz nim przejechać ten garnizon "dolny" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 18:57, Syriusz15 napisał:

A wysłałeś Godryka po Nikolaja? Poza tym nie możliwe jest wybicie wszystkiego bo jest tam taki
garnizon gdzie jest (przynajmniej u mnie) 950 diabłów i kilka tysięcy innych sympatycznych
jednostek :) więc spróbuj wysłać Godryka do Nikolaja . Aby go wysłać musisz nim przejechać
ten garnizon "dolny" .


Spróbuje nim przejechać.

Niestety dałem na "normal" i nic tu się nie dzieje. było tylko 50 diabłów więc rozwaliłem garnizon przez przypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej i co od razu armią początkową rozwaliłeś 50 diabłów?? Jestem pełen podziwu... Grasz bez kodów? U mnie kody nie działają i wpadłem na forum pomóc innym bo męczę się Raelagiem i mam dzień przerwy. Wlaśnie jakby ktoś mógł mi pomóc . Gram Raelagiem na drugiej misji i jak wychodzę z podziemi to wyjeżdża mi trzech bohaterów , którzy mają tak silne armie jak ja. Dwie takie rozniosę ale trzecia już mnie bije ;/ Jak mam przejść tę misję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 18:09, Aramill napisał:

a nie przypadkiem edytor w drugim a generator map losowych w trzecim??


Nie. Generator o ile w ogóle będzie, to w jednym z dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Otoz, zakupiłem u was Herosy V, wykosztowałem się i macie tę stówkę :), ale jestem szczerz zawidziony. CO TO MA BYĆ? Dlaczego tak wiele rzeczy jest źle przetłumaczonych? Czy po polsku mówi się "wights"? Czy polskie są podpisy pod niektórymi (i to nie w zbyt małych ilościach!) czarami i artefaktami? Otóż NIE! Nie! Nie! Nie! Naprawi to jakiś patch? Jak to akatorsko wygląda, jak się zamienia jednostki na targu i pól zdania jest po polsku, a pol po angielsku... Inni gracze tez taka maja? Kupielm Herosy przez sklep GRAM.pl - zwykłą wersję DVD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować