Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2006 o 19:27, Syriusz15 napisał:

Hej i co od razu armią początkową rozwaliłeś 50 diabłów?? Jestem pełen podziwu... Grasz
bez kodów? U mnie kody nie działają i wpadłem na forum pomóc innym bo męczę się Raelagiem i
mam dzień przerwy. Wlaśnie jakby ktoś mógł mi pomóc . Gram Raelagiem na drugiej misji i jak
wychodzę z podziemi to wyjeżdża mi trzech bohaterów , którzy mają tak silne armie jak ja. Dwie
takie rozniosę ale trzecia już mnie bije ;/ Jak mam przejść tę misję ?


Wybudowałem cały zamek więc nie z początkową.
Przeszedłem przez dolne wrota ale nic się nie stało.
Problem w tym że cały czas mam misję iż mam się bronić.
Ja zamiast bronić zaczęłem atakować.
Nie mam żadnego pomysłu jak wyjść z tej sytuacji oprócz restartu mapy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaką karte graficzną mam kópić by heroes hodził mi na maksymalnych parametrach i jaka cena owej karty graficznej wynosi? muj procesor ATLON 3300+ 512 ramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeglądałem wlaśnie skillwheela i znalazłem taki kwiatek jak na załączonym obrazku. Niby nic wielkiego ale jak ktoś (tu ukłon w stronę BlackBomba) mógłby poprawić to byłoby miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

błędny jest rownież opis zdolności Anioła Stróża w w Skillwheelu rycerza

A poza tym czy w grze ktoś miał może następujący bug:

otórz przez kilka dni mój ratusz nie produkował złota, ale na początku tygodnia wszystko wróciło do normy i znowu zaczął je produkować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze Heroes of Might and Magic V czas podzielony jest na dni , tygodnie i miesiące . Tygodnie są strasznie ważne i należy czytać to co siedem dni wyświetla się w górnym rogu ekranu :) . Znając życie miałeś "Tydzień festiwali" wtedy to wszyscy balują i nie masz przychodów z kopalni ani ze swojego miasta . Jeśli chcesz się dowiedzieć co dzieje się w danym tygodniu najedź myszką na klepsydrę i nie klikając w nią poczekaj co się wyświetli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

drugiego patcha (czyli tego pod koniec czerwca co mial byc nie bedzie) i zostal on wlaczony do patcha lipcowego w ktorym ma byc edytor(przynjmniej takie informacje sa na forach Nivala)

wiec jak najbardziej edytor ma byc teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sciagnij sobie nieoficjanlego patcha naszej produkcji ktory to poprawi teksty angielskie jednak zanim yto zrobisz spatchuj sobie gre patchen lokalizacyjnym 1.11 do pobrania z gram.pl

naszego patcha 1.11p znajdziesz w tym watku

nie psiocz na CDP bo to nie jest ich wina ze UBI zle zaimplementowao polskie teksty i zrobila sie wsteczna lokalizacja - CDP nie ma z tym nic wspolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe wczoraj robiłem drugą misję Inferno. Na końcu stało sie coś dziwnego. Po ostaniej bratobójczej walce, którą przegrałem misja została zakończona sukcesem. Nie wiem czy to błąd gry, ale chyba trochę to nielogiczne. Przegrywam walkę a na filmiku widze jak mój bohater pokonuje wroga. :-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak jest dlatego zeby nie frustrowac gracza ze przegrywa bardzo trudna walke :) wiec fabula idzie do przodu mimo niekorzystnego zakonczenia bitwy :)

swoja droga to bardzo ciekawy pomysl zrobic plansze ala podwojny wyscig :D prawie jak snowboard :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee to szkoda. Mogliby tak zrobić, ale na łatwym pozimie trudności a nie na cięzkim. To zbytnie ułatwienie. Biorac pod uwagę, że pechowo przegrałem, bo walka była wyrównana.
Ale pomysł to fajny. Misje są urozmaicone i nie nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 08:12, HumanGhost napisał:

Eee to szkoda. Mogliby tak zrobić, ale na łatwym pozimie trudności a nie na cięzkim. To zbytnie
ułatwienie. Biorac pod uwagę, że pechowo przegrałem, bo walka była wyrównana.
Ale pomysł to fajny. Misje są urozmaicone i nie nudne.


mnie tez sie podoba. ja zrobilem ''testy'' tej mapy. Pierwszy raz sytuacja taka jak u Ciebie. Drugim razem sie zawzialem i wygralem druga bitwe w nadzei na experience. Ale ostatni cios (nie wazne czy decyduje o Twojej wygranej czy o wroga) uruchamia animacje. Z ciekawosci tez puscilem pomaranczowego przodem. Myslalem, ze moze pokona niebieskiego i bede musial walczyc z silniejszym pomaranczowym. Ale jak tylko dobiegl do niebieskiego ukazal sie napis informujacy o przegranej.

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować