Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

skoro stac Cie na 100 bykupic sobie gre to stac cie tez by sobie kupic lepsza karte graficzna i nie miec frustracji.

soro patch 1.1 nie poprawil dzialnia gry na twojej karcie to patch 1.2 tego tez nie zrobi bo juz nie ma czego poprawiac. Pixel shadery zostaly wylaczone i wiekszosc kart na ktorzych herosi 5 w ogole sie nie wlaczali teraz wyswietla obraz

UBI wyda patch wtedy kiedy wyda od swiatowej premiery nie minely jeszcze 2 miesiace a od polskiej minal dopiero miesiac jest jeden patch poprawiajacyczesc bledow
patch 1.2 wyjdzie lada dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 15:05, morthi napisał:

mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy

Dnia 08.07.2006 o 15:05, morthi napisał:


kto chce mapy ? prosze oto one - nowe swieze i pachnace mapki do herosow 5 :)

http://elrath.com/forums/index.php?showtopic=43
http://elrath.com/forums/index.php?showtopic=42
http://elrath.com/forums/index.php?showtopic=91

z wymarzonym przez wielu trybem gry w sojuszu ;)


co to sa za mapy i kto je zrobil??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Otóż wydaje mi się, że gry z serii Heroes bardzo wciągają dziewczyny. Nie wiem dlaczego tak jest, ale i moja siostra która nie gra na kompie w nic - gra tylko w Heroes jak może. Koleżanki w klasie nie mają pojęcia o grach na kompa, ale jak ktoś wspomniał kiedyś tytuł H3, to odrazu mówiły - o, dobra gra! Tutaj na forum też często są wypowiedzi, że kogoś żona, dziewczyna - grają chętnie w Hirka. No więc jak to jest? Jakiś magnes? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 21:56, GEKO5 napisał:

HAAHAHAAHAHHA jak to morzliwe piersze pięć misji JEST TAK PROSTE ŻE NAWET IDIOTA BY JE przeszedł
nawet na najtrudniejszym poziomie:)


Nie obrażaj innych osób. Może ten ktoś naprawde ma problem? Skąd możesz o tym wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MA problem i to wielki gościu na pewno gra na piracie dlatego nie ma poradnika i ma problem z przejściem z pierwszych pięciu misji a po drugie nie nazwałem go w idiotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z 4 misją 2 kampani. W poradniku piszę że aby dostać 100 myśliwych (dla smoków) wystarczy iść pod skład siarki- tam 120 sie do mnie przyłączy ./ Jednak gdy tam byłem , nie było żadnych istot, skład był zajęty przez zielonego. Czy spóźniłem się , czy jednak muszę zająć jakiś zamek Sylvan i zacząc własna produkcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam poważny problem. Około dwóch tygodni temu kupiłem sobie oryginalnego Heroesa i zainstalowałem go na kompie. Mam procesow Athlon 3000+, 1024 MG RAM i karte grafiki Radeon 9200. Probmel polega na tym, że jak gram co co chwile wyskakuje jakiś błąd i samo wychodzi mi z gry, a czasmi w ogóle komp się resetuje. Na początku pojawiało mi się to rzadko potem coraz częsciej, ostatnio nawet nie chce wczyta gry. Sformatowałem już dysk, przeinstalowałem system i nic nie pomaga. A jak odinstalowałem sobie Heroesa i pononie zainstalowałem wyskoczył mi Napis "Błąd kontroli CRC plik C:/Program Files/Ubisoft/sound.pak nie jest zgodny z wersją instalatora, czy coś podobnego. Pomóżcie mi, bo chce w końcu normalnie sobie pograć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 12:34, Super gość napisał:

Mam problem z 4 misją 2 kampani. W poradniku piszę że aby dostać 100 myśliwych (dla smoków)
wystarczy iść pod skład siarki- tam 120 sie do mnie przyłączy ./ Jednak gdy tam byłem , nie
było żadnych istot, skład był zajęty przez zielonego. Czy spóźniłem się , czy jednak muszę
zająć jakiś zamek Sylvan i zacząc własna produkcje?

po prostu zabij te smoki cienia ja tak zrobiółem :) wogle nie zbierałem tych głupich myśliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja terz mam problem mam kąpa w miare dobrego procesor atlon 3300+ 512 DDR (dd ram)karte graficzną NWIDIA
GeForce Ti 4200 with AGP8X a heros u mnie się tnie tak rze ledwo hodzi prawie wogle nie da się grać czym to morze być spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 21:56, GEKO5 napisał:

HAAHAHAAHAHHA jak to morzliwe piersze pięć misji JEST TAK PROSTE ŻE NAWET IDIOTA BY JE przeszedł
nawet na najtrudniejszym poziomie:)


Proszę nie krępuj się, załaduj na najtrudniejszy i przejdź. Zamieść przy okazji screenshoty abyśmy widzieli, że jestes rzeczywiście na tyle dobry, za jakiego sie uważasz. Osobiście z poradnika nie korzystam, wiecie przejście czegos, gdy ktoś Ci pisze jak to zrobić to dla mnie nie radość. Piątą misję w pierwszej kampani przeszedłem chyba dopiero za dziesiątym razem. Grałem na ciężkim poziomie, z tą misją, jak i z innymi, następnymi (np.trzecia w drugiej kampani) polega na tym, że trzeba się mieścić z odpowiednimi ruchami w odpowiednich turach. pozdro for all P.S. Czekam na te screenshoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trudno żeby się nie cioł z kartą grafiki z poprzedniej epoki, po wymiaie karty graficznej powinien śmigać bez zacięcia, niestety TI 4200 to raczej bardzo slaba karta na dzisiejsze standardy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 13:11, explotion napisał:

trudno żeby się nie cioł z kartą grafiki z poprzedniej epoki, po wymiaie karty graficznej powinien
śmigać bez zacięcia, niestety TI 4200 to raczej bardzo slaba karta na dzisiejsze standardy...

To karta spoza epok ;)
Ponoć gry mogą mieć wymaganai typu Geforce 2 do Geforce 7900, z wyjątkiem 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.
Mam problem z misją ,,Upadek Króla" .
Sytuacja przedstawia sie tak po znalezieniu łzy skompletowałem dużą armię i podbiłem zamek przeciwnika
ale potem nic sie nie stało nie wiem co dalej zrobić,piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 12:34, Super gość napisał:

Mam problem z 4 misją 2 kampani. W poradniku piszę że aby dostać 100 myśliwych (dla smoków)
wystarczy iść pod skład siarki- tam 120 sie do mnie przyłączy ./ Jednak gdy tam byłem , nie
było żadnych istot, skład był zajęty przez zielonego. Czy spóźniłem się , czy jednak muszę
zająć jakiś zamek Sylvan i zacząc własna produkcje?


ja mialem mysliwych wlasnie z zajetego miasta Sylvan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 14:22, Kamil14P napisał:

Witam wszystkich.
Mam problem z misją ,,Upadek Króla" .
Sytuacja przedstawia sie tak po znalezieniu łzy skompletowałem dużą armię i podbiłem zamek
przeciwnika
ale potem nic sie nie stało nie wiem co dalej zrobić,piszcie.


sprawdz cele misji.
trzeba zajac zamek, uwolnic Isabele, odpierac ataki demonow Bedzie filmik. po prostu czekaj i odpieraj kolejne ataki, po ktoryms ataku Godrick stwierdzi ze potrzebuja pomocy i trzeba bedzie ruszyc po Nikolaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak... ale nie licz żeby na GeForce 2 chodzily Ci gierki płynnie :)
choć ta druga karta potrafi już troche wygenerować ladny obraz... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2006 o 12:46, GEKO5 napisał:

> > po prostu zabij te smoki cienia ja tak zrobiółem :) wogle nie zbierałem tych głupich myśliwych


A duzo jest tych smoków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a więc mam słabą karte graficzną to w takim razie jaką karte graficzną musze kopic rzeby heroes hodził mi normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować