Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

to bardzo dziwne ze tak wolno idzie :) mnie sie sciaga z maksymalna dla mojego lacza (to na ktorym siedze) predkoscia czyli bajwczne 16kB ;) nie zauwazylem problemow ze sciaganiem czehgokolwiek ze strony mytemp... dziwne...

skillwheel rzecz jasna jest po polsku :) ze zaktualizowanymi opisami umiejetnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 14:46, morthi napisał:

to bardzo dziwne ze tak wolno idzie :) mnie sie sciaga z maksymalna dla mojego lacza (to na
ktorym siedze) predkoscia czyli bajwczne 16kB ;) nie zauwazylem problemow ze sciaganiem czehgokolwiek
ze strony mytemp... dziwne...


nie wiem ... zaczyna od 100kb a pozniej spada spada spada ...:(

Dnia 11.12.2006 o 14:46, morthi napisał:

skillwheel rzecz jasna jest po polsku :) ze zaktualizowanymi opisami umiejetnosci


dobrze ze są ludzi ktorym chce sie cos takiego robic ... mam na mysli polonizacje manual''a, skillwell''a, edytora i przede wszystkim poprawki... jak by człowiek liczyl na oficjalnego dystrybutora to zamiast w dniu premiery trzeba by kupowac gry w zlotej kolekcji zeby pograc w ostatecznie skonczony produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 14:53, Dtet napisał:

nie wiem ... zaczyna od 100kb a pozniej spada spada spada ...:(


Poczekaj cierpliwie, przecież to tylko 2 mega z hakiem, a naprawdę warto, bo rzecz jest świetna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 15:02, Rafal G napisał:


Poczekaj cierpliwie, przecież to tylko 2 mega z hakiem, a naprawdę warto, bo rzecz jest świetna:)


poczekałem :)
wiem ze to b dobra rzecz bo od początku z tego używam :D mam zawsze odpalone z grą i przy przejsciu na wyzszy poziom sprawdzam co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 14:34, morthi napisał:

ktorzy sie tym zajma w pelni profesjonalnie :)

O, to zdanie bardzo mi się podoba. :D Dziękuję bardzo za uznanie. ;) I bardzo się cieszę, że w końcu udało się zakończyć prace nad polskim manualem. :) A było bardzo dużo tekstu do tłumaczenia. :] Mam nadzieję, że znajdziecie bardzo mało błędów (albo wcale). :D

A ja teraz zabieram się za granie w Kuźnie Przeznaczenia - paczka w końcu dotarła. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej, mam pytanko, w waszym sklepie w opisie wymagań do Heroes of Might And Magic V: Kuźnia Preznaczenia
napisane macie
"Napęd CDx32 lub DVDx4 (w zależności od wersji)"
to czemu nie mogę zakupić wersji CD?? mam podstawową wersję HV na CD, więc chcę dodatek także w CD
a po drugie nie mam DVD....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 14:25, morthi napisał:

z manualem sprawa jest prosta - wszystkie materialy zostaly wyslane i czekam teraz by dostac
link do niego :) jak tylko go otrzymam zostanie on opublikowany na forum i zapewne na stronie
homm5.gram.pl :)
zaznaczam jest to wersja beta czyli rozne bledy moga sie w nim pojawic - bede wdzieczny
za wszelka pomoc w ich poszukiwaniu :)

Cieszę się niezmiernie że manual niebawem się pojawi... bo mam na niego straszną chrapkę .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 20:05, szak napisał:

a bedzie wogule dostepny HV - KP na CD czy tylko na DVD ??


Raczje wątpliwe - gdyby miał być byłby już. Zawsze możesz napisać maila do Biura Obsługi Klienta może coś wiedzą na ten temat, ale ja bym raczej na nic nie liczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to super skoro podstawka wyszla na CD to i dodatek powinien, a jezeli nie wyjdzie to mam 2 wyjscia:

1. Kupic DVD
2. Sciagnac dodatek przez emule (kurde wolalbym orginala ale na gre i na naped nie mam pieniedzy :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 20:12, szak napisał:

1. Kupic DVD
2. Sciagnac dodatek przez emule (kurde wolalbym orginala ale na gre i na naped nie mam pieniedzy
:( )


Zamów sobie napęd napęd + dodatek na święta i sprawa rozwiązana. Dzisiaj nawet nagrywarkę (już nie mówię po zwykłym napędzie) DVD kupisz za 120pln:) A taka nagrywarka to opłacalna inwestycja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 20:15, Rafal G napisał:

> 1. Kupic DVD
> 2. Sciagnac dodatek przez emule (kurde wolalbym orginala ale na gre i na naped nie mam
pieniedzy
> :( )

Zamów sobie napęd napęd + dodatek na święta i sprawa rozwiązana. Dzisiaj nawet nagrywarkę (już
nie mówię po zwykłym napędzie) DVD kupisz za 120pln:) A taka nagrywarka to opłacalna inwestycja:)


he, od 4 lat kupuje sobie dvd... zawsze człowiek pod wiatr idzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 20:12, szak napisał:

2. Sciagnac dodatek przez emule (kurde wolalbym orginala ale na gre i na naped nie mam pieniedzy


a na kradziez to masz pieniadze ? chyba kpisz... prad i dostep do internetu kosztuje.. Na to Cie stac a na gre i naped nie? skro masz komputer na ktorym Ci herosi dzialaja to wyloz te pare groszy na dodatek a nie kradnij

nie ma takiej opcji jak sciaganie dodatku z internetu...

jesli hcesz grac kup dvd (na allegro czy na gieldzie znajdziesz nawet za 10 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 20:35, morthi napisał:

> 2. Sciagnac dodatek przez emule (kurde wolalbym orginala ale na gre i na naped nie mam
pieniedzy

a na kradziez to masz pieniadze ? chyba kpisz... prad i dostep do internetu kosztuje.. Na
to Cie stac a na gre i naped nie? skro masz komputer na ktorym Ci herosi dzialaja to wyloz
te pare groszy na dodatek a nie kradnij

nie ma takiej opcji jak sciaganie dodatku z internetu...

jesli hcesz grac kup dvd (na allegro czy na gieldzie znajdziesz nawet za 10 zl



Jezeli uda mi sie zmiescic w 100 zl ( gra + DVD ) to kupie orginala , co nie zmienia faktu ze powinni wydac dodatek na CD skoro podstwke sie dalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 20:41, morthi napisał:

absolutnie nic nie powinni :) to nie cdp jest producentem a ubi - i skoro ubi nie zdecydowalo
sie by wydac dodatek w wersji cd twidocznie mialo ku temu powody.
btw - tutaj masz link odnosnie do legalnosci uzywania crackow i innych... polecam bys sie zaznajomil
:)
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14580&pid=68


dobrze wiem ze uzywanie crackow jest nielegalne i 90 % gier jakie posiadam to orginaly (te 10 % to glownie stare gry jeszcze z czasow kiedy orginaly kosztowaly ok 100zl ), ale jak tworca nie chce sie zrobic gry na CD to troche inna
sprawa. Jezeli uda mi sie znalesc jakis naped DVD za ok. 50 zl to nie bedzie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos powiedziec co sie stalo z dawno strona homm5.gram.pl bo od wakacji nie wchodzilem???dawniej byly tam dzialy rowniez z mapami h3 i h4 a teraz jest tylko h5:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować