Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Wiec czy ktos moze wie cos o nowej becie z nowymi mapami?? Wczoras spodkalem goscia ktury ładowal zupelnie inne mapy i mówil ze ma bete 3??!! Jak kros by mial jakis pomysł to gg 9114896

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, nareszcie! Właśnie w tej chwili ten temat ma więcej postów od tematu o WoW! Prócz forumowej mafii to najbardziej oblegany topic, mimo kilkunastu stron spamu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porazka. W play.com.pl Herosi DVD wychodzą taniej niż w sklepie gram.pl z wykorzystaniem Wirtualnej kaski, dobrze że chociaż przesylka za free i wczesniej dostanę :>. Szkoda tylko tych co Wirualnej kaski nie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 11:51, Loz napisał:

Wiec czy ktos moze wie cos o nowej becie z nowymi mapami?? Wczoras spodkalem goscia ktury ładowal
zupelnie inne mapy i mówil ze ma bete 3??!! Jak kros by mial jakis pomysł to gg 9114896


Beta 3 to tzw wersja zamknięta i rozpowszechnianie jej (a także jej części, w tym map) jest nielegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes V... Mam w zwiazku z nią mieszane uczucia... Niby cholernie się ciesze ze w końcu coś ruszyło, ze powród do rozwiazan z III, ale z drugiej strony.. Cholera, mam takie chore przeczucie ze cos spieprza, ze to juz nie bedzie to. I nie chodzi tu nawet o odejscie od fabuły (ogólnie lubie smoki więc nowy świat ma u mnie ogromne szane;P) czy modele jednostek (na poczatku sie wkurzyłem, ale po kilku odwiedzinach na oficjalnej stronie zaczełem sie do nich przyzwyczajac, ba, niektóre mozna nawet polubić (archangel!!); niestety niektóre sa zdrowo skopane (gargulce, nieszczesny royal gryf, prawie cały dungeon)) Słowem niczym bohater SW mam złe przeczucia;]

Bety nie sciagam, nie chce sobie psuc pierwszego wrazenia, poczekam na demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne, co mi się nie podoba, że gra wygląda tak, że powinna się nazywać Etherlords III . Poza tym same pozytywne wrażenia :)


OnTopic : CDP Nie potrzebujecie tam kogoś np. Mnie do dubbingów ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 16:36, Vincenth napisał:

niestety niektóre sa zdrowo skopane (gargulce, nieszczesny royal gryf, prawie cały dungeon)) Słowem niczym >bohater SW mam złe przeczucia;]


czemu uważasz gargulce za skopane? Gargulce to ożywione posągi kamienne, więc nie dziw się, że wyglądają jak wyglądają. A royal gryf? Mi się nawet podoba. A dungeon jest chyba najlepszy ze wszystkich pod względem jednostek - Assasin, Ravager, Minotaury, Matriarch, Chaos Hydra, Smoki są wg mnie znakomite.
To chyba po prostu kwestia gustu. Mi np. nie podobają się tylko Wampiry, Drzewce, Priests, Dżiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 16:46, WorldWar3PL napisał:

Jedyne, co mi się nie podoba, że gra wygląda tak, że powinna się nazywać Etherlords III .


Gościu dobrze gada, polać mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>czemu uważasz gargulce za skopane? Gargulce to ożywione posągi kamienne, więc nie dziw się, że wyglądają >jak wyglądają. A royal gryf? Mi się nawet podoba. A dungeon jest chyba najlepszy ze wszystkich pod >względem jednostek - Assasin, Ravager, Minotaury, Matriarch, Chaos Hydra, Smoki są wg mnie znakomite.
>To chyba po prostu kwestia gustu. Mi np. nie podobają się tylko Wampiry, Drzewce, Priests, Dżiny.

Do gargulców można się przyczepić... bo patrząc wstecz to wszędzie wyglądały o niebo lepiej. Natomiast royal gryfy mają coś w sobie i dla mnie wyglądają bosko. Wampiry- ciekawe rozwiązanie ale wcale nie zbyt przekonujące do siebie. Zamek Dungeon- to jest dla mnie porażka na całej lini. Zamiast harpi wstawili.... jakieś Siostry Krwi?? Matriarchy- osobiście wolałbym meduzy zamiast nich. Mroczny jeździec jest to całkiem coś nowego, nie mam nic przeciwko niemu, bo powiedzmy ze konkuruje z Palladynem w umiejętności szarża. Największą porażką dla mnie jest czarny smok- wygląda jak jakaś przerośnięta jaszczurka. Troche przesadzili z tymi mrocznymi elfami, za dużo ich troche, a ta cała gra za bardzo mi to przypomina Disciplesa... Ale nic są gusta i guściki a o tym się nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 17:59, Adham napisał:

> niestety niektóre sa zdrowo skopane (gargulce, nieszczesny royal gryf, prawie cały dungeon))
Słowem niczym >bohater SW mam złe przeczucia;]

czemu uważasz gargulce za skopane? Gargulce to ożywione posągi kamienne, więc nie dziw się,
że wyglądają jak wyglądają. A royal gryf? Mi się nawet podoba. A dungeon jest chyba najlepszy
ze wszystkich pod względem jednostek - Assasin, Ravager, Minotaury, Matriarch, Chaos Hydra,
Smoki są wg mnie znakomite.
To chyba po prostu kwestia gustu. Mi np. nie podobają się tylko Wampiry, Drzewce, Priests,
Dżiny.



Do gargulców można się przyczepić... bo patrząc wstecz to wszędzie wyglądały o niebo lepiej. Natomiast royal gryfy mają coś w sobie i dla mnie wyglądają bosko. Wampiry- ciekawe rozwiązanie ale wcale nie zbyt przekonujące do siebie. Zamek Dungeon- to jest dla mnie porażka na całej lini. Zamiast harpi wstawili.... jakieś Siostry Krwi?? Matriarchy- osobiście wolałbym meduzy zamiast nich. Mroczny jeździec jest to całkiem coś nowego, nie mam nic przeciwko niemu, bo powiedzmy ze konkuruje z Palladynem w umiejętności szarża. Największą porażką dla mnie jest czarny smok- wygląda jak jakaś przerośnięta jaszczurka. Troche przesadzili z tymi mrocznymi elfami, za dużo ich troche, a ta cała gra za bardzo mi to przypomina Disciplesa... Ale nic są gusta i guściki a o tym się nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 18:20, Many88 napisał:

Zamek Dungeon- to jest dla mnie porażka na całej
lini. Zamiast harpi wstawili.... jakieś Siostry Krwi?? Matriarchy- osobiście wolałbym meduzy
zamiast nich. Mroczny jeździec jest to całkiem coś nowego, nie mam nic przeciwko niemu, bo
powiedzmy ze konkuruje z Palladynem w umiejętności szarża. Największą porażką dla mnie jest
czarny smok- wygląda jak jakaś przerośnięta jaszczurka. Troche przesadzili z tymi mrocznymi
elfami, za dużo ich troche, a ta cała gra za bardzo mi to przypomina Disciplesa... Ale nic
są gusta i guściki a o tym się nie dyskutuje.


Tyle że zapomniałeś że ten Dungeon z HoMM5 to jest całkiem nowy zamek a nie "odświeżona" wersja tego z HoMM3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam zawsze lubiłem nieumarłych ale wampiry to jak jacyś paladyni wyglądają w 3 były nieco lepsze ale za to fajnym rozwiązaniem są śmierci spox wyglądają;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 19:43, graczomaniak napisał:

Jestem troche opóźnieny z informacjami, ale w końcu kiedy CDP wysyła EK???:)


No więc data premiera jest na razie nieznana. Może to być zarówno maj jak i czeriec :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 19:58, rafal1310 napisał:

ja tam zawsze lubiłem nieumarłych ale wampiry to jak jacyś paladyni wyglądają w 3 były nieco
lepsze ale za to fajnym rozwiązaniem są śmierci spox wyglądają;-)


Wampiry?? Jak PALADYNI?? I don''t thing so... Ale ogolnie sie zgodze skopali jedeną z moich ulubionych jednostek... A wystarczyło by zeby nie miały tego kretynskiego miecza... Mam nadzieje ze przynajmniej sa fajnie animowane. Co do gryfa to idee rozumiem: ochronic pancerzem najbardziej zywotne organy zwierzaka, ale troszke z tym przegieli;]A co do Academy to jednostki maja taki wschodni klimacik, pozatym naleza się brawa za orginalna wizje maga, starcy z brodami sa zdecydowanie oklepani, pozatym "mag" to własnie ze wschodu sie wywodzi;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 18:45, Lex napisał:

Tyle że zapomniałeś że ten Dungeon z HoMM5 to jest całkiem nowy zamek a nie "odświeżona" wersja
tego z HoMM3


Jak moze to być to nowy zamek, skoro ciągnie się on w tej serii od poczatku... tylko niekiedy były zamieniane jednostk z amku do zamku. Nigdy nie było, że aż tyle jednostek zmieniono (zostawiono tylko minotaury i smoki, no i hydry z 4). Mi chodziło o to, że troszeczkę zadaleko poszli z tymi elfami. Nie wiem dlaczego tak moze zwiazane jest tu coś z fabułą (mroczne elfy vs elfy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować