Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2006 o 18:13, Therror napisał:

Słuchajcie mam taki problem z czarami w becie. Co jeszcze trzeba zrobić (oprócz wybudowania
Magic Guild), żeby korzystać z czarów?

pewnie tak jak w innych częściach trzeba mieć księgę czarów:)))))) a do żucania wyższych potzreba skila Mądrość< nie wiem czy tak jest w 5, bo nie grałem> ale warto sprawdźić!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 18:13, Therror napisał:

Słuchajcie mam taki problem z czarami w becie. Co jeszcze trzeba zrobić (oprócz wybudowania
Magic Guild), żeby korzystać z czarów?


może kup księgę z zaklęciami<i skill mądrośc zdobyc trza do wyższych poziomów>- ale tak było we wcześniejszych częściach, a w nowa nie grałem <beta> bo jestem pod wrażeniem WoG do trójeczki, zrzuciłem z netu ponad 150 mapek< i to głównie xl i l> i herosi5 mnie nie rusza. Spróbój z ta księgą i mądrosią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 18:13, Therror napisał:

Słuchajcie mam taki problem z czarami w becie. Co jeszcze trzeba zrobić (oprócz wybudowania
Magic Guild), żeby korzystać z czarów?


Aby nauczyć się czarów z wyższych poziomów, czyli od 3 w górę trzeba znać na odpowiednim poziomie umiejetność z danej szkoły zaklęć.
Czyli Destruction Magic, Dark Magic, Light Magic i Summoning Magic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 20:32, Phelela napisał:

Mam pytanie ktoś wie dokładnie kiedy odbedie sie premiera Herosa 5 pytanie kieruje do wszytskich
zainteresowanych


Premiera będzie w II kwartale, to jest pewne. A dokładnej daty nikt nie zna, więc NIE PYTAJCIE SIE KIEDY WYJDZIE HOMMV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 20:35, alibi100 napisał:

czy nie wie ktoś jak można uży czarów w becie które mają napisane w nawiasie enpowered


w becie jest błąd i takie zaklęcia (ulepszone) nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 20:35, alibi100 napisał:

czy nie wie ktoś jak można uży czarów w becie które mają napisane w nawiasie enpowered


Trzeba przeedytować wszystkie pliki zaczynające się od "empowered" (no, może oprócz Empowered_Armageddon.xdb) z pliku data.pak (można go otworzyć np. Total Commanderem) w \GameMechanics\Spell\Combat_Spells\DestructiveMagic\. W dziesiątej linijce od góry (<IsAimed>false</IsAimed> ) trzeba zmienić "false" na "true". Wtedy te czary będą działać. Nie zmienia to co prawda faktu, że powinny one być dostępne tylko dla bohatera z odpowiednią umiejętnością, ale lepszy rydz niż nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 21:42, Michael1v5 napisał:

jakie są wymaganie minimalne (chodzi o takie w których można porządne pograć)??

>czy trudno sprawdzic to na stronie cdp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich
Od dwóch dni gram w bete, głównie ze znajomymi na hot seat i mam takie pytanie czy przy graniu samemu da się jakoś ustawić aby komputer się poruszał bo jak narazie to cały czas czeka w zamku na mnie;) z góry dziękuje
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 22:53, Szymki napisał:

e czy przy graniu
samemu da się jakoś ustawić aby komputer się poruszał bo jak narazie to cały czas czeka w zamku
na mnie;)


Nie, otwarta beta nie ma w ogóle dołączonych modułów odpowiedzialnych za sterowanie bohaterami komputera na mapie przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie do przedstawicieli CDP:
Zauważyłem, że jeżeli mam zainstalowaną np. Toca RD2 to mogę wykorzystać 40wpln na zakup następnej części. Jednak nie zauważyłem tego z HoMMV (mogę wydać tyle ile każdy), mimo tego iż mam Heroes of Might and Magic III. Czy opcja z 40 wpln będzie działa tylko i wyłącznie kiedy zakupie i zarejestruje HoMMIV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno ja udostępniłem dwóm z was kod do Heroesa V a teraz sam nie moge grac ponieważ musiałem zrobic koniecznie formata , a to dlatego bo miałem mase wirusów (przy tym dodałem pamięci do kompa) i proszę żeby ktoś był tak dobry i wysłał mi działający kod do gry na mega-ludz@wp.pl albo na nr gg 4884278 z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 19:29, maciekujek napisał:

Będzie działać na Athlonie czy będzie tak jak z Total overdosem, że tylko Athlony XP i wyżej??
Proszę o odpowiedź.


a może jakieś dokładniejsze parametry twojego kompa ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować