Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Jak czytam tu te komentarze to z większość się przewracam ze śmiechu http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=8QTjGu2&r=all#op czym się większość tak podnieca, że są nowe alternatywne przemiany, nowe artefakty itp. poprostu jest dodatek, jest fajny i tyle, nie wiem czemu tak go wychwalają w niebiosa, przecie to dodatek jest, i tyle, no i spoko giera, to tyle. (pewnie mnie zrugacie Heh).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 21:19, DArkon1990 napisał:

Jak czytam tu te komentarze to z większość się przewracam ze śmiechu... czym się większość tak podnieca...


To czy gra się komuś podoba to jest wyłącznie kwestia gustu, nie podobają się Ci Hordy-rozumiem. Cóż ten dodatek wprowadzi wiele nowości do gry, sam wiesz zapewne jakie, bo je wymieniłeś i jesteś aktywny na forum. Dodatkowo fabuła się ciekawie zapowiada, a frakcja Orków jest bardzo klimatyczna, a klimat jest bardzo ważny w grach (może go niestety zepsuć słaby dubbing). Innymi Hordy dobrze się zapowaidają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 21:19, DArkon1990 napisał:

(pewnie mnie zrugacie Heh).

Nowy Nostradamus nam rośnie i nikt tego nie zauważa! :o

Co jak co, ale nowe "apgrejdy" wywracają grę kompletnie do góry nogami. Jeszcze żaden dodatek do HoMM (nieoficjalnych typu In the Wake of Gods nie liczę) nie wprowadzał do gry tak wielkiej liczby nowości i choćby dlatego warto się trochę "popodniecać". Już nie zgrywaj takiego zimnokrwistego "tu mi wisi" miszcza luzu.

Tak, ja się nie mogę doczekać, a apetyt mam rozbudzony jeszcze bardziej przez to, że na Kuźni przeznaczenia się trochę zawiodłem (wygląda na to, że dodatek został porzucony przez samych twórców, ile można czekać na patch 2.2?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzikie Hordy można nazwać Heroes V Second Edition lub Heroes 5.5, bo w porównaniu z podstawową wersją gry. postęp jest ogromny. Nie piszę tylko na podstawie zasłyszanych opinii - gram w Hordy praktycznie od daty premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej ludziska mam problem z kuznia przennaczenia a dokladnie 1 misja 3 kampanii ma ktos poradnik bo 6 zeta to nie wydam na ten z g-only. ta misja jest trudniejsza niz ostatnia z sylvany. co mam lipne wojsko slabego bohatera i musze znalesc do tego jakis kult a zeby go znalesc to trzeba tempic jednostki wskazane przez oko maga. na poczatku szlo mi niezke ale pozniej jak mialem zniszczyc druidow albo zywiolaki.... co wyzwiskami czy patykami bo z armi to pozostal mi 1 minotaur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie może w jakiej cenie można zakupić pre-order Dzikie Hordy na gram.pl? Gdy jestem zalogowany w banerze na samej górze napisane jest że można kupić już za 39,90. gdy klikam na ten baner wyskakuje mi cena 49,90. Czy ktoś może mi to wyjaśnić? Jeśli zadaje głupie pytanie to z góry przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 13:54, ProsteRuchy napisał:

Czy ktoś wie może w jakiej cenie można zakupić pre-order Dzikie Hordy na gram.pl? Gdy jestem
zalogowany w banerze na samej górze napisane jest że można kupić już za 39,90. gdy klikam na
ten baner wyskakuje mi cena 49,90. Czy ktoś może mi to wyjaśnić? Jeśli zadaje głupie pytanie
to z góry przepraszam :)

za 39.90zl jak masz kupioną i zarejestrowaną podstawkę ale nie zawsze
za 46.90zl jak nie masz lub masz pecha
za 49.90zl jak nie masz wpl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 14:37, rino1983 napisał:

za 39.90zl jak masz kupioną i zarejestrowaną podstawkę ale nie zawsze
za 46.90zl jak nie masz lub masz pecha
za 49.90zl jak nie masz wpl


Mam zarejestrowaną podstawową wersje Heroes 5 oraz dodatek Kuźnia Przeznaczenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 14:56, ProsteRuchy napisał:

> za 39.90zl jak masz kupioną i zarejestrowaną podstawkę ale nie zawsze
> za 46.90zl jak nie masz lub masz pecha
> za 49.90zl jak nie masz wpl

Mam zarejestrowaną podstawową wersje Heroes 5 oraz dodatek Kuźnia Przeznaczenia....

a masz witalną pieniądze jak tak to sie skontaktuj z gram.pl(cdp) może ci pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa... ciekawe tylko, czy tym razem ta data zostanie dotrzymana... Oby. A co HC to nie spodziewałbym się ich wcześniej niż pod koniec lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 23:03, DArkon1990 napisał:

No a jak gra wychodzi w Piątek to my dostaniemy w Poniedziałek hehe.

Pre-ordery, poza okazjonalnymi przypadkami opóźnień, są wysyłane wcześniej. Przykładowo GW: Eye of the North dotarł do mnie cztery dni przed oficjalną datą premiery. Podobnie było z majowym rzutem XKN (Shogun i Medieval dotarły do mnie dwa dni wcześniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 23:03, DArkon1990 napisał:

No a jak gra wychodzi w Piątek to my dostaniemy w Poniedziałek hehe.


"My" czy "Wy". Podobno masz od "cioci z USA" wersją angielską więc po co tobie kolejny egzemplarz niby? Chyba, że to ściema była, a twoja wersja Dzikich Hord pochodziła z innego mniej legalnego źródła. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 09:58, Mistic napisał:

> No a jak gra wychodzi w Piątek to my dostaniemy w Poniedziałek hehe.

"My" czy "Wy". Podobno masz od "cioci z USA" wersją angielską więc po co tobie kolejny egzemplarz
niby? Chyba, że to ściema była, a twoja wersja Dzikich Hord pochodziła z innego mniej legalnego
źródła. :-)


Od Brata Kumpla który Pracuje w Anglii, a nie od Cioci ze Stanów której tam nie mam. :P
Po za tym Eng wersja nie jest moja, tylko mojego kolegi od którego pożyczyłem grę, a ja zamówiłem PL wersję w Październiku, a MY jest w sensie, Polacy, anie ja z kumplem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 23:48, Krejt napisał:

> No a jak gra wychodzi w Piątek to my dostaniemy w Poniedziałek hehe.
Pre-ordery, poza okazjonalnymi przypadkami opóźnień, są wysyłane wcześniej. Przykładowo GW:
Eye of the North dotarł do mnie cztery dni przed oficjalną datą premiery. Podobnie było z majowym
rzutem XKN (Shogun i Medieval dotarły do mnie dwa dni wcześniej).


Jakoś ja zawsze dostaję swoje Pre-Ordery, jakieś 3-4 dni po premierze. Jak w Piątek jest Premiera to ja dostaję w Poniedziałek-Wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że wyjdzie 3 dodatek do Heroes V, Oby, było by fajnie, może się okazać że Ubival specjalnie przeczył
o Nagach w H5, żeby mieć powód do Wydania Trzeciego Expansion Seta, choć i krążą Legendy o Heroes VI za 1,5 roku, heh jeśli ma wyjść nowy dodatek do za rok zapewnie, lub znowu Plotka.

http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.php?t=8041 link do szkiców

No i News z Kwasowej Groty całkiem ciekawy,

Czyżby jednak? Na forum CH pojawił się zestaw szkiców koncepcyjnych do Heroes V, gdzie znalazły się także screeny podpisane "Faction Sanctuary - Nagas". Wiadomo było od początku, że w koncepcji H5 było miejsce dla nag i innych wężowatych stworów jako odrębnej nacji, która miała czcić Smoka Wody. Potem jednak Ubisoft dementował plotki o możliwości pojawieniu się nag... przynajmniej w pierwszych dwóch dodatkach. Mi to jednak wszystko wygląda na to, że w H5 jest jeszcze miejsce na jeden dodatek, który (jak widać na przykładzie tych screenów) był przewidziany od samego początku. Byłoby to kolejne sprytne posunięcie ze strony producenta, gdyż gracze są już przyzwyczajeni do dwóch dodatków do podstawowych wersji gier i trzeci byłby na pewno przyjęty ze sporym entuzjazmem. Zapewne przekonamy się niedługo.

Autor: Acid Dragon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować