Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2006 o 09:44, MorganMett napisał:

> Proszę o podanie linka do ściągnięcia wersji demo. Coś z tym ftpem, który jest podany
na gram.pl
> jest nie tak. Nie mogę znaleźć tam tego pliku:(

http://ftp.ubi.com/emea/homm5/demo/homm5_demo.exe :)


ja sciagalem najpierw z tego adresu - przy uruchamianu wyskakuwaly mi jakies bledy - nie pamietam juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 07:44, davis87 napisał:

> Na początku uspokuj się... Wdech, wydech, wdech wydech...
> Już? No to teraz odpowiedz sobie na jedno zasadnicze pytanie: czego oczekujesz po darmowej,

> demonstracyjnej wersji jakiejkolwiek gry?
> Jeśli wszystkich opcji, wszystkich kampanii i całej muzyki to gratuluję wyobraźni -,-



ale mi chodzi tylko o to zeby caly zamek dalo sie rozbudowac a nie tylko 3 jednostki--zadna
satysfakcja

możesz budować więcej musisz dać gildię magów na 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Procek Athlon 1,7+ (1.47GHz) , 768 MB DDR , Karta to Radeon 9650 z 256 DDR i mi chodzi na najlepsze grafie , na najlepszych ustawieniach bez zacinki :DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze wrażenie po uruchomieniu dema - MUZAAAA!!! Genialna muzyka, chóry są extra. Animacja w main menu bardzo pomysłowa i ciekawa - walka z demonem. :-)
A co do samej rozgrywki to bardzo przypomina tą z Heroes III, co należy zaliczyć na plus. System rozgrywki praktycznie ten sam. Jak ktoś pamięta III-kę to się z łątwością odnajdzie w V-tce. Mapy świetnie zaprojektowane, wszystko dokoła żyje, wiatr wieje, trawa, drzewa i słoneczniki uginają się i falują. Potwory na mapie tez się poruszają. Po paru chwilach poczułem się jak za dawnych dobrych lat kiedy grałem w HIII.
Odnośnie grafiki. Jest świetna, co szczególnie widać na zbliżeniach i w trakcie walki. Efekty czarów są super, dobrze pomyślane. Tak samo jak ataki poszczególnych istot. Zamek Heaven wygląda nieziemsko. Kamęrę można dowolnie obracać, choć nie mogę się przyzwyczaić do kierunku obrotu. Ale to raczej nie wada. A Moim sprzęcie (Athlon 1,8GHz, 768MB RAM i karcie GF5900XT) wszystko chodzi bardzo płynnie na najwyższych detalach w rozdzielczości 1024 na 768.
Można zapomnieć o Bożym świecie w trakcie gry. Dobra, ja wracam skończyć demo. Gra będzie wielka, jak jej wielka poprzedniczka. Nie straciła klimatu podczas przenosin w 3D. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety nawet po zainstalowaniu najnowszych driverów od nvidii nadal wywala mi się po pewnym losowym czasie od uruchomienia :( directx jest tez najnowszy zainstalowany... wywałki dema moge jeszcze przeżyć ale jak EK którą zamówiłem też sie bedzie tak wywalać to załamka.

komp: A64 3000+, 1GB RAM, GF 6600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam probem...
Ściągałem demko z tej stronki (homm5.gram.pl) i przy rozpakowywaniu wyskakuje błąd.
Nie wiem o co chodzi...
Czy wam ściągnięte z tąd demko działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pogralem kilka h:)

chodzi plynnie i bardzo mi sie pdooba :) jest bardzo fajnie, ciekawy sytem rozwoju bohatera, kazda dostepna w demie jednostka ma jakas zdolnosc :)
zamkni wygladaja fajnie, czary efektownie a muzyka jest bardzo przyjemna :)

jestem zadowolony i czekam na premiere :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaa jeszcze jedno :)

Swoja droga ciekawi mnie ile osob zamowilo EK a ile zwykla wersje Herosów 5:)
ja wzialem zwykla z przesylka kurierska wiec tak sobie mysle ze pewnie kurierzy beda mieli sporo pracy przy premierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 11:35, Yumagos napisał:

Mam probem...
Ściągałem demko z tej stronki (homm5.gram.pl) i przy rozpakowywaniu wyskakuje błąd.
Nie wiem o co chodzi...
Czy wam ściągnięte z tąd demko działa?

Mi tez plik z gram.pl nie chciał się rozpakować, ale na szczęście równolegle ściągałem demo z 3dgamers.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 09:25, do- napisał:

Coś z tym ftpem, który jest podany na gram.pl jest nie tak. Nie mogę znaleźć tam tego pliku:(

Ja plik znalazłem bez problemu i ściagam, ale idzie to ... jak krew z nosa. Co chwila zrywa połączenie. W ciągu 3 godzin ściągania mam 21 wznowień i ściągnąłem ... 13 MB
Do końca dnia nie ściągnę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 11:59, A-cis napisał:

> Coś z tym ftpem, który jest podany na gram.pl jest nie tak. Nie mogę znaleźć tam tego
pliku:(
Ja plik znalazłem bez problemu i ściagam, ale idzie to ... jak krew z nosa. Co chwila zrywa
połączenie. W ciągu 3 godzin ściągania mam 21 wznowień i ściągnąłem ... 13 MB
Do końca dnia nie ściągnę :/


Ja proponuje tak: DAP 7.4 i sciaganie dema z ftp UBI. Ja mam 256 Kb\s a szlo ze srednia predkoscia 50 Kb\s i sciaganie mi zajelo 3h 15m.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja musze 3 raz sciagac przez mozille;/ ale teraz sciagam przez opere mam 53% i 4 godz 48min do konca:) kiedy dokladnie wychodzi pelna wersja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy komuś jeszcze demo wywala blue screeny z czymś takim??

THREAD_STUCK_IN_DEVICE_DRIVER. STOP: 0x100000EA

najnowsze stery z nvidii zainstalowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 13:06, dfens napisał:

czy komuś jeszcze demo wywala blue screeny z czymś takim??

THREAD_STUCK_IN_DEVICE_DRIVER. STOP: 0x100000EA

najnowsze stery z nvidii zainstalowane...



Nie wiem, może masz za słaby zasilacz albo poprostu on nawala. Może karta ma problemy z chłodzeniem, przeczyść wentylator. Może to wina Windy i tylko format pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować