Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

a mnie drazni ten tekst:
"Status Twojego zamówienia: zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)"
patrze nizej a tam:Dostepne natychmiast
wiec jak jest dostane jutro czy nie?? jestem z chorzowa jak co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 22:14, Balrog84 napisał:

a mnie drazni ten tekst:
"Status Twojego zamówienia: zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie
produkty będą dostępne)"
patrze nizej a tam:Dostepne natychmiast
wiec jak jest dostane jutro czy nie?? jestem z chorzowa jak co


Jak wyślą z samego rańca to jest nikły cień szansy że po południu dostaniesz heroski... jednak patrząć na rzecz z dystansu- paczka dojdzie raczej we wtorek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 21:14, Wolvi napisał:

skoro 111cm to wteyd by wyniklo, ze jest w skali 1:1 :P ale waga jakas mała :P generalnie pozadny
miecz w takich wymiarach powinien okolo 3kg wazyc :P no ale nie ma co sie rozwodzic

Pożądny miecz tych rozmiarów pownien ważyć właśnie tyle 1,2-1,4 kg; taki 3 kg to jakaś przeważona tandeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Czy ktoś się orientuje jak często aktualizują na stronie informaje, gdzie znajduje się aktualnie paczka? Bo jutro jestem do 11 w domu i chcę wiedzieć czy jak nei ma informacji, że kurier wyjechał mogę spokojnie wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>wiec jak jest dostane jutro czy nie?? jestem z chorzowa jak co

Z powodu dużej ilości zamówień, CDP zaczęło wysyłke już w piątek.
Przy czym w piątek wysyłali Edycje Kolekcjonerskie zamówione i potwierdzone do czwartku.
Tak więc przesyłki zostały dostarczone do odpowiednich oddziałów Masterlink i do ludzi dotrą już jutro.
Dwie osoby miały szczęście, że w sobotę kurier im rzyniósł, pozostali którzy już mają udali się po paczkę osobiście.
Jutro będą wysyłane pozostałe edycje i prawdopodobnie zamówienia złożone po czwartku. Dotrą one do właścicieli we wtorek.
Więc jeśli zamówiłeś i potwierdziłeś przed czwartkiem, sprawdź status swojego zamówienia w sklepie. Tam będziesz mieć link do śledzenia paczki, zobaczysz wówczas czy dotarła już do oddziału obejmującego twoją miejscowość. Jeśli tak, powinieneś jutro dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 22:28, Daimon_Frey napisał:

Więc jeśli zamówiłeś i potwierdziłeś przed czwartkiem, sprawdź status swojego zamówienia w
sklepie.


ja zamawialem w kwietniu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 22:44, planteater napisał:

Ja mam chyba je****go pecha ;(


takiego pecha jak ty ma kilka(tysiecy)set ludzi wiec czy mozna to nazwa pechem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 23:11, michał26 napisał:

> Ja mam chyba je****go pecha ;(

takiego pecha jak ty ma kilka(tysiecy)set ludzi wiec czy mozna to nazwa pechem?


Pomyślcie sobie o ludziach, którzy czekają na premierą, będą płacić bez użycia wPLN i stać w długich czesto kolejkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka próśb odnośnie tłumaczenia hmmm... Jeśli można to zmienić to zmieńcie. Uważam że upgrade Lisza nie może się nazywać Arcyliszem. Powołuję się tu na artykuł z anglojęzycznej wersji Wikipedii, gdzie ARCYLISZ JEST ISTOTĄ DOBRĄ. Nastomiast wyższa forma Lisza nazywana jest DEMILISZEM. Uważam też, że możnaby inaczej nazwać dżinna - powołując się na mitologię Dżinny nie reprezentują Sułtanatów, a Kalifaty. Więc Dżinn sułtanem być nie może. Ja i tak nazwałbym go szlachetnym dżinnem (z ang. Noble Genie). To tyle co mam do powiedzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli zostanie wypuszczony patch tylko dla polskiej wersji ze zmienionymi nazwami jednostek itp. to w tym momemncie użyteczność traci karta pomocy dodawana do EK, w której to zostały opisane wszystkie potwory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 22:02, Przemek t74 napisał:

> Czy jest szansa, że jeśli jutro mi wyślą (mam na razie w niewysłane) to dojdzie tego samego

> dnia(mam 40km do Kielc)?

Nie mieszkasz czasem w Jędrzejowie?

Pozdrawiam Ziomka z Jedrzejowa... Ja jestem z Małogoszcza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No panowie, Hirołsik piąteczka wymiata :) Właśnie zacząłem 3 kampanie, nekromantów. Ale ide już spać bo w ekranie Nvidii temperatura procka poleciała mi do 70 stopni i dam maszynie odpocząć.
Aż do jutra :> Miłej nocki i powodzenia jutro w łowach na kuriera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że (w polskim demie gry) niektore jednostki posiadają czar "Brama".
Czy ktoś móglby, w krótkich żołnierskich słowach, wyjaśnić co to jest za czar i co on daje? Ja klikam na przycisk "Brama", na pasku wyświetla się napis "Użyj czaru Brama" (CJT) i .... nic się nie dzieje.
Ktoś to może już rozpracował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować