Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2006 o 17:18, Balrog84 napisał:

17:13:15 Przesyłka odebrana przez kuriera WAW
nie kapuje tego czy kurier ma gre dopiero w wawie czy juz jedzie do "mnie" do chorzowa????


Raczej jedzie z magazynu z Wawy do Katosow... Ja juz odebralem swa przesylke i nawet pograc nie moge bo tyle nauki jest. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobie trochę i gierka chodzi mi lepiej niż demo. Bez przycinania mogę grać już nawet na średnich, a na max tylko przy obrotach kamerą skacze. Miałem też savy z angielskiej full od kumpla, więc od razu sprawdziłem czy obydwie wersje są kompatybilne chociaż pod tym względem. Savy działają. Teraz czas na multi, a w międzyczasie trzeba przejśc kampanię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm.. mam pytanko, mimo że ma Magię Mroku(wybrałem ją ze zdolności) To it ak nie mam jej w ksiedze magii, czy trzeba się tego zaklecie anuczyć w gildii magów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 17:24, morthi napisał:

nie masz takiej mozliwosci :)

Art. 75 ust. 2 pkt 1 przyznaje legalnemu dysponentowi programu, nie podlegajace ograniczeniom
umownym, uprawnienie do sporzadzania kopii zapasowej, jezeli jest to niezbedne do korzystania
z programu komputerowego. Jesli producent programu wiarygodnie zapewnia natychmiastowe dostarczenie
nowej kopii programu w przypadku jej zniszczenia oraz gdy ze wzgledu na sposób utrwalenia programu
nie istnieje mozliwosc uszkodzenia jego egzemplarza sporzadzanie kopii rezerwowej moze byc
uznane za zbedne
. Nie okresla on jednak sposobu w jaki ma zostac wykonana ta kopia.

ale zawsze wole grac z obrazu po 1 zeby nie ryc dvd a po 2 zeby plytki nie niszczyc :P kurde musze cos wykombinowac zeby grac z obrazu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 17:23, moonman napisał:

kolejny minus - po uruchomieniu gry wyskakuje info o braku biblioteki dynamicznej.

na szczescie demo nie jest tak zwalone i posiada wszystkie niezbedne biblioteki, wiec wystarczylo
przekopiowac...

no ale jak na LEK to MINUS ogromny

Ja to miałem przy programie do grafiki 3D i wystarczy zainstalować najnowszego Directa 9.0c z listopada 2005 bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no CDP znowu nie postaraliście się do końca o dobre spolszczenie...JUŻ w 1 filmiku znalazłem 2 błedy! Jeden jest jak mówią o innych nacjach - jest źle odmienione przez osoby (coś tam o elfach jest i o jakiejś innej nacji) i drugi bład jest gdy beatrice i izabela mówią do godryka o posiłkach. Gdy podnosi miecz i robi jakiś tam swój czar to pojawia sie text, ale nie ma głosu godryka :/...ja rozumiem - zrobić błąd w spolszczeniu gdzieś w 2 kampanii, ale W 1 FILMIKU?? Nie no jesteście niemożliwi...czy Wy robicie kiedyś całkowite testy zanim dacie gre w obieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 17:23, moonman napisał:

kolejny minus - po uruchomieniu gry wyskakuje info o braku biblioteki dynamicznej.

na szczescie demo nie jest tak zwalone i posiada wszystkie niezbedne biblioteki, wiec wystarczylo
przekopiowac...

no ale jak na LEK to MINUS ogromny


Czemu odrazu minus ? Nawet ci pisze żeby zainstalować ponownie gre. Ja też mam EK i bez problemu ukończyłem już 2 misje kampanii, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest dozywotnia gwarancja wiec nie masz takiej mozliwosci niestety...obraz moze zrobisz :D za jakis miesiac jesli bedzie nowe oprogramowanie do robienia kopii zapasowych :)

swoja droga mnie tam sie plyty nigy nie rysuja :) wystarczy ze przestrzegasz prostej zasady - plyta jest albo w pudelku albo w napedzie :) nigdy w innym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 17:26, Mike1292 napisał:

hmm.. mam pytanko, mimo że ma Magię Mroku(wybrałem ją ze zdolności) To it ak nie mam jej w
ksiedze magii, czy trzeba się tego zaklecie anuczyć w gildii magów?


To Ci tylko określa jakich czarów i jakiego poziomu możesz się nauczyć. Ale żeby się nauczyć musisz mieć wybudowaną gildię magów i ją odwiedzić. Ewentualnie możesz się nauczyć czarów ze shrinów (nie wiem jak to teraz przetłumaczyli) na mapie przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 17:29, morthi napisał:

jest dozywotnia gwarancja wiec nie masz takiej mozliwosci niestety...obraz moze zrobisz :D
za jakis miesiac jesli bedzie nowe oprogramowanie do robienia kopii zapasowych :)

swoja droga mnie tam sie plyty nigy nie rysuja :) wystarczy ze przestrzegasz prostej zasady
- plyta jest albo w pudelku albo w napedzie :) nigdy w innym miejscu :)

no nie ale z Ciebie swietoszek... ze tak przestrzegasz prawa...
wiesz ja kupuje orginaly dlatego ze fajnie takie cos wyglada na pulce :P gdy by byly sprzedawane plyty w zwyklych kopertach... to chyba bym nie mial zadnego orginalu
ale i tak zrobie ten obraz predzej lub szybciej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jupi do mnie właśnie przyszła EK! Wszystko wygląda super, skrzyneczka piekna, płytki nie porysowane wszystko wygląda super! Dzieki CDP :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować