Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

A ja się też bałem że gra będzie a ja se n ie pogram bo mi sie komp rozwlail ale już mam i gre i kompa. CZY KTOś WIE ILE DOKłADNIE MUSZE ZWOLNIć MIEJSCA NA DYSKU TAK żEBY BYłO OK ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na pudełko i wymagania na gram.pl bo nie zawsze są dobre. NP. na pudełku od toci 3 jest ze wymagane 7gb a tak naprawde wymaga 8gb, a poza tym teoretycznie nie spelniam wymagan a gra mi dzila plynnie.
ps. sory za brak polskich liter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile mój kurier ma jeszce do przejechania.... Była jakąś biała furgonetka do klatki b, a ja mieskza m w d. Mam nadzieje, że nie pomylą. A i jeszce jedną, jak mi znowu zawiozą na Dąbrowskiego to chyba ich zabije. Moja ulica nazywa sie Dobrowolskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 16:33, LordOfUndeads napisał:

Ciekawe ile mój kurier ma jeszce do przejechania.... Była jakąś biała furgonetka do klatki
b, a ja mieskza m w d. Mam nadzieje, że nie pomylą. A i jeszce jedną, jak mi znowu zawiozą
na Dąbrowskiego to chyba ich zabije. Moja ulica nazywa sie Dobrowolskiego.


Nie narzekaj... Ty chociaż wiesz, że dostaniesz PRZED premierą. A ja nawet nie wiem, kiedy dostanę... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wygląda pięknie. No prawie wszystko. podczas rozpakowywania pudełak radośc cały czas się powiększała. Dopóki nie spojrzałem na dno skrzyneczki i okazało się, że ten czerwony plastik w jednym miejscu się rozerwał. Nie jest to wina ani Masterlinka, ani pakowania CDP. jest to raczej wina słebej jakości materiału, który nie wytrzymał na rogach. Gdyby nie to wykończenie to byłobu to dla mnie wydanie idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 16:33, LordOfUndeads napisał:

Ciekawe ile mój kurier ma jeszce do przejechania.... Była jakąś biała furgonetka do klatki
b, a ja mieskza m w d. Mam nadzieje, że nie pomylą. A i jeszce jedną, jak mi znowu zawiozą
na Dąbrowskiego to chyba ich zabije. Moja ulica nazywa sie Dobrowolskiego.


No to mieszkasz 3 kilosy ode mnie. Ciekawe, do którego z nas przyjedzie prędzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 16:34, Erwin160 napisał:

UWAGA: W rogach skrzyni są dziury;( DLACZEGO????


Bo plastik był za cienki i się przerwał? To chyba oczywiste. Pytanie dlaczego był tam tak cienki plastik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 16:34, Erwin160 napisał:

UWAGA: W rogach skrzyni są dziury;( DLACZEGO????

Tak chyba ma prawie każdy. Ja sobie wyjąłem tą wkładkę i nie wygląda źle. Dzisiaj nie mam czasu grać, więc mam pytanie: chodzi bez płyty? Jeśli nie, to czy istnieje możliwość zrobienia kopii 1:1. Bo ten digipack coś wydaje mi się delikatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra zabezpieczona jest securomem 7 :) wiec nie bardzo jak masz zrobic kopie :D moze za miesiac beda programy ktore to umozliwia :) chociaz w to watpie :) zreszta czemu sie przejmujesz plyta ? masz dozywotnia gwarancje w gram.pl :) wiec w przypadku jakichkolwiek problemow dostaniesz plyte :) - a cos takiego wyklucza stworzenie legalnej kopii zapasowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co szkoda słów! zamówiłem sobie pre-ordera ale gdy przyszło powiadomienie dokładnie 19 maja to wtedy nie mogłem korzystać z internetu, i teraz niewiem co robić złożyć nowe zamuwienie czy czekać na kuriera??? Wczoraj napisałem posta do działu klijenta i do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi! Help me :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy edycja DVD została już wysłana? Bo w zamówieniu pisze mi że jeszcze nie. W sklepie Gram Cd jest na wyczerpaniu a DVD pełno.... więc chyba jeszcze sobie poczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować