Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Taa, ale piraci mogą sobie tylko pomarzyć o pograniu w sieci... a my choć czasem z problemami możemy. A dla mnie to wspaniale. Nareszcie nie będę musiał się ugadywać z kolegami zawsze kiedy będę chcial pograć, tylko wejdę na serwer dołączę do gry i już korzystam z przyjemności grania z żywym przeciwnikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 17:53, temist napisał:

> ej to już się robi irytujące,

irytujące to jest to, ze ludzie zaufali Ubisoftowi ktory zareczal:
1. ze nie bedzie takich hopow jak w przypadku HoMM IV, kiedy patch wyszedl niemal rowno z gra,
a bez patchow grac bylo trudno.
2. ze gra jest opzniona o dwa miesiace zeby byla idealnie dopracowana

A na dostaek podobno posiadacze oryginalnych gier sa pozbawieni problemów o jakich mozna poczytac
na ostatnich dwustu stronach - bo tylko piraci maja problemy z odpaleniem gry, instalowaniem
patchów, brakiem pomocy technicznej, brakiem (badz tez niepelna dokumentacją) ... niezly zart,
nieprawdaz?

PO prostu tragedia.

nie bylo by irytujace gdyby w ofercie wszystkich 3 wersji (cd dvd i kolekcjonerskiej) byly wyszczegulnione ruznice pomiedzy wersjami a co do problemow z pathem w wersjach orginalny to sie zaraz przekonamy jak tylko mi sie sciagnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 17:54, morthi napisał:

mamy pomoc techniczna :) piraci maja tylko problemy :D

nie no pomoc jest - tylko czasem odzewu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 09:02, Marrbacca napisał:

> > plytka CI sie nie niszczy jesli ja szanujesz a jak sie zniszczy to korzystasz z dozywotniej

>
> > gwarancji.
> a morthi znowu swoje... :P ja tam szukalem w necie..
Znowu swoje, bo całkowitą rację ma. Ja się pytam, po co robić kopie na własny użytek, skoro
można dostać z gwarancji nowiusieńką płytkę? Jeden racjonalny powód bym prosił.

no a po co ciagle wkladac/wyjmowac z napedu plytke jak mozna zrobic obraz?? a pozatyym gwarancja kosztuje 16zl (cos kolo tego) i napede sie "ryje" chyba wystrczajaco duzo powodow padalem??
ps. ja zawsze robie obraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 18:03, bladyk master napisał:

Ja też :) Jak się jest dobrym człowiekiem to zawsze jest dobrze :P (bez skojarzeń Thorn to
tylok żarty :-) )

spox:) za jakies 30 minut sie okaze mam nadzieje ze ja tez nie bede mial problemow :) wsumie jedyny problem to bedzie jezeli te patche beda wychodzic w takich obietosciach ... neo moze wkoncu tego nie wytrzymac szczegulnie ze juz polowa miesiaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rzeczy maja to dos iebie ze sie zuzywaja jak sie ich uzywa...a napedy nie sa jakos bardzo drogie wiec zawsze mzona sobie kupic nowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę się doprosić o wypowiedź kogoś z CDP odnośnie gry karcianej homm5 ?
Będzie potem sprzedawana osobno ? Czy można o niej poczytać tylko na stronie DGAgames ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 18:33, morthi napisał:

rzeczy maja to dos iebie ze sie zuzywaja jak sie ich uzywa...a napedy nie sa jakos bardzo drogie
wiec zawsze mzona sobie kupic nowy:)

no tak ale ja zawsze wole uzywac obraz:P nikt mi przeciez nie zabroni :P a jak zabroni to i tak nie poslucham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze nikt Ci nie zabroni - dlatego herosi 5 zostrali tak zabezpieczeni by sie takowego obrazu nie dalo wykonac :) i po klopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 18:38, macgwadky napisał:

Czy mogę się doprosić o wypowiedź kogoś z CDP odnośnie gry karcianej homm5 ?
Będzie potem sprzedawana osobno ? Czy można o niej poczytać tylko na stronie DGAgames ?

fajnie jak by dali do sondtracka gre karciana i demo w pduelku (chociaz demo nie wiem po co :D chyba tylko tak do kolekcji :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 18:39, morthi napisał:

oczywiscie ze nikt Ci nie zabroni - dlatego herosi 5 zostrali tak zabezpieczeni by sie takowego
obrazu nie dalo wykonac :) i po klopocie

da sie zrobic ale trzeba troche sie pomeczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 18:40, morthi napisał:

mam gre karciana :D soundtracka moze sobie kupie ;)

ha pewnie kupiles na allegro za 23 zl ;] tez sie na nia czajilem ale troszke zali mi aksy bylo.. bym kupil gdyby nie upgr kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować