Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2006 o 17:53, temist napisał:

> ej to już się robi irytujące,

irytujące to jest to, ze ludzie zaufali Ubisoftowi ktory zareczal:
1. ze nie bedzie takich hopow jak w przypadku HoMM IV, kiedy patch wyszedl niemal rowno z gra,
a bez patchow grac bylo trudno.
2. ze gra jest opzniona o dwa miesiace zeby byla idealnie dopracowana

A na dostaek podobno posiadacze oryginalnych gier sa pozbawieni problemów o jakich mozna poczytac
na ostatnich dwustu stronach - bo tylko piraci maja problemy z odpaleniem gry, instalowaniem
patchów, brakiem pomocy technicznej, brakiem (badz tez niepelna dokumentacją) ... niezly zart,
nieprawdaz?

PO prostu tragedia.


tu się z tobą zgodzę, ale ja mówiłem że irytujące jest to samo pytanie x 100

Luke PL? No i?? to jest w końcu EDYCJA KOLEKCJONERSKA, trochę rzeczy których nie mają inni się należy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 18:43, morthi napisał:

nie :D wygralem na premierze w empiku :D dwa kompelety :D:D:D jeden otworzylem drugi jeszcze
w folii :D

to znaczy w jaki sposob wygrales?? co musiales zrobic?? :> :D ja tez chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że otworzyłeś paczkę przy kurierze. Zresztą nieźle musieli się z nią obchodzić. Dziwi mnie tylko takie postępowanie, ponieważ na przesyłce jest duża naklejka informująca o tym, że towar jest kruchy i żeby delikatnie się z nim obchodzić. Nie pamiętam tylko czy był tam napis łamliwe czy fragile. Jeżeli to ta druga opcja to może problem stanowiła bariera językowa:P

Mam tyci problem czy komuś z was zdarzyło się, że podczas wczytywania gra wyskakuje na pulpit? Jestem w 2 misji kampani inferno i nie mogę jej załadować. Wcześniej nie było żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 18:47, vip konius napisał:

> nie :D wygralem na premierze w empiku :D dwa kompelety :D:D:D jeden otworzylem drugi jeszcze

> w folii :D
to znaczy w jaki sposob wygrales?? co musiales zrobic?? :> :D ja tez chce :)

trzeba bylo odpowiedziec jak sie nazywa dany element zbroi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 18:50, morthi napisał:

> > nie :D wygralem na premierze w empiku :D dwa kompelety :D:D:D jeden otworzylem drugi
jeszcze
>
> > w folii :D
> to znaczy w jaki sposob wygrales?? co musiales zrobic?? :> :D ja tez chce :)
trzeba bylo odpowiedziec jak sie nazywa dany element zbroi :)

kurde szkoda ze mnie tam nie bylo :/ a o jaka czesc pytali?? tylko niemow nazwy :D opisz ja a ja sprobuje odpowiedziec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 18:45, Mike1292 napisał:

> > ej to już się robi irytujące,
>
> irytujące to jest to, ze ludzie zaufali Ubisoftowi ktory zareczal:
> 1. ze nie bedzie takich hopow jak w przypadku HoMM IV, kiedy patch wyszedl niemal rowno
z gra,
> a bez patchow grac bylo trudno.
> 2. ze gra jest opzniona o dwa miesiace zeby byla idealnie dopracowana
>
> A na dostaek podobno posiadacze oryginalnych gier sa pozbawieni problemów o jakich mozna
poczytac
> na ostatnich dwustu stronach - bo tylko piraci maja problemy z odpaleniem gry, instalowaniem

> patchów, brakiem pomocy technicznej, brakiem (badz tez niepelna dokumentacją) ... niezly
zart,
> nieprawdaz?
>
> PO prostu tragedia.

tu się z tobą zgodzę, ale ja mówiłem że irytujące jest to samo pytanie x 100

Luke PL? No i?? to jest w końcu EDYCJA KOLEKCJONERSKA, trochę rzeczy których nie mają inni
się należy ;)

nie twierdze ze komus sie nie nalezy ale powinlo byc jasno opisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nop jak sie nazywaja plytki przypinane do pasa :) albo jak sie nazywal dany typ helmu :) albo jak sie nazywa to co jest na ramieniu ;) banalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sa potworki ze wsystkich zamkow :) ale nie sa wszystkie :) ale obrazki sa sliczne :) szkoda ze nie dodawali tego zestawu kart do zamowienia

w empiku jesli sie zapisalo na zakup gry przed 7 czerwca to dostawalo sie taki zestaw gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na paczce było Fragile, więc chyba masz rację co do bariery językowej :D
Już właściwie problem jest rozwiązany, bo rozmawiałem z Ojcem i powiedział, że da radę ;) Znaczy da radę skleić więc jednak nie będę reklamował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 18:56, morthi napisał:

nop jak sie nazywaja plytki przypinane do pasa :) albo jak sie nazywal dany typ helmu :) albo
jak sie nazywa to co jest na ramieniu ;) banalne :)

plytki ?? pas plytowy ?? lol
helm przylbica, szyszak ??
naramiennik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widziałem dzisiaj w necie path do h5 1.1 oraz cracka do niego... aby działał na piracie wiec.. nie piszcie ze piraci mają jakiekolwiek trudności... z tym :) - ironiczna minka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 18:43, morthi napisał:

nie :D wygralem na premierze w empiku :D dwa kompelety :D:D:D jeden otworzylem drugi jeszcze
w folii :D

hmm, to co, mały handelek? :P

-->vip konius
A kiedy korzystasz z obrazu to Ci się dysk ryje, bo nie dość, że musi korzystać z plików gry, to jeszcze doładować pliki z teoretycznego odtwarzacza. A dyski droższe od napędów cd/dvd. Czyli się bardziej płytek opłaca używać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem nowy i mam pytanie.Brakuje mi jakiegoś Pixel/Vertex shardera aby uruchomić chociarz demo gry Heroes V,czy wiecie może co to może być?Bardzo was prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie dot. tej empikowej karcianki

podobno, kazdy z graczy musi miec swoja talie... czyli do gry we dwoje potrzebne dwie talie
prawda czy falsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 19:07, morthi napisał:

coz...zlodziej na zawzse pozostanie zlodziejem i smierdziec mu bedzie....precz ze zlodziejami


wiesz ze w Sejm ma zamiar uchwalic projekt zdelegalizowania nagrywarek traktujac wszystkich ich posiadaczy jako złodziei. Jezeli posłowie to prawo uchwalą - wyrzucisz nagrywarkę z komputera? I bedziesz nazywal ich posiadaczy złodziejami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje informacje są lekko zdeaktualizowane:P Minister Kultury projekt wysłał do zespołu ekspertów- niemały wpływ na tą decyzję miała internetowa petycja. Jeżeli ci specjaliści mają choć krzytnę zdrowego rozsądku i chociaż w najmniejszym stopniu są zapoznani z realiami polskiego społeczeństwa to ten projekt już w takiej formie nigdy nie ujrzy światła dziennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować