Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

bo daje tylko teoretycznie na niektorych modelach...

ten patch podobnowylacza pixel shadery ale tylko teoretycznie...wiec powinno dzialac ale nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tym miatem Salgunsal - literka u się nie wyświetla. Próbowałem edytować pliki texts i p0-texts (a tak właściwie czym się różnią i dlaczego?) ale mi się nie udaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robię kmapanię Inferno, nudno tu trochę, jestem w 4 misji, trzecią robiłem kompletnie na siłę. Jedyne co jest fajna to fenomenalne scenki(Agrael rlz)

btw. czy tylko mi walka o Sece Gryfa(czy jakoś tak) skojarzyła się z matrixem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 21:55, Mike1292 napisał:

Robię kmapanię Inferno, nudno tu trochę, jestem w 4 misji, trzecią robiłem kompletnie na siłę.
Jedyne co jest fajna to fenomenalne scenki(Agrael rlz)

btw. czy tylko mi walka o Sece Gryfa(czy jakoś tak) skojarzyła się z matrixem? :P


ja kończe kampanie nieumarłych i narazie inferno mi się najbardziej podoba, i ma zajebiste filmiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 21:55, Mike1292 napisał:

btw. czy tylko mi walka o Sece Gryfa(czy jakoś tak) skojarzyła się z matrixem? :P


Nie wiem ,ale wiele rzeczy w tej grze jest takich "filmowych". Zobaczcie jak wiele potworów umiera, szczególnie tych "złych" - wampiry, widma itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 20:29, morthi napisał:

zainstaluj nieoficjalnego patcha - a problem z literka w nazwie miasta zniknie


Właśnie go instaluje przez winrara. I nic !!
Może w zwykłej grze jest dobrze, bo w 3 misji Lochu jest ten okropny kwadracik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, coś mi się przypomniało...
Dlaczego na ubi.com mogę dołączyć do map podświetlonych na biało (tylko do nich, na wszystkich kanałach) zaś do reszty nie ? Ktoś wie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 22:46, morthi napisał:

najprawdopodobniej dlatego ze szare sa juz pelne :) i nie ma miejsca dla nowego gracza


Dzięki. Ja nie mogę ale ze mnie lama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 20:27, Huksi napisał:

Mam problem z tym miatem Salgunsal - literka u się nie wyświetla. Próbowałem edytować pliki
texts i p0-texts (a tak właściwie czym się różnią i dlaczego?) ale mi się nie udaje..


A mógłbyś napisać gdzie ci się wyświetla (jaka misja, jaki tryb gry) ?? Dzięki temu szybko to poprawimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 07:15, DiDivor napisał:

> Mam problem z tym miatem Salgunsal - literka u się nie wyświetla. Próbowałem edytować
pliki
> texts i p0-texts (a tak właściwie czym się różnią i dlaczego?) ale mi się nie udaje..


A mógłbyś napisać gdzie ci się wyświetla (jaka misja, jaki tryb gry) ?? Dzięki temu szybko
to poprawimy :)


Ale Ty to poprawiłeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że ja poprawiłem jeden z plików z nazwą Sangunsal. Możliwe, że mapa, na której grał Huksi korzysta z innego, i przez to jest ten błąd :) Gdyby napisał, w jakiej misji, szybko bym do tego dotarł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 21:58, Robot napisał:

> Robię kmapanię Inferno, nudno tu trochę, jestem w 4 misji, trzecią robiłem kompletnie
na siłę.
> Jedyne co jest fajna to fenomenalne scenki(Agrael rlz)
>
> btw. czy tylko mi walka o Sece Gryfa(czy jakoś tak) skojarzyła się z matrixem? :P

ja kończe kampanie nieumarłych i narazie inferno mi się najbardziej podoba, i ma zajebiste
filmiki

Racja,Kampania Inferno jest najlepsza,fajne filmiki były.bo narazie jestem na 3 misji kampanii nieumarlych,i musze przyznać że kampana nieumarłych jak narazie jest najgorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszma czy ktoś wie czy w Heroesie V do wyboru w lochu jest ta bohaterka co znajduje sie na drugiej stronie w artbooku??? Bo troche głupie że jest narysowana a wg rze nigdzie jej nie mogłem znaleźć.
Dodałem też jej obrazek do posta. Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 11:18, BlackBomb napisał:

Mam taki temat do przedyskutowania. Czy to jest zdolność? (kilka stworzeń tak ma)

Wydaje mi się, że oni to "podciągnęli" pod zdolności - chodzi tylko o to, że zajmuje 4 pola, a nie 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 11:18, franiu888 napisał:

Przepraszma czy ktoś wie czy w Heroesie V do wyboru w lochu jest ta bohaterka co znajduje sie
na drugiej stronie w artbooku??? Bo troche głupie że jest narysowana a wg rze nigdzie jej nie
mogłem znaleźć.


Zacznijmy od tego, czy to na pewno jest bohaterka Lochu :) Spójrz na miasto za oknem :) Wygląda na Akademię... Możliwe, że jest to Ihora, ale kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 11:24, Adham napisał:

> Przepraszma czy ktoś wie czy w Heroesie V do wyboru w lochu jest ta bohaterka co znajduje
sie
> na drugiej stronie w artbooku??? Bo troche głupie że jest narysowana a wg rze nigdzie
jej nie
> mogłem znaleźć.

Zacznijmy od tego, czy to na pewno jest bohaterka Lochu :) Spójrz na miasto za oknem :) Wygląda
na Akademię... Możliwe, że jest to Ihora, ale kto wie :)

Dla mnie to wygląda na Nekropolis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować