Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2006 o 23:08, Tokagero napisał:

> 3) Co za wyrmy? Oo''

Przecież pisze, że to wymarły gatunek świata Ashan, może w dodatku go wskrzeszą.


serio tak piszę? Łoo stary nie wiedziałem!

-_-''

WIEM co tam piszę ale nie wiem co tojest dokładnie za istota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy może ktoś z was się spotkał z takim problemem że w momencie włożenia płyty do napędu on zaczyna milić i może tak w nieskończoność, jeżeli probuje w tym momencie uruchomić heroes''ów to winda się zawiesza. Gre udaje mi się urochomić dopiero po paru próbach (tzn wyjęcie płytki, ponowne włożenie). Ktoś z was miał coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 12:05, wTd napisał:

Nie wiem czy może ktoś z was się spotkał z takim problemem że w momencie włożenia płyty do
napędu on zaczyna milić i może tak w nieskończoność, jeżeli probuje w tym momencie uruchomić
heroes''ów to winda się zawiesza. Gre udaje mi się urochomić dopiero po paru próbach (tzn wyjęcie
płytki, ponowne włożenie). Ktoś z was miał coś takiego?


Słuchaj, mój kolega ma lepszy patent, troche podobny do twojego problemu, tylko dlaczego mu lyte od heroes widzi jako audio CD (DVD) a u mnie bryka świetnie? A jak w nią on wchodzi to mu winda się wiesza;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 12:05, wTd napisał:

Nie wiem czy może ktoś z was się spotkał z takim problemem że w momencie włożenia płyty do
napędu on zaczyna milić i może tak w nieskończoność, jeżeli probuje w tym momencie uruchomić
heroes''ów to winda się zawiesza. Gre udaje mi się urochomić dopiero po paru próbach (tzn wyjęcie
płytki, ponowne włożenie). Ktoś z was miał coś takiego?


Jaki masz napęd? Wróżę, że to jakiś Samsung, bo tak przeważnie jest na Samsungach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 12:39, Johnny Bravo napisał:

Jaki masz napęd? Wróżę, że to jakiś Samsung, bo tak przeważnie jest na Samsungach.

o przepraszam, ja mam Samsunga i jakoś nie mam takich problemów...tylko windows się czasem nie chce włączyć przy płytce w napędzie (muszę ją wyjąść i git).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KUPIŁEM U WAS W GRAM.PL HEROSA V WERSJA DVD, ZAINSTALOWAŁEM PATCHA, ŁATKE POLONIZUJĄCA. net mam sprawny, komp dobry, MÓJ PROBLEM WYGLĄDA NASTĘPUJĄCA: klikam na gre przez net(ubi.com) wpisuje kod gry jaki miałem z tyłu instrukcji, login i hasło konta z ubi.com daje enter no i....ładuje ładuje i wywala do menu głównego... dzieje się tak zawsze, robiłem już kilka razy konto na ubi.com, 3razy przeinstalowywałem grę i nie pomogło!!!!!!! POMÓŻCIE NIE PO TO ORYGINAŁA KUPIŁEM ŻEBY NIE MÓC GRAĆ NA NECIE :/ sheiss i skandal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 12:45, diff napisał:

KUPIŁEM U WAS W GRAM.PL HEROSA V WERSJA DVD, ZAINSTALOWAŁEM PATCHA, ŁATKE POLONIZUJĄCA. net
mam sprawny, komp dobry, MÓJ PROBLEM WYGLĄDA NASTĘPUJĄCA: klikam na gre przez net(ubi.com)
wpisuje kod gry jaki miałem z tyłu instrukcji, login i hasło konta z ubi.com daje enter no
i....ładuje ładuje i wywala do menu głównego... dzieje się tak zawsze, robiłem już kilka razy
konto na ubi.com, 3razy przeinstalowywałem grę i nie pomogło!!!!!!! POMÓŻCIE NIE PO TO ORYGINAŁA
KUPIŁEM ŻEBY NIE MÓC GRAĆ NA NECIE :/ sheiss i skandal


Tu możesz zgłosić problem z naszą grą:
http://www.gram.pl/pomoc_formularz.asp?g=325

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po zainstalowaniu patcha 1.1 przy uruchomieniu gry chcąc pominac intro (wciskam esc) restartuje mi kompa. PO ponownym uruchomieniu wyskakuje mi komunikat o poważnym błędzie w windzie. Przedtem tego nei było.
ps.1. po ponownym uruchomieniu gry bez pominięcia intra gra działa.
ps.2. po wyciągnięciu płytki (dvd) z czytnika i odpaleniu gry, można pominąć intro.
O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz cos nie tak z systemem - sprawdz czy zainstalowane amsz wszystkie uaktualnienia do windowsa oraz czy nie uzywasz programow emulujacych...

sugerowalbym rowniez przeskanowanie rejestru dobrym programem naprawiajacym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 11:03, Daimon_Frey napisał:

Hmmm... a ja zawsze myślałem, że gorgony i wiwerny to dwa różne stworzenia ;)

Gorgon -> Wielki Gorgon
Wiwerna -> Królewska Wiwerna


Masz rację mój błąd zasugerowałem sie postem michal19. Wiedziałem że mi coś nie pasuje tylko nie przeanalizowałem tego do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 12:39, Johnny Bravo napisał:

> Nie wiem czy może ktoś z was się spotkał z takim problemem że w momencie włożenia płyty
do
> napędu on zaczyna milić i może tak w nieskończoność, jeżeli probuje w tym momencie uruchomić

> heroes''ów to winda się zawiesza. Gre udaje mi się urochomić dopiero po paru próbach (tzn
wyjęcie
> płytki, ponowne włożenie). Ktoś z was miał coś takiego?

Jaki masz napęd? Wróżę, że to jakiś Samsung, bo tak przeważnie jest na Samsungach.

I LG... dodam złośliwie.
... i jak się okaże, niedługo łatwiej będzie można sporządzić listę napędów na których działa poprawnie. Bo będzie krótsza.
U mnie na DVD-RW NEC też bywa podobnie. IMHO ten problem to nie kwestia jakości/marki napędu czy nośnika, a zastosowanych zabezpieczeń "antypirackich".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stare napedy moga miec problem z odczytywaniem najnowszych zabezpieczen :) tak jak stare odtwarzacze cd nie czytaja plytek cd-r czy rw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 13:43, morthi napisał:

stare napedy moga miec problem z odczytywaniem najnowszych zabezpieczen :) tak jak stare odtwarzacze
cd nie czytaja plytek cd-r czy rw :)


I owszem, ale ów NEC to nie jest staroć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 12:05, wTd napisał:

Nie wiem czy może ktoś z was się spotkał z takim problemem że w momencie włożenia płyty do
napędu on zaczyna milić i może tak w nieskończoność, jeżeli probuje w tym momencie uruchomić
heroes''ów to winda się zawiesza. Gre udaje mi się urochomić dopiero po paru próbach (tzn wyjęcie
płytki, ponowne włożenie). Ktoś z was miał coś takiego?


Napęd LG Multi DVD Recorder - nie mam takiego problemu - jedyne co zauważyłem, to to, że jeśli przy włączaniu kompa płytka z Heroesami jest w napędzie, to komp ją rozkręca, co jest normalne ale zwleka z jej "zwolnieniem". W efekcie po włączeniu maszyny dość długo hałasuje płytką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 13:41, Labeo napisał:

> > Nie wiem czy może ktoś z was się spotkał z takim problemem że w momencie włożenia
płyty
> do
> > napędu on zaczyna milić i może tak w nieskończoność, jeżeli probuje w tym momencie
uruchomić
>
> > heroes''ów to winda się zawiesza. Gre udaje mi się urochomić dopiero po paru próbach
(tzn
> wyjęcie
> > płytki, ponowne włożenie). Ktoś z was miał coś takiego?
>
> Jaki masz napęd? Wróżę, że to jakiś Samsung, bo tak przeważnie jest na Samsungach.
>
I LG... dodam złośliwie.
... i jak się okaże, niedługo łatwiej będzie można sporządzić listę napędów na których działa
poprawnie. Bo będzie krótsza.
U mnie na DVD-RW NEC też bywa podobnie. IMHO ten problem to nie kwestia jakości/marki napędu
czy nośnika, a zastosowanych zabezpieczeń "antypirackich".


Niestety potwierdza sie to iż PIRACI maja lepiej.

Ja H5 musze uruchamiać pare razy by "antypirat" sie wkońcu zlitowal i gra sie uruchomila (getricht wywalony , wirtualny naped tez)

w koncu sie w..łem i sciagnołem z wiadomej stronki No Dvd Fix i problem z głowy uruchamia sie bez plyty za każym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widocznie masz nabalaganione w systemie rpzez takie wlasnie no dvd fix i tym podobne programy emulujace i teraz i orginalne gry nie chca dzialac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 13:41, Labeo napisał:

I LG... dodam złośliwie.
... i jak się okaże, niedługo łatwiej będzie można sporządzić listę napędów na których działa
poprawnie. Bo będzie krótsza.
U mnie na DVD-RW NEC też bywa podobnie. IMHO ten problem to nie kwestia jakości/marki napędu
czy nośnika, a zastosowanych zabezpieczeń "antypirackich".


Może wystarczy upgrade firmware (bios napędu). Kiedyś były akcje z LG że jakieś tam płyty nie chciały chodzić wystarczyło wtedy wgrać nowszy firmware i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 14:32, Nufiko napisał:

> I LG... dodam złośliwie.
> ... i jak się okaże, niedługo łatwiej będzie można sporządzić listę napędów na których
działa
> poprawnie. Bo będzie krótsza.
> U mnie na DVD-RW NEC też bywa podobnie. IMHO ten problem to nie kwestia jakości/marki
napędu
> czy nośnika, a zastosowanych zabezpieczeń "antypirackich".

Może wystarczy upgrade firmware (bios napędu). Kiedyś były akcje z LG że jakieś tam płyty nie
chciały chodzić wystarczyło wtedy wgrać nowszy firmware i po kłopocie



LG wymieniłem sobie w tym przypadku jako przykład hmm... "chłopca do bicia". Swego czasu jak komuś szwankował napęd CD/DVD to w komentarzach roiło się od od "życzliwych podpowiedzi" typu "trzeba było nie kupować LG", ja mam "cośtam" i u mnie działa.
Tyle w kwestii LG.
Inna sprawa, że upgrade firmware''u to czasem pożyteczne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 14:17, morthi napisał:

widocznie masz nabalaganione w systemie rpzez takie wlasnie no dvd fix i tym podobne programy
emulujace i teraz i orginalne gry nie chca dzialac...


Niestety mam problem tylko z H5 kazda inna gra (oryginal) dziala poczawszy na poczciwym starym Diablo porzez wszyzkie Herosy od I do IV skonczywszy na HL2

System postawiony na nowy dysku i qpa H5 uruchamia sie nie za kazdym razem .

a pozatym co ma getright do piracenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 14:53, Seoman1 napisał:

> widocznie masz nabalaganione w systemie rpzez takie wlasnie no dvd fix i tym podobne programy

> emulujace i teraz i orginalne gry nie chca dzialac...

Niestety mam problem tylko z H5 kazda inna gra (oryginal) dziala poczawszy na poczciwym starym
Diablo porzez wszyzkie Herosy od I do IV skonczywszy na HL2

System postawiony na nowy dysku i qpa H5 uruchamia sie nie za kazdym razem .

a pozatym co ma getright do piracenia ?


Czyli jednak problem tkwi w sposobie zabezpieczenia płyty przed kopiowaniem. Taka jego uroda, że w niektórych konfiguracjach/napędach działa tak, a w innych siak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować