Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2006 o 23:14, Luk15 napisał:

prosze o jakiegos m@la zebym mogl sie zapyta kogos z CDP
albo jakiegos pracownika tu na forum zeby sie wypowiedzial


To tylko kontakt z Działem Obsługi Klienta
Wypełnij ten formularz: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp
albo pozostaje ci telefon: 022 519 69 50 (wybierz 0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 19:42, nadol91 napisał:

edytor jest BOSKI !!! spolszczenie idealne, tak samo dokumentacja


Staralismy się :D Miło, że ktoś docenia;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 15:56, Daimon_Frey napisał:

A nie mówiłem, że tak będzie :)


Wynoisła chwila:) Jeszcze kilka dni kuracji z okiem i próbuje dalej męki z tym złośliwym kodem co nam [krzyżuje plany z wersją Final;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 19:06, Shadow SSJ Warrior napisał:

Wynoisła chwila:) Jeszcze kilka dni kuracji z okiem i próbuje dalej męki z tym złośliwym kodem
co nam [krzyżuje plany z wersją Final;(


Już nie mogę się doczekać tej finalnej wersji. Wersję beta tylko włączyłem i popatrzyłem trochę i doszedłem do wniosku, że odwaliliście kawał dobrej roboty. Niestety nie mam czasu dobrze go przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jest to nieoficjalna informacja, ale wygląda na to, że dodatek do HV zatytułowany Hammers of Fate uzyskał status "złota" (czyli prace nad nim zostały zakończone, pozostał tylko etap produkcji nośników oraz dystrybucji gry).
Informacja ta pochodzi z postu sir Charlesa, więc może być prawdziwa. Mimo wszystko, radzę poczekać na oficjalne potwierdzenie z Ubisoftu.

Planowana data wydania tego dodatku w Polsce to 24 listopada (oczywiście może ulec zmianie).

Info przekopiowałem ze stronki www.acidcave.com, nie chciało mi sie przepisywać bo byłem o tej porze za bardzo spalony,sorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 12:26, Łukasz 666 napisał:

A taka info informacja jest na celestial heavens http://www.celestialheavens.com/


Ciekawe, czy u nas też tak będzie?? Jeśli tak wkrótce powinien ruszyć pre-order:) Miejmy nadzieję, że tak się stanie i za niecałe trzy tygodnie dostaniemy dodatek na biureczko:) Obawiam się jednak, że polska premiera może się trochę przesunąć, tak jak to miało miejsce z podstawką... ale - zobaczymy. może nie mam racji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mam głupie problemy i ten też do ni...
Jeszcze przez internet nie grałom (nie miałem ochoty) aż mi się dziś zachciało :)
Biorę ubi.com, wpisuje klucz z instrukcji lece dalej i mam nazwać konto OK ale co z hasłem? Na początku wpisałem jakie kolwiek ale wyskoczył mi błąd, co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mam głupie problemy i ten też do ni...
Jeszcze przez internet nie grałom (nie miałem ochoty) aż mi się dziś zachciało :)
Biorę ubi.com, wpisuje klucz z instrukcji lece dalej i mam nazwać konto OK ale co z hasłem? Na początku wpisałem jakie kolwiek ale wyskoczył mi błąd, co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 14:09, In The End napisał:

Na początku wpisałem jakie kolwiek ale wyskoczył mi błąd, co robić?


Może po prostu założyć konto na ubi? ;) Na www.ubisoft.com masz opcje Register gdzieś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 14:12, skubsa napisał:

Hmm ciekawe czy ten dodatek to HOMM V będzie ciekawy mi sie samo HOMM V szybko znudziło niewiem
dlaczego :/


Może dlatego, że gra nie ma tego czegoś co HoMM 3? ;) Ja ostatnio grałem trochę, dwie następne kampanie przeszedłem, ale wracać mi się do tego nie chce... Ta gra ma za dużo błędów...
Na razie gram tylko w duele z znajomymi najczęściej na random :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 14:15, Adham napisał:

> Hmm ciekawe czy ten dodatek to HOMM V będzie ciekawy mi sie samo HOMM V szybko znudziło
niewiem
> dlaczego :/

Może dlatego, że gra nie ma tego czegoś co HoMM 3? ;) Ja ostatnio grałem trochę, dwie następne
kampanie przeszedłem, ale wracać mi się do tego nie chce... Ta gra ma za dużo błędów...
Na razie gram tylko w duele z znajomymi najczęściej na random :P

No właśnie duele ratują tą gre.Ja np. z bratem sobie pykam duele to jest plus tej gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda to co pisane jest o dodatku to nie długo będziecie ze znajomymi grywali w standardowy tryb - równoczesne ruchy graczy... :) W ten czas nawet nie śmiecie powiedzieć, że się wam "nudzi" ^.^

Na ile te obietnice pokryją się z prawdą? Przekonamy się już nie długo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 15:17, perpatryk napisał:

cześc
ja tak sie gra w heroesa przez program hamachi ( http://pliki.pl/hamachi_0_9_9_9_pl,17,61,652,download.html
)


Jeśli chodzi ci o to jak zagrać przez hamachi to wydaje mi sie że wystarczy zrobić wszystko tak jak byś chciał po LANie zagrać. A tk sie zapytam nie łatwiej sie dogadać z tym kumplem i zagrać przez UBI.com?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D Miło ;D Jeżeli rozszyfrujemy kawałek kodu edytora odpowiedzialny za wyświetlanie obiektów to wersja finalna ukaże się wtedy od razu. Ale kiedy to będzie czas pokaże…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem: Nie oczekujcie od nas cudów ;)
No dobra to było więcej jak jedno słowo.

Dzisiaj siedziałem nad swoją mapą i skrypty testowałem. Najgorsze jest to, że wystarczy zrobić mały błąd a cały skrypt mapy może nie zadziałać. No ale w końcu wszystko mi się udało i zacząłem widzieć coraz większe możliwości drzemiące w edytorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować