Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2006 o 19:46, ciusiek i luka napisał:

udało wam się przejść grę na poziomie heroicznym? ja jestem w 4 kampanii 2 misja i nie mogę
się ruszyć.(oczywiście na poziomie heroicznym)


Już ktoś mówił, że przeszedł. Poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc. Dopiero zaczęłam grać H5 i utknęłam w piątej misji Upadek Króla. Otóż zdobywam twierdzę Dunmoor Ostatniego dnia pierwszego tygodnia i idę uwolnić Izabelę. Gdy próbuję zaatakować wrogów przed więzieniem wyskakuje mi napis " misja przegrana " . Co robię nie tak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 21:40, zebara napisał:

Proszę o pomoc. Dopiero zaczęłam grać H5 i utknęłam w piątej misji Upadek Króla. Otóż zdobywam
twierdzę Dunmoor Ostatniego dnia pierwszego tygodnia i idę uwolnić Izabelę. Gdy próbuję zaatakować
wrogów przed więzieniem wyskakuje mi napis " misja przegrana " . Co robię nie tak ???


W ciągu pierwszego tygodnia musisz zdobyć miasto i więzienie. :) Wszystko jest wytłumaczone w poradniku dodanym do gry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 19:46, ciusiek i luka napisał:

udało wam się przejść grę na poziomie heroicznym? ja jestem w 4 kampanii 2 misja i nie mogę
się ruszyć.(oczywiście na poziomie heroicznym)


To jak nie możesz przejść, to obniż poziom trudności - po co się frustrować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 21:41, s2nto napisał:

> Proszę o pomoc. Dopiero zaczęłam grać H5 i utknęłam w piątej misji Upadek Króla. Otóż
zdobywam
> twierdzę Dunmoor Ostatniego dnia pierwszego tygodnia i idę uwolnić Izabelę. Gdy próbuję
zaatakować
> wrogów przed więzieniem wyskakuje mi napis " misja przegrana " . Co robię nie tak ???


W ciągu pierwszego tygodnia musisz zdobyć miasto i więzienie. :) Wszystko jest wytłumaczone
w poradniku dodanym do gry. :)

Ale ja właśnie tak robię :) Jak tylko zdobędetwierdzę to ruszam na więzienie/ tego samego dnia. / Poradnik czytałam ze 3 razy bo myślałam że coś przeoczyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu po drodze do zamku nie zbieraj niczego, zatrzymaj się przy wojskowym posterunku przystani i zwerbuj jednostki póżniej prosto przejąć zamek i wienzienie na łatwym napewno się uda. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi :) Spróbuję szybciej. Może za bardzo zasugerowałam się poradnikiem / pisze żeby zdobyć twierdzę ostatniego dnia pierwszego tyg./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ale ja grałem tą misje z pięć razy bo raz za puźno doszłem do zamku, drugi raz rozwaliła mnie armia która zatakuje zamek, raz zabili mi Godryka jak kończyłem misje no i w demo ze dwa razy grałem.
Najlepiej by było coś pozbierać ale tak aby dojść ze dwa dni wcześniej do zamku.
Pozdro miłego grania. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 22:03, Szmondrowski napisał:

Właśnie ale ja grałem tą misje z pięć razy bo raz za puźno doszłem do zamku, drugi raz rozwaliła
mnie armia która zatakuje zamek, raz zabili mi Godryka jak kończyłem misje no i w demo ze dwa
razy grałem.
Najlepiej by było coś pozbierać ale tak aby dojść ze dwa dni wcześniej do zamku.
Pozdro miłego grania. :D


Ja tą misje grałem dokładnie 15 razy - przecież to ta byłą w demie :P Więc gdy dostałem przesyłkę od CDprojektu i krążek włożyłem do czytnika CD-ROm nie miałem, żadnych problemów z tą misją. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem gre bez problemu ale gdy chce ja odpalic wyskakuje mi "Prosze wlozyc poprawna plyte CD-ROM, nacisnac OK i uruchomic aplikacje ponownie" jest to typowe gdy trzeba robic craca ale tu go nie ma:/ niewiem co mam zrobic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 06:47, fire-fighter napisał:

Zainstalowałem gre bez problemu ale gdy chce ja odpalic wyskakuje mi "Prosze wlozyc poprawna
plyte CD-ROM, nacisnac OK i uruchomic aplikacje ponownie" jest to typowe gdy trzeba robic craca
ale tu go nie ma:/ niewiem co mam zrobic :/


80 złotych to chyba nie wiele za:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oryginalna gra nie potrzebuje cracka
prosze wejdz do dzialu pomoc - i znajdz zakladke heres 5 - tam znajdziesz odpowiedz na swoje pytane co zrobic,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 22:03, Szmondrowski napisał:

Właśnie ale ja grałem tą misje z pięć razy bo raz za puźno doszłem do zamku, drugi raz rozwaliła
mnie armia która zatakuje zamek, raz zabili mi Godryka jak kończyłem misje no i w demo ze dwa
razy grałem.
Najlepiej by było coś pozbierać ale tak aby dojść ze dwa dni wcześniej do zamku.
Pozdro miłego grania. :D
Dziękuję za porady:) Udało się !!! Już nie będę tak ślepo ufać poradnikowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 19:18, Adam k. napisał:

Czy w Edycji Kolekcjonerskiej zestaw powinnien zawierać płyte z utworzeniem gry bo tak piosało
a ja takiej płyty nie mam.


Jeśli chodzi o film o tworzeniu polskiej edycji masz na płycie z grą w osobnym folderze <Film> pod postacią pliku .exe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować