Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

>Ale z tego co wiem to raczej do tego nikt wracać nie będzie...

Oj chyba się mylisz, już po premierze gry chyba Fabrycy lub ktoś inny mówił, że nad tym trybem prace nadal trwają.
Po prostu miał nie działać dobrze, dlatego nie znalazł się w finalnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: W drugiej misji Lochu jest czerwony strażnik graniczny, jednak nigdzie nie ma klucznika!!! Wiem, że to pytanie już się pojawiło, lecz nie mogę znaleźć na nie odpowiedzi. Korzystałem z WYSZUKIWARKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 11:19, Dark Demon napisał:

Mam pytanie: W drugiej misji Lochu jest czerwony strażnik graniczny, jednak nigdzie nie ma
klucznika!!! Wiem, że to pytanie już się pojawiło, lecz nie mogę znaleźć na nie odpowiedzi.
Korzystałem z WYSZUKIWARKI!!!

Bo to jest bug. Na szczęście przejście przez czerwonego strażnika nie jest wymagane do ukończenia mapt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 11:34, Dark Demon napisał:

A co stało się ze stroną homm5.gram.pl? Od dwóch miesięcy nie było tam aktualizacji...


Strona umarła, bo ludziom nie chciało robić się aktualizacji i ekipa gram.pl też coś namieszała (przynajmniej tak było na tym forum mówione)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 11:19, Dark Demon napisał:

Mam pytanie: W drugiej misji Lochu jest czerwony strażnik graniczny, jednak nigdzie nie ma
klucznika!!! Wiem, że to pytanie już się pojawiło, lecz nie mogę znaleźć na nie odpowiedzi.
Korzystałem z WYSZUKIWARKI!!!



podziękuj CDP - źle coś potłumaczyli i algorytm nie łapie - jasnobrązowy/czerwony -

w angielskiej wersji jest prawidłowo - mam nadzieje, ze w końcu zejdą z piedestału i zaczną naprawiać te błędy... na razie mam przerwe w graniu, ale aktualnie jestem w 4-tej kampanii - czekam na 1.3 lub oficjalna poprawe spolszczenia... na 1.2 pl nie chce mi sie meczyc.. a unoficjali nie instaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 11:19, Dark Demon napisał:

Mam pytanie: W drugiej misji Lochu jest czerwony strażnik graniczny, jednak nigdzie nie ma
klucznika!!! Wiem, że to pytanie już się pojawiło, lecz nie mogę znaleźć na nie odpowiedzi.
Korzystałem z WYSZUKIWARKI!!!


Odsyłam do poradnika. I do słuchania filmików. Wtedy dowiesz się co się stało z czerwonym klucznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 12:26, Syriusz15 napisał:

Odsyłam do poradnika. I do słuchania filmików. Wtedy dowiesz się co się stało z czerwonym klucznikiem.

Zdradź nam tę tajemnicę zmieniającego kolor czerwonego namiotu, bo z gry i poradnika nic nie wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2006 o 12:26, Syriusz15 napisał:

Odsyłam do poradnika. I do słuchania filmików. Wtedy dowiesz się co się stało z czerwonym klucznikiem.


Chyba pomyliły ci się misje... Owszem czerwony klucznik został zamordowany przez demony ale w misji CZWARTEJ, nie w DRUGIEJ... Domyśliłem się, że to jest błąd z tym jasnobrązowym/czerwonym klucznikiem, ale wolałem się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 11:10, Daimon_Frey napisał:

>Ale z tego co wiem to raczej do tego nikt wracać nie będzie...

Oj chyba się mylisz, już po premierze gry chyba Fabrycy lub ktoś inny mówił, że nad tym trybem
prace nadal trwają.
Po prostu miał nie działać dobrze, dlatego nie znalazł się w finalnej wersji.


tak, Fabrycy coś tam brzęczał swego czasu, że prace nad trybem tur jednoczesnych trwają itd. ale od tamtego czasu głucho coś. Chyba, że jakiś news mnie ominął.... ktoś ma jakieś wieści nt. tego trybu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 13:13, Dark Demon napisał:


> Odsyłam do poradnika. I do słuchania filmików. Wtedy dowiesz się co się stało z czerwonym
klucznikiem.
>

Chyba pomyliły ci się misje... Owszem czerwony klucznik został zamordowany przez demony ale
w misji CZWARTEJ, nie w DRUGIEJ... Domyśliłem się, że to jest błąd z tym jasnobrązowym/czerwonym
klucznikiem, ale wolałem się upewnić.


Ok przepraszam. To był błąd z mojej strony . Moja wina . Przepraszam . Co do problemu to ja takiego nie mialem. Mam pytanie co z patchem 1.3 (tak wiem powiecie , że to pytanie jest co dwie strony ) ale już są ludzie , którzy na tym patchu grają na ubi.comie . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ci ludzie ktorzy graja na ubi.com to sa testerzy :) a nie gracze :) a fakt iz pojawia sie ich coraz wiecej swiadczy o tym ze patch jest coraz bardziej zaawansowany :) i niedlugo sie mozemy go spodziewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 14:48, morthi napisał:

ci ludzie ktorzy graja na ubi.com to sa testerzy :) a nie gracze :) a fakt iz pojawia sie ich
coraz wiecej swiadczy o tym ze patch jest coraz bardziej zaawansowany :) i niedlugo sie mozemy
go spodziewac



Hehe niedługo albo za miesiąc :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować