Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Co do daty premiery, to IMNSHO koncowka czerwca bylaby dobra :)
Sesja zamknieta, praktyki jeszcze sie nie zaczna, pierwszych pare nocek akurat bedzie mozna nie spac a pozniej juz jakos przezyje jak "tylko" pare godzin na dobe bede sobie mogl pograc :> A Nival spokojnie sobie dopracuje co potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 18:30, gen. Italia napisał:

Dobrze gada! Polać mu!

Hyh - a niektorzy sesje zakneli i nawet wyniki niezle maja :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 16:15, rick90 napisał:

Ja widziałem różne wersje ale moim zdaniem wyjdzie gdzieś na końcu kwietnia.
P.S. Od razu wypowiem się na temat polskiej wersji bo muszę to z siebie wyrzucić!:)
Bogusław Linda- porażka
Tatiana Okupnik- dosyć fajnie:D
Wiktor Zborowski- dosyć fajnie:D
Małgorzata Foremniak- totalne dno
(oczywiście to tylko moje spostrzeżenia)


zgadzam sie... no może Linda nie tak źle... Ale Formemniakowa dno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 22:44, Therror napisał:

> Ja widziałem różne wersje ale moim zdaniem wyjdzie gdzieś na końcu kwietnia.
> P.S. Od razu wypowiem się na temat polskiej wersji bo muszę to z siebie wyrzucić!:)
> Bogusław Linda- porażka
> Tatiana Okupnik- dosyć fajnie:D
> Wiktor Zborowski- dosyć fajnie:D
> Małgorzata Foremniak- totalne dno
> (oczywiście to tylko moje spostrzeżenia)

zgadzam sie... no może Linda nie tak źle... Ale Formemniakowa dno....


czy ja wiem... jakby nie patrzeć foremniak to świetna aktorka i moim zdaniem ma dużą szansę dobrze odegrać swoją rolę:) ja po prostu kocham herosów od ich perwszej części i jestem dobrej myśli:) ta gra musi być MEGA hitem!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha chciałem się jeszce zapytać czy ktoś wie może w jakim stopniu wymagania sprzętowe zmienią się w stosunku do bety? Bo w becie jeżeli gram na medium (które moim zdaniem są już piękne i o większych nawet nie marze:)) to troszke ścina czasem natomiast na very low gra działa bardzo płynnie:)
Z góry dziękuje za odopwiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 23:12, Wolvi napisał:

Raczej zmienia sie na mniejsze - kod zostanie zoptymalizowany itd.


Dzięki za odpowiedź:) pocieszyłeś mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałam o wymaganiach HOMM V. I teraz nie wiem, czy przy procesorze 1G i pamięci 256 mojego kompa (reszta się zgadza) będę mogła zagrać w tę grę? Jestem troszku podłamana...bo tyle czekałam na "piątkę"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 12:21, m1szer napisał:

A ja bym sie chcial dowiedziec, czy beda jakies fotki zestawu z limitowanej EK tak jak w przypadku
Fable? Chetnie bym sobie obejrzal to cudenko :). Wczoraj zamowilem EK i mam nadzieje, ze sie
zalapie (chociaz zadnego komunikatu na temat zamkniecia zamowien nie bylo).

ja mam tylko takie zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 11:24, HumanGhost napisał:

Nie jestem wyrocznią, ale według mnie to nie masz co marzyć. Nie wiem czy uruchomisz nawet.


Uruchomić uruchomi - sam na niewiele lepszej konfiguracji grałem w Silent Storm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 12:24, Bambusek napisał:

Uruchomić uruchomi - sam na niewiele lepszej konfiguracji grałem w Silent Storm.


No może i tak. Ale nie wiem czy taka konfiguracja pozwoli na w miare płynną grę. Będzie z tym kłopot pewnie. ale poczejmy do dema - wtedy wszystko się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu nie moga zrobic tak zeby byl wybor w opcjach jesli chodzi o mobilne armie neutralne na mapie oraz przede wszystkim czy jednostki w zamku maja sie pojawiac co tydzien czy jak w HOMM IV ktore wedlug mnie tez jest super 0 czyli ze co dzien, dwa w zaleznosci od tygodniowego przyrostu danej jednostki mozna bylo juz cos kupic. Osatnio pogralem troche w HOMM II zeby soebie przypomniec stare dzieje i bardzo sie zawiodlem, Mam nadzieje ze wiele rzeczy z HOMM IV bedzie takze w czesci V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 11:30, chojrak96 napisał:

> A ja bym sie chcial dowiedziec, czy beda jakies fotki zestawu z limitowanej EK tak jak
w przypadku
> Fable? Chetnie bym sobie obejrzal to cudenko :). Wczoraj zamowilem EK i mam nadzieje,
ze sie
> zalapie (chociaz zadnego komunikatu na temat zamkniecia zamowien nie bylo).
ja mam tylko takie zdjęcie.


Wielkie dzięki, bardzo fajne zdjęcie, ale troche elementów brakuje np. HOMM3, czy filmu o tworzeniu polskiej edycjii, a także albumu z aratami itp. A co do zawartości to bardzo by było fajnie gdyby do każdego zestawu LEK dorzucili prezent niespodziankę, wtedy by było więcej "tajemniczości" w zestawie i może więcej osób by sie na to zdecydowało ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe że od połowy lutego na tym forum nie wypowiedział się nikt z CDP... To wyjątkowo źle rokuje... Widać że obsuwa premiery jest kolosalna, skoro nic nie chcą zweryfikować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 14:07, pershing napisał:

Ciekawe że od połowy lutego na tym forum nie wypowiedział się nikt z CDP... To wyjątkowo źle
rokuje... Widać że obsuwa premiery jest kolosalna, skoro nic nie chcą zweryfikować...


Jak dla mnie to najlepiej by było gdyby premiera była gdzieś w połowie czerwca, rok szkolny się kończy, prawie nie ma nauki, wakacje tuż, tuż, nic tylko grać (w HOMMV oczywiście) ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 14:07, pershing napisał:

Ciekawe że od połowy lutego na tym forum nie wypowiedział się nikt z CDP... To wyjątkowo źle
rokuje... Widać że obsuwa premiery jest kolosalna, skoro nic nie chcą zweryfikować...


Nie kracz stary:) mam nadzieję, że data premiery to maksymalnie maj!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 14:10, patrol007 napisał:

Jak dla mnie to najlepiej by było gdyby premiera była gdzieś w połowie czerwca


Tak... najlepiej w pierwszej polowie, 6 czerwca to bedzie najlepsza data dla tej gry ;p bo jak wszyscy wiemy gry sa narzedziem szatana wiec mochery nie musialy by dlugo szukac dlaczego ta gra jest ''bee'' xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować