Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2006 o 14:38, Łowca Gier napisał:

Ździwiło mnie coś. Gdy czytałem opis angielskiej wersji HoMM V to pod spodem w "Klienci którzy
kupili ten produkt kupili również:" edycje kolekcjonerską HoMM V. Czyżby ludzie kupowali 2
te same gry? Może żeby jedną mieć w oryginale, ale mieć też bonusy z EK?


Jak tam przeciętny zarobek w przeliczaniu na złotówki jest kilka razy wyższy niż u nas to se kupują i 5 takich samych gier aby w razie np. rozwalenia płytki mieć w zapasie kolejne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale robią tak w naszym sklepie! Przeczytaj opis wersji angielskiej! Pod nią w "Klienci którzy kupili ten produkt kupili również:" jest Edycja Kolekcjonerska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 15:09, Łowca Gier napisał:

Ale robią tak w naszym sklepie! Przeczytaj opis wersji angielskiej! Pod nią w "Klienci którzy
kupili ten produkt kupili również:" jest Edycja Kolekcjonerska!


A no to pewnie jakaś mafia osiedlowa zrobiła se zrzute na EK i zamówiła je hurtem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 14:34, caramondl napisał:

a poleć gdzie są te najlepsze fanowski, bo mam juz ich sporo, a chcę jeszcze więcej:)

Do HoMM5 juz masz sporo map? No to musisz byc niezwykle szczesliwym czlowiekiem.
A tak powaznie to w Jaskini Behemota w Krypcie map i w Map Heaven jest najwiecej najlepszych map

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 15:42, xtoff napisał:

> a poleć gdzie są te najlepsze fanowski, bo mam juz ich sporo, a chcę jeszcze więcej:)

Do HoMM5 juz masz sporo map? No to musisz byc niezwykle szczesliwym czlowiekiem.
A tak powaznie to w Jaskini Behemota w Krypcie map i w Map Heaven jest najwiecej najlepszych
map

sorki chodziło oczywiście o trójeczkę: WoG :::::)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 12:05, Ururam Tururam napisał:

Setki świetnych? Może raczej "setki, w tym kilka świetnych"? ;-)

Ej waszmosc czepiasz sie. moze i mnie ponioslo. Przeredagujmy to tak: setki grywalnych map z czego spora czesc nie ustepujaca w niczym tym zawartym w grze. Moze byc? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 15:43, caramondl napisał:

> > a poleć gdzie są te najlepsze fanowski, bo mam juz ich sporo, a chcę jeszcze więcej:)

>
> Do HoMM5 juz masz sporo map? No to musisz byc niezwykle szczesliwym czlowiekiem.
> A tak powaznie to w Jaskini Behemota w Krypcie map i w Map Heaven jest najwiecej najlepszych

> map
>
> sorki chodziło oczywiście o trójeczkę: WoG :::::)))))))))))

graczom w żłoby dano:
http://jaskinia.celestialheavens.com/krypta/mapyh3.html#wog
prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 15:47, xtoff napisał:

> > > a poleć gdzie są te najlepsze fanowski, bo mam juz ich sporo, a chcę jeszcze
więcej:)
>
> >
> > Do HoMM5 juz masz sporo map? No to musisz byc niezwykle szczesliwym czlowiekiem.

> > A tak powaznie to w Jaskini Behemota w Krypcie map i w Map Heaven jest najwiecej
najlepszych
>
> > map
> >
> > sorki chodziło oczywiście o trójeczkę: WoG :::::)))))))))))
graczom w żłoby dano:
http://jaskinia.celestialheavens.com/krypta/mapyh3.html#wog
prosze

dzięki, właśnie używam tej stronki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 14:41, windows00 napisał:

Chciałbym, żeby na świecie były tylko takie zbuki ;]


Ja nie. Wole pograć w jedynkę niż w czwórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 14:44, moonman napisał:

No.. powiem że teraz to i ja chciałbym te monety z tego wydania. Przydałyby się w PL wersji. ;) bardzo miły akcencik bonusowy. :)
Jest całkiem"prawdopodobne" że "drewniana skrzynka będzie taka jak tam. :) Albo zbliżona... ale monety "wybite" w czasach załozycielskich... jak w Oblivionie. :]
Ale to tylko - lub aż 4000 zestawów rozsianych po całym świecie.:) Choć tylko Francuzi, Brytyjczycy i Niemcy w ilości 3000 nabywców, mogą brać udział w "wygraniu" nagrody głównej. A znalazca tej "Jednej Jeynej " złotej monety zgarnie niezły sprzęcik ( przy założeniu że będzie mieszkańcem jednego z w/w trzech państw). :)
Chocby zwykły metal w Pl, to byłoby już doskonale.:)
Eh.. niepotrzebnie zerknąłem tam. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 16:58, Azuredragon napisał:

> edycja kol. w UK
> http://shop.ubi.com/hommv_uk/

Jedyne co chciałbym ujrzeć w Polsce z tej edycji to to interesujące pudełko. Nasza edycja kolekcjonerska
zapowiada się lepiej :-P.

Żadne lepiej. .wszystko co u nas to to tam też jest. A nawet więcej. :)Mapy, poradniki, art book.. na bonusowym dvd pewnie i ściezka dźwiękowa. :) A te.. talary...:] pomijam konkurs.:) filmu o pracach polonizacyjnych nie potrzebują, bo i po co? III herosów ? Hm.. mnie akurat nie kręci ten bonus, (mam od 1-4 wszystkie częsci i Kroniki Herosów też), lubię tą serię.:)
Choć przyznam się że ta - V _ budzi moje największe obawy, całkiem inna.. ale.. trzeba już mieć.Zbyt "eterlordsowa" a rozbudową "disciplesowa" - choć disciples w przeciwieństwie do Etherlordsów bardzo lubię.:) Najwyżej będzie leżała na półce - a niestety, tego się lekam poważnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 17:33, HumanGhost napisał:

> Chciałbym, żeby na świecie były tylko takie zbuki ;]

Ja nie. Wole pograć w jedynkę niż w czwórkę.


Wszystko jest kwestią gustu. :)
Ja z kolei - wolę pograć w IV i 2 dodatki, niż w III z dodatkami mnogimi. :]
Natomiast I lub II chetniej odpalam od trójki. Obednie mam i I i IV na kompie.:) Rzecz gustu. :)
I o to która część jest lepsza, a która gorsza.. nie ma sensu "kruszyć kopii". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 19:14, Pablo_bel napisał:

I o to która część jest lepsza, a która gorsza.. nie ma sensu "kruszyć kopii". :)


Zgadzam się. Proponuję uznac, że ogólnie seria Heroes of Might and Magic jest swietna. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polemizowałbym. Mamy ścieżkę muzyczną, dodatkowe mapki do gry, mapę A2, art book i poradnik. To samo co oni.
Talary - po co? Co z nimi można zrobić, jak u nas nie ma takiego konkursu. Ale pudełko mają świetne - może nasze też się zmieni? Ale i takie jak było na zdjęciu - też fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 19:27, HumanGhost napisał:

Zgadzam się. Proponuję uznac, że ogólnie seria Heroes of Might and Magic jest swietna. :-)


To dopiero po premierze piątki stwierdzimy :)
A tak serio - z serii HoMM grałem tylko w demo trójki. Teraz nadrabiam zaległości :) Szkoda, że w HoMM III (tym dodawanym) nie ma dodatków :( WoG nie pójdzie. Daliby je chociaż w kolekcjonerskiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 19:32, Łowca Gier napisał:

To dopiero po premierze piątki stwierdzimy :)
A tak serio - z serii HoMM grałem tylko w demo trójki. Teraz nadrabiam zaległości :) Szkoda,
że w HoMM III (tym dodawanym) nie ma dodatków :( WoG nie pójdzie. Daliby je chociaż w kolekcjonerskiej...

Masz to wszystko w NXK za 20 zł... za taką grę, to żadne pieniądze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie rodzice dali się namówić żebym zamówił edycje kolekcjonerską.A kurierem jak jest :jak np. przywieźe gierke i mnie nie będzie to zostawi gierke na poczcie czy jak????Jak było tp pytanko to mnie zgilotynujcie ale muszę zapytać.Prosie o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może, może... Ale i tak dają HoMM III w pre orderze, więc najpierw wypróbuję, a potem kupię. Ale najlepiej by było jakby dawali od razu z dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować