Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2006 o 11:17, mathiew napisał:

> Sciągacie tę angielską wer. ?


A na jakiej stronie jest??


przeciez juz Ci wyjasniono, ze dzisiaj o godzinie 18:00 będzie demo w wersji angielskiej, a za tydzien w wersji polskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 18. zostało ponad 6,5 godziny. Jestem ciekaw ile do tej godziny pojawi się postów z pytaniem "Gdzie jest demo? bo szukam i nie mogę znaleźć". Proponuję zrobić automatyczne dodawanie postu: "Demo angielskie pojawi się o godzinie 18.00. O szczegółach poinformujemy jak będziemy je znali."

Mam pytanie nie związane z Heroesami, ale liczę na pobłażliwość: Zna ktoś jakis program do monitorowania systemu, pod kątem sprawdzania co obciąża procesor? Jeśli coś takiego istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem na jednej ze stron związanych z Heroes V,że premiera tej gry została przesunięta w USA z 16 na 23 maja.Natomiast w Europie pozostała data 19 maja.

Zastaniawia mnie czy u nas też coś się zmieni.Oby nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na reklamach gry widnieje cena ok. 100 zł. Jeżeli ta gra ma tak wielkie wymagania, to trzeba doliczyć koszt podzespołów. Jestem ciekaw czy ta gra będzie tego warta. Z ciekawości ściągnę demo, ale nie liczę na to, że uda mi się pograć. Musiałbym kupić procka, ram i grafę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh mam nadzieje ze przy obnizeniu ilosci szczegolow i jakosci grafy bedzie mozna grac plynnie. Mam rowniez nadzieje ze podadza rowno o 18.00 ten link a nie z opoznieniem i oby nie trzeba bylo sie nigdzie rejestrowac tylko po prostu "klik" i sie juz sciaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 11:49, vazon napisał:

Właśnie przeczytałem na jednej ze stron związanych z Heroes V,że premiera tej gry została przesunięta
w USA z 16 na 23 maja.Natomiast w Europie pozostała data 19 maja.

Zastaniawia mnie czy u nas też coś się zmieni.Oby nie :)


jesli przesuneli na 23, to u nas też przesuną, bo 19 jest przed 23, a wątpię, że u nas wyjdzie przed USA. Ja mam nadzieję, że dema nie przesuną, ale się nie zdziwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sami malkontenci na tym forum :)
A to mi nie pojdzie, a to przesuna demo albo premiere...

Ludzie cieszmy sie ze juz tak blisko premiery! Dzisiaj/jutro pogramy w demo, akurat na swieta jak czlowiek bedzie mial troche czasu!

Ciekawe jest, ze wszyscy oficjalni betatesterzy ( ktorych wypowiedzi czytalem na forach roznych ) sa zachwyceni piatym wydaniem Herosow i nie wydaje mi sie zeby robili to dlatego ze ktos im zaplacil... A w wiekszosci sa to starzy weterani Herosow wiec jest kogo sluchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 13:32, pawelsto napisał:

Sami malkontenci na tym forum :)
A to mi nie pojdzie, a to przesuna demo albo premiere...

Ludzie cieszmy sie ze juz tak blisko premiery! Dzisiaj/jutro pogramy w demo, akurat na swieta
jak czlowiek bedzie mial troche czasu!

Ciekawe jest, ze wszyscy oficjalni betatesterzy ( ktorych wypowiedzi czytalem na forach roznych
) sa zachwyceni piatym wydaniem Herosow i nie wydaje mi sie zeby robili to dlatego ze ktos
im zaplacil... A w wiekszosci sa to starzy weterani Herosow wiec jest kogo sluchac.



Spoko a możesz podac linki do jakiś for ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, powie może ktoś mi czy mam wystarczająco dobrego kampa na H V ?
512 ramu, napęd DVD, Pentium 3 GHz , Mysz optyczna, klawiatura, Karta Graficzna : RADEON X600 Series, i RADEON X600 Series Secondary. Pójdzie mi ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 16:09, Tokagero napisał:

Ej, powie może ktoś mi czy mam wystarczająco dobrego kampa na H V ?
512 ramu, napęd DVD, Pentium 3 GHz , Mysz optyczna, klawiatura, Karta Graficzna : RADEON X600
Series, i RADEON X600 Series Secondary. Pójdzie mi ??????

Raczej nie pójdzie bo masz za dobry sprzęt. Wszystko chodziło by ci za szybko;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 16:09, Tokagero napisał:

Ej, powie może ktoś mi czy mam wystarczająco dobrego kampa na H V ?
512 ramu, napęd DVD, Pentium 3 GHz , Mysz optyczna, klawiatura, Karta Graficzna : RADEON X600
Series, i RADEON X600 Series Secondary. Pójdzie mi ??????

mysz optyczna i klawiatura da ci kilkanascie % wydajnosci wiecej wiec powinno chodzic az milo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 16:18, marecky-1981 napisał:

> Ej, powie może ktoś mi czy mam wystarczająco dobrego kampa na H V ?
> 512 ramu, napęd DVD, Pentium 3 GHz , Mysz optyczna, klawiatura, Karta Graficzna : RADEON
X600
> Series, i RADEON X600 Series Secondary. Pójdzie mi ??????
mysz optyczna i klawiatura da ci kilkanascie % wydajnosci wiecej wiec powinno chodzic az milo
:)

A myszka jeśli bezprzewodowa to nawet powinno działać jakieś turbodoładowanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować