Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2006 o 18:42, Majkell napisał:

Sześć a nie trzy

No to policzmy; Haven i Academy - ludzie, Sylvan i Dungeon - elfowie, Inferno - powiedzmy "demony", Necropolis - to nieumarli, ale ożywieni ludzie czy elfowie.
Ale w sumie to taki żarcik ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 21:54, bubik napisał:

S.O.S czy ktos gra BETE jeszcze zadna mondra glowa nic ni ewymyslila zeby zagrac

ja nie grałem, ale chciałbym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 22:02, Majkell napisał:

Nom, też mi się tak wydaje;p

Tak naprawdę chodziło mi o to, że w tych 6 frakcjach, wiodące są tylko 3 rasy (4 jeżeli ożywieńców potraktować jako osobną, ale i nekromanci byli ludźmi).
Nie wiedziałem, że to będzie jak kij w mrowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 22:13, Phelela napisał:

Kto zna tu dobrze niemiecki bo na stronce http://www.drachenwald.net/gewinnspiele/h5helm.php
jest do wygrania hełm herosa zobaczcie sobie plz moze ktoś mi wyłąć przetłumaczone pytania
na adres e-mail phelka1@op.pl bardzo bym był wdzięczny i wytłumaczył o co chdzi w tym konkursie

Mogę Ci przetłumaczyć, że trzeba mieszkać w Austrii lub Niemczech ;) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 21:47, bubik napisał:

CZesc pomocy jak moge zagrac teraz w herosa V w bete nie na necie tylko z kolega1 ga na
1 kompie


Musiałbyś poszukać w necie jakiegoś moda i wgrać go do pliku data.pak otwieranym za pomocą Total Commandera.
Dobra rada: Daj se siana:D szkoda Twojego czasu i zawracania głowy bo wątpię, żeby pełna błędów beta była warta takiego kombinowania w sytuacji, gdy juz pojutrze ma się demo ukazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 22:30, Vargoth napisał:

pomimo szacunku dla CD Projekt i ich pracy to chyba wole anglojezyczna

Popieram... chociaż może po polsku będzie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 22:37, Vargoth napisał:

napewno CD Project postara sie zeby tlumaczenie bylo na jak najwyzszym poziomie ale ja zawsze
wolalem oryginal ( tak jak Diablo 2 i inne : ))


Wedlug mnie wszystko zalezy od tego w jaka wersje sie gra najpierw, jak sie przyzwyczaisz od poczatku do polskiej to do angielskiej ciezko bedzie wrocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos czy w becie bedzie mozliwosc normalnego zagrania w jakas mapke?? tzn. bez zadnych ograniczen czasowych, bo z tego co pamietam to demo Heroesow 3 mialo parszywe ograniczenie ilosci tur i sie nie dalo zabadac zbyt duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 22:13, Phelela napisał:

Kto zna tu dobrze niemiecki bo na stronce http://www.drachenwald.net/gewinnspiele/h5helm.php
jest do wygrania hełm herosa zobaczcie sobie plz moze ktoś mi wyłąć przetłumaczone pytania
na adres e-mail phelka1@op.pl bardzo bym był wdzięczny i wytłumaczył o co chdzi w tym konkursie

Jest taka prosta zasada:
Nie rozumiesz - nie angażuj się
Dotyczy to m.in. takich właśnie konkursów. Jeśli nie rozumiesz języka w jakim prowadzony jest konkurs, nie bierz w nim udziału. Nieznajomość języka uniemożliwia Ci zapoznanie się z regulaminem, a jeśli nie będziesz go znać, to nawet jeśli wyślesz zgłoszenie i wygrasz, nie dostaniesz nagrody, bo nie spełniasz jakiegoś tam wymagania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 23:21, pawelsto napisał:

Wie ktos czy w becie bedzie mozliwosc normalnego zagrania w jakas mapke?? tzn. bez zadnych
ograniczen czasowych, bo z tego co pamietam to demo Heroesow 3 mialo parszywe ograniczenie
ilosci tur i sie nie dalo zabadac zbyt duzo.

beta juz byla i dalo sie grac ''normalnie''
demo dopiero a w to co grales to alfa albo nie wiadomo co sciagniete p2p
nie jestem nieomylny ale ty tak mylisz pojecia i sam nie wiesz w co grales ze lepiej poczytaj troche zanim zapytasz ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może sprostuję to zamieszanie wynikłe na forum o róznych wersjach gry Heroes V dostępnej publicznie lub półpublicznie :P :

Wersja alpha - bardzo wczesna wersja gry - jeszcze z 2004 roku, która zawierała tylko jeden zamek (Heaven) To właśnie ta "z p2p". Praktycznie obecna beta różni się od niej wszystkim - od silnika graficznego po muzykę i menu główne. [Nazwiasem mówiąc: Pamiętam artykuł CD-Action o najbardziej oczekiwanych grach z początku 2004 roku: Prawdopodobna data premiery Heroes V: 6.12.2004 :P :P]

wersja beta - wydana pod koniec stycznie 2006. Bardzo będzie przypominać grę, która ukaż się 16 lub 19 kwietnia tego roku. Beta była otwarta i wielu graczy ją testowało. To właśnie prze bugi znalezione w becie (trochę ich było) zdecydowano się przenieść premierę gry o dwa miesiące

wersja preview - wersja bety zamknięta, wiadomo o niej tylko tyle, co powiedział pan UrTur, czli, że poprawiono większość bugów, dodano ciekawe opcje (patrz parę stron wcześniej).

wersja demo - wersja gry, która wyjdzie jutro. Czekamy z niecierpliwością :) Wszystko, co powinniście o niej wiedzieć znajduje się na stronie http://homm5.gram.pl/


Mam nadzieję, że wszyscy teraz zczają która wersja jest która i nie bedą zadawać więcej pytań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować