Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

CZyli nic nie trafiłem :] Szkoda że dopiero o 18 bo pewnie zagram sobie dopiero w piątek , no pewnie napiszą mogli by już od razu dac polską wersje a nie za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to panowie pozostało nam tylko ściąganie dema HEROESA 5 z neta bo na stronie CDA już napisali jaka będzie zawartośc następnego numeru i niestety dema H5 tam nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 10:02, Vargoth napisał:

i takie pytanie :) czy ktos z was ma wiecej niz 512 ram? bo zaczynam sie bac ze bedzie strasznie
mulic:P

co ty wogóle mówisz czy to jest gra fpp to bedzie miało mniejsze wymagania od niejednej gry fpp np od queka 4 napewno mniejsze o wiele więc spoko ja mam 512 i sie nie boje chociaż :P 1 gb bardziej do mnie przemawia :P ale nie ma co sie martwić :) zobaczymy dzisiaj albo jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 10:09, Emmator napisał:

> i takie pytanie :) czy ktos z was ma wiecej niz 512 ram? bo zaczynam sie bac ze bedzie
strasznie
> mulic:P
co ty wogóle mówisz czy to jest gra fpp to bedzie miało mniejsze wymagania od niejednej gry
fpp np od queka 4 napewno mniejsze o wiele więc spoko ja mam 512 i sie nie boje chociaż :P
1 gb bardziej do mnie przemawia :P ale nie ma co sie martwić :) zobaczymy dzisiaj albo jutro


to zobacz co napisał Ururam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 10:23, Ziom 22 napisał:

> podajcie linka do dema hmmV


Człowieku czy ty nie czytasz postów ! CDP poda pewnie link !


jasne... CDP niestety to ostatnie miejsce gdzie szukam newsow o h5.. zawsze spoznieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 10:48, raficzek-kaka22 napisał:

normalnie szukam i szukam a znalezc tego dema nie moge podajcie linka please


Bo dopiero wieczorem ma się pojawić. Czytaj informacje uważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 10:02, Vargoth napisał:

i takie pytanie :) czy ktos z was ma wiecej niz 512 ram? bo zaczynam sie bac ze bedzie strasznie
mulic:P

ja gralem w bete majac jeszcze 512 ramu i musze przyznac ze troche mulilo z tym ze jak powylaczalewm w systemie co sie da to mialem do dysppozycji maxymalnie cos ponad 400mb pamieci, w sumie na niskich detalach dalo sie grac
teraz mam 1,5gb wiec chyba bedzie smigac jak nalezy, UT napisal wczesniejc w jednym z postow ze gra powinna chodzic plynnie przy ok 1280mb ramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2006 o 11:10, kily napisał:

teraz mam 1,5gb wiec chyba bedzie smigac jak nalezy, UT napisal wczesniejc w jednym z postow
ze gra powinna chodzic plynnie przy ok 1280mb ramu

Przecież to jest śmnieszne gra turowa ma mieć takie wymagania :/ dziwne bardzo dziwne ... oby gra była tego warta ale i tak w to nie moge uwierzyć grafika aż tak bardzo nie wymiata a tu nie ma za wielu scen batalistycznych poza walką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 10:23, moonman napisał:

demo bedzie na 100% dostepne na GameSpot.com

prawdopodobnie tez na fileplanet i 3dgamers



a nie wiecie na ilu płytach będzie pełna wersja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 11:16, mathiew napisał:

a nie wiecie na ilu płytach będzie pełna wersja??

Pełna wersja będzie chyba na 1 DVD lub CD nie wiem ile, bo tego nie ma chyba jak widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować