Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2006 o 11:05, morthi napisał:

wiesz...ta karta nie jest jakas wybitna...na radeonie 9600 tez mi przycinalo :)


Tak bywa :-)

P.S. PYKNIEMY???? gg 8224634

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 10:43, morthi napisał:

nie pisz jednego posta pod drugim bo bo sie nazywa spam i jak Cie jakis mod przyuwazy to zaliczysz
degrada - taka moja rada

patch 1.1 niestety wprowadzil wiele angielskich opisow ale zostanie to poprawione w patchu
1.2


sorry za OTa ale kto jak kto morthi ale ty go pouczać nie powinieneś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 11:30, BlackBomb napisał:

Ten bug to już przesada gram sobie i nagle widze że jego ruch, a u niego jest że u mnie.

co za czesto sie to zdarza ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja go nie pouczam ale daje mu rade by degrada nie dostal za nieznajomosc regulaminu - wiesz..przykrym jest zaczac zabawe na forum od spadku.

kto sobie odblokowal te dodatkowe plansze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może już była odpowiedz na to pytanie ale przeszukiwanie prawie 800 stron nie jest zbyt wygodne.

Mam LEK a gdy chce grać z kolegą w trybie "Hot-Seat" do wyboru jest zaledwie 9 map, a w EK miały być przecież dodatkowe mapy.
Są one gdzieś, czy to jest tylko te 9??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w zwyklej wersji jest tylko 6 map :) edycja kolekcjonerska ma dodatkowe 3 :) kolejne 10 zostanie uaktywnionych w najblizszym patchu - one znajduja sie w pliku z gra ale sa niezbalansowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 100% to juz było al ejest 800stron:D...

A więc. Czy rózni sie wersja w sklepie gram.pl od takiej np. z MediaMarkt? Chdzoi mi o wydanie DVD...

Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podobno tym digi-packiem czyli rozkladanym bo w wersjisklepowej podobno jest zwykle opakowanie dvd (czarne od srodka i plastikowe)

glowy nie dam ze w MM nie bedzie digi-packa...moze ktos z CDP sie wypowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taki troche offtop, nie narzekac na 800 stron, od premiery gry jest ''zaledwie'' ponad sto ;) tam mozna znalezc wyczerpujace odpowiedzi tyczace sie grania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 03:31, morthi napisał:

ja tam nie marudze :) pociesz sie patch 1.2 poprawi AI przeciwnika:) i zbalansuje tryb duel:)
to oficjalne informacje :)


Mogles dopisac - i rpzestanie ci sie ciac - i dopierro bys mnie poceszyl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad tym, czy Heroes V pójdzie na konfiguracji sprzętowej mojego komputera... bo demo znacząco odmówiło współpracy :(...

Windows XP
Pentium IV 2,66 Ghz
768 MB RAM DDR
GeForce III Ti 200
80 GB Dysk
48x Napęd DVD-ROM

Najbardziej obawiam się co do karty graficznej... ten stary szrot nie pozwolił mi cieszyć się Oblivionem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 13:53, morthi napisał:

dzialac Ci bedzie :) ale wygladac nie bardzo...


Ale napewno? Bo troche się boję skoro demo mi nie działało... nie chciałbym wydać kasy na coś, co mi się nie przyda ze względu na słabą kartę graficzną :<...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy wiadomo już coś na temat pacza poprawiającego polonizację? O ile się nie mylę miał być "w najbliższym czasie". Nie śledzę tego wątku na bieżąco ze względu na dbałośc o swoje zdrowie psychczne (od takiej dawki spamu mozna zwariować ;D ) Będę dźwięczny za jakiekolwiek info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 14:00, Killavus napisał:

> dzialac Ci bedzie :) ale wygladac nie bardzo...

Ale napewno? Bo troche się boję skoro demo mi nie działało... nie chciałbym wydać kasy na coś,
co mi się nie przyda ze względu na słabą kartę graficzną :<...


wiesz - teoretycznie Twoja karta jest obslugiwana przez ta gre ale nie dam Ci na to gwarancji - czas kupic lepsza karte moze gf 6600 ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z teog co wiadomo a raczej nie wiadomo to takiego patcha samodzielnego nie bedzie jednak.

zostanie on zaimplementowany do poprawki 1.2 - trzeba czekac do przyszlego tygodnia jak dobrze pojdzie albo jeszcze 2 tygodnie jak pojdzie niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 10:57, Shadowtear napisał:

1.Wie ktoś jak zmienić nazwy ilości jednostek, bo mnie trafia widząc, że pojed. to więcej niż
kilka...



plik text.dat (winzip lub winrar) a w nim:
Text\Game\HeroStrings\NeutralCounts - i zmieniasz opisy poszczególnych plików
Najlepiej katalog NeutralCounts wypakować, zmienić co się nie podoba, i tak zmieniony katalog (wraz z resztą - Text\Game\HeroStrings\) wrzucić tam, gdzie jest plik text.dat - i masz moda. :)

P.S.
Kto wpadł na "wspaniały" pomysł przetłumaczenia angielskiego Sev. na Pojed.???
Nie można było napisać Pojedyńcze, tylko kalkowac błąd Nivalu z tym skrótem?
Zresztą w patchu 1.1 zmienili sev. na several. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mam zapytanie co do wymagan HV: Otóż po moich doświadczeniach z demem (niewesołych) muszę zauważyc, ze gra nie wymaga jakiejs strasznie dobrej grafy. Ja mam komputer taki sobie:
Semp 2800 (troszke podkrecony)
Radek 9550 (mocno podkrecony)
512 ram ( w dwoch kosciach, z czego jedna wolniejsza i chodzi to koszmarnie)
i wiecie co?? gra chodzi na max detalach (ale bez AA nie przesadzajmy na takiej karcie:) dopóki noie pokręcę mapą (obracanie kamery), Wtedy gra zacina sie masakrycznie. Co ciekawe obniżenie grafiki na very very low nie daje żadnego przyspieszenia. W takim razie chodzi o ilość RAMu no nie?? bo wydaje mi się, że sam engine graficzny jest bardzo wydajny (ruski patent rodem z etherlords i silent storm) i sama grafika nie posiada jakichś zabojczych efektow (np bump mapping), więc gra żre głownie pamięć. Czy ma ktoś podobny jak ja sprzęt, ale z 1 GB ramu?? jeśli tak to jak mu HV chodzi?? bo zastanawiam się czy kupno pamięci coś da czy musze robic gruntowny upgrade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować