Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2006 o 09:13, morthi napisał:

edycja kolekcjonerska to edycja kolekcjonerska- po to sie wiecej placi by miec wiecej :) wlasnie
te 3 mapy (smiech na sali) i specjalna podkladke :) kuferek :)

czy to podzial ?nie sadze :) po prostu rozne wersje gry :)

No niby tak, ale zmieniać zawartość gry typu właśnie te aureolki,(które są w końcu tylko zabiegiem estetycznym bez którego można się obejść) nie wiem co prawda co jeszcze zostało zmienione/dodane do samej rozgrywki w EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 09:04, Skwarek pl napisał:

Może tak z innej beczki, nie wiem co wy myślicie o tym, ale mi np nie podobają się takie dzielenia
graczy na "bogatszych" i "biedniejszych", przynajmniej ja to tak odczówam, oczywiście chodzi
tu o HoM&M 5 a raczej podział na edycje kolekcjonerską i zwykłą. Nie mam nic przeciwko jeśli
w tym dzieleniu chodzi o takie bajery jak skrzyneczki czy tekturowe mapy.....fajna rzecz ale
dla graczy którzy bardzo "heorsa" lubią, i nie zmienia to w żaden sposób rozgrywki w samej
grze, natomiast nie podobają mi sie zmiany jakie zachodzą właśnie w samej grze jak te dodatkowe
mapy czy jakieś aury i jeszcze jakieś niewiadome mi rzeczy, tak być według mnie nie powinno...a
co wy o tym myślicie ?


ZGADZAM SIĘ
oni niech maja te swoje skrzynki mapki itd.
ale pozbawiac nas mapek o co to, to nie

Co z tom łatką na pacha 1.1 tom co ma poprawic spolszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 09:04, Skwarek pl napisał:

Może tak z innej beczki, nie wiem co wy myślicie o tym, ale mi np nie podobają się takie dzielenia
graczy na "bogatszych" i "biedniejszych", przynajmniej ja to tak odczówam, oczywiście chodzi
tu o HoM&M 5 a raczej podział na edycje kolekcjonerską i zwykłą. Nie mam nic przeciwko jeśli
w tym dzieleniu chodzi o takie bajery jak skrzyneczki czy tekturowe mapy.....fajna rzecz ale
dla graczy którzy bardzo "heorsa" lubią, i nie zmienia to w żaden sposób rozgrywki w samej
grze, natomiast nie podobają mi sie zmiany jakie zachodzą właśnie w samej grze jak te dodatkowe
mapy czy jakieś aury i jeszcze jakieś niewiadome mi rzeczy, tak być według mnie nie powinno...a
co wy o tym myślicie ?

Czujesz się dyskryminowany ? dopłać 50 zł za drewnianą skrzynkę, niewymiarową mapę (niepotrzebna - to nie RPG), artbook z 16 stronami, instrukcję z opisem budynków,aurę bohatera w multi oraz 3 mapy do gry...Nie wiem czy warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 09:13, Jay Z napisał:

> Powiedzcie czy warto ściągać patcha 1.1 czy lepiej poczekac na kolejne?

Poczekaj na patcha 1.1 od CD Projektu. Dziś, mam nadzieję, pojawi się w końcu na serwerze.
Wydarzenie poparte będzie newsem na stronie głównej gram.pl.

W końcu :) Mam nadzieję, że save''y z wcześniejszej rozgrywki (na 1.0) będą działały po zainstalowaniu patcha .. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 09:22, morthi napisał:

oczywiscie ze warto :) EK jest warta kazdej zlotowki ktora za nia zaplacilem

A ja upłynniłem, skrzynkę (fajna była ale małe mieszkanko mam), mapę oraz artbook. Resztę mam i gram ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łzy Ashy ehhh. Czy może ktoś mi powiedzieć czy są jakieś mapy w rozgrywce wolnej, gdzie znajduje się Łza Ashy. Tylko chodzi mi o mapy takie, które nie mają na celu właśnie odnalezienie ŁA.

Póki co to znalazlem tylko jedną taką mapę :( :( Ale jak można ciągle grać na tej samej mapie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 09:22, Evil Khan napisał:

> > Powiedzcie czy warto ściągać patcha 1.1 czy lepiej poczekac na kolejne?
> > > Poczekaj na patcha 1.1 od CD Projektu. Dziś, mam nadzieję, pojawi się w końcu na serwerze.

> Wydarzenie poparte będzie newsem na stronie głównej gram.pl.
W końcu :) Mam nadzieję, że save''y z wcześniejszej rozgrywki (na 1.0) będą działały po zainstalowaniu
patcha .. ?


Nie było problemów z save''ami podczas testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 09:32, morthi napisał:

szukaj obeliskow a na pewno znajdziesz ukryty artefakt


Wiem jak szukać tego artefaktu ;p I jest szybszy sposób niż szukanie obelisków aby się przekonać czy na mapie jest Łza. Wystarczy zobaczyć czy opcja podglądu mapy Łzy jest dostępna ;p

A ja się spytałem czy może ktoś wie, bo przy powolnym wczytywaniu map nie chce mi się sprawdzać każdej mapy :( (Ja chę już patch z edytorem :| ... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 09:38, morthi napisał:

coz...ja tam wole obeliski odwiedzac niz oszukiwac...na szczescie artefakt est umieszczany
losowo na mapie


Oszukiwanie obelisków ?? Chyba nie zrozumiałeś mnie :| Ja nie mam zamiaru w najmniejszym stopniu cheatować :P Chodzi mi o to, abym wiedział że na mapie jakiej gram poprostu znajduje się Łza. Potem to dopiero szukam obelisków :P :P Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować