Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa strona gry Wiedźmin już dostępna!

171 postów w tym temacie

Stronka super, wiadomo!! W każdym dziale jest jakiś nowy materiał. Nowa muzyczka, choć krótka to wspaniała - w mim guście. Ale najlepsze było jak wchodzę do działu "Filmy" a tam te scenki walki ze strzygą - WOW. Super. Odjazd. Czekam na community. Pojawi się to w końcu, czy nie? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 18:18, Kris_bla napisał:

Jupi... ale co z tego? ;-P Lepiej zeby gre dobra zrobili ;-P I wydali po angielsku ;-P


Tak się spytam zaciekawiony. Czemu akurat po angielsku byś chciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stronka wygląda świetnie, a z moim zdaniem musicie się liczyć hehe. Nie, no naprawdę eXtra, postaraliście się. Ma swój styl, bardzo dobry styl. Kursor miecz też słitaśny (!). lol. Kurczę mam wrażenie jak bym miał do czynienia z jakimś wielkim, ''zachodnim'' tytułem. Ta gra jest skazana na sukces (success break ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna stronka :) A mam pytanie. Czy można kopiować screeny itp. do fanowskiej stronki ? Prowadzimy z kumplami, i chcielibyśmy skorzystać. Można ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 18:20, HumanGhost napisał:

Tak się spytam zaciekawiony. Czemu akurat po angielsku byś chciał?


Bo nie lubie polskiego, a po tym co pokazali nasi "kaczy wladcy" wstydzie sie, ze jestem Polakiem... Moj brat, ktorym ieszka w Londynie juz doswiadczyl tego, jak dobrze to o nas swiadczy, ze sie z Ciebie ludzie w pracy i w metrze smieja ;-P, a tak w ogole gra jest typowo na zachodnie rynki kierowana, stad przypuszczam, ze Eng bedzie lepsza od PL ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dzięki za ciepłe słowa. Ale też wielkie dzięki za krytyczne komentarze! Zawsze są one wartościowe, gdyż można będzie jeszcze popracować nad stronką aby ją dopieścić na maxa.

Lucas016 - Wiedźmin de facto niczym nie różni się od wielkich "zachodnich" przebojów. Czesi mogliby komentować tak samo w przypadku Mafii, a finowie w przypadku Maxa Payna;)

Pozdr.
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę. Jak dla mnie, jedynie "polonizacja" wiedźmina spośród gier cdp będzie miała sens. Przynajmniej zachowa klimat, w przeciwieństwie do reszty waszych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 18:32, Kris_bla napisał:

> Tak się spytam zaciekawiony. Czemu akurat po angielsku byś chciał?

Bo nie lubie polskiego, a po tym co pokazali nasi "kaczy wladcy" wstydzie sie, ze jestem Polakiem...

Ee... a co to ma do gry?
Wiesz, nie chcę wszczynać kłótni(o polityce w Polsce nie powinno się rozmawiać) ale...czy dobrze zrozumiałem? Nie chcesz mieć gry po polsku bo wstydzisz się swojego języka? Wstydź się "kaczego władcy" a nie swojego języka.
Członków rodziny też się wstydzisz, bo są Polakami?

Nadal nie wiem co to ma do gry,ale...twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kris, proszę nie zaczynaj, że gra "jest typowo na zachodnie rynki kierowana", bo to jest po prostu nieprawda. Doceniam, że uważasz, że wiesz więcej od samych autorów, ale to "lekka przesada".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, czekamy jeszcze też na wieści odnośnie waszej współpracy z Codemasters. A z tego co przeczytałem na innych serwisach już nie aktualnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I byłbym zapomniał dodać, stonka taka trochę uboga w treści, a przynajmniej wersja angielska. Mam nadzieję, że po premierze, w przeciwieństwie do wielu innych twórców gier, ją trochę uzupełnicie. A muzyczka taka sobie. Słyszałem już setki lepszych utworów. I fakt, nieco się ścina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować