Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ostatni dzień Kutaragiego

44 postów w tym temacie

Nawet Xbox nie był by na takim poziomie gdyby nie On, konkurencja wymusza nowe rozwiązania techniczne, gdyby nie ten Pan Xbox był by na poziomie PSP. <Ukłon po japońsku>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla tego Pana. Dzięki niemy PS stał sie tym czym jest. Branża straciła kolejnego wielkiego guru :] Niech żyje dobrze i patrzy na to jak jego dzieło wojuje z M$ i Xpudłem. To on stworzył next-gena o nazwie PlayStation i to on ruszył rynek konsolowy z epoki gier 2D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Kutaragi - każdy gracz, który wychował się na PlayStation zawdzięcza właśnie Panu część swojej growej tożsamości. Jako człowiek wierny marce PlayStation (z lekkim załamaniem, jednak wróciłem) muszę powiedzieć, że krzyczący gdzieś zza biurka Bill czy też Miyamoto, machający DS''em, nie mieli takiej siły przebicia jak Pan. Niby niepozorny człowiek, wylansował PlayStation na torującego drogę innym.

Wykonał masę dobrej roboty i ma masę zasług względem konsolowego półświatka. I nie będzie Mu to zapomniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kris_bla racja :)

No coż dzieki niemu nie kupiłbym konsoli w sobotę :) Nigdy go nie widziałem i nic op nim nie slyszalem ale lepiej pożno niz wcale .

A co da galieusza zgadzam sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie odszedł... :) Ileż można siedzieć w grach?? :/ Ja siedzę od 4 roku życia i teraz uznałem, że na nic mi się to nie przydało... Dobrze zrobił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystko Ken, mam twoje drugie ,,dziecko" PS2 i gdyby nie ono pewnie już dawno przestałbym grać w gry. Obyś jeszcze namieszał w świecie elektronicznej rozrywki :) . A tym czasem sayonara .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować