Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 3 - późniejszy start nie zaszkodzi?

32 postów w tym temacie

Domek

Prezes amerykańskiego oddziału Sony - Kaz Hirai - nie wierzy, by wcześniejszy start Xboksa 360 zapewnił mu dominującą pozycję wśród konsol następnej generacji. W wywiadzie dla Official PlayStation Magazine powiedział, że jego firma nigdy nie startowała jako pierwsza i jakoś nie stanęło to na przeszkodzie do sukcesu.

Przeczytaj cały tekst "PlayStation 3 - późniejszy start nie zaszkodzi?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z narzekających na ten pad miał go w rękach? Wygląda dziwnie, to muszę przyznać, ale dla mnie podstawowym problemem z dualshockiem było to, że był za krótki. Każdy kto ma długie palce, wie o czym mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pad ogląda się na fotkach to rzeczywiście wygląda dosyć dziwnie. Jednak nie sądze aby firma pokroju Sony, po tak udanym produkcie jak Dual Schock, pozwoliła sobie na jakieś eksperymenty z padem. Wygląd wyglądem, ale jestem przekonany, że finalny pad (nawet jeżeli będzie wyglądał dokładnie tak) będzie leżał w dłoniach idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 16:53, Venom napisał:

Jeżeli pad ogląda się na fotkach to rzeczywiście wygląda dosyć dziwnie. Jednak nie sądze aby
firma pokroju Sony, po tak udanym produkcie jak Dual Schock, pozwoliła sobie na jakieś eksperymenty
z padem. Wygląd wyglądem, ale jestem przekonany, że finalny pad (nawet jeżeli będzie wyglądał
dokładnie tak) będzie leżał w dłoniach idealnie.

Mam nadzieję, bo jakby nie patrzeć, na pada od Dreamcasta też stękano, a leżał w dłoniach jak złoto (moim zdaniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W/g ze zdjęcie jasno wynika że pad będzie co najmniej wygodny... Zreszta złóżcie ręce tak jakbyście trzymali pada w rekach i popatrzcie na nie z perspektywy obrazk... leży jak ulał :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja myślę, że Play Station miało najbardziej udany kontroler jaki świat mógł trzymać w rękach. Wydaje mi się, że firma wie co robi i następny będzie równie udany jak poprzedni. Z drugiej strony to nawet ciekawe, że chcą coś zmienić (może nawet ulepszyć) mimo tego, że mieli naprade świetny wcześniejszy projekt. To dobrze świadczy o firmie, że chcą coś co jest super uczynić jeszcze doskonalszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten pad wygląda jak "banana bomb", ale co tam najważniejsza jest sama konsola PS3.
Ja będe czekał z niecierpliwością na premiere PS3, X "kloca" napewno nie kuipe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że późniejszy start im raczej nie zaszkodzi... Na pewno nie w przypadku Play Station. Pad wygląda dość wirtuozyjnie i będzie to jego zaletą, jeśli ergonomią dorówna Dual Shockowi, na którym grało się fenomenalnie nawet takiem ortodoksyjnemu PCtowcowi, jak ja. :-) Ciekawi mnie ostateczny wygląd tegoż użądzonka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować