Zaloguj się, aby obserwować  
juke

Nowy PLAY w sprzedaży

1962 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2008 o 20:40, PJ MW napisał:

> Jaką ocenę dostało Spore w najnowszym Playu??

9/10. Kup, warto poczytać.



Dzięki, a długa jest ta recenzja??
Bo z aktualnego Playa interesuje mnie raczej tylko to , a jeśli Spore jest rozpisane na dwie strony to raczej byłoby lekkie trwonienie pieniędzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 20:45, Kubak10 napisał:

> > Jaką ocenę dostało Spore w najnowszym Playu??
>
> 9/10. Kup, warto poczytać.


Dzięki, a długa jest ta recenzja??
Bo z aktualnego Playa interesuje mnie raczej tylko to , a jeśli Spore jest rozpisane
na dwie strony to raczej byłoby lekkie trwonienie pieniędzy :P


2,5 strony ;p, ale warto. Dodam jeszcze, że gra nie mam żadnych minusów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak się zarejestrować na game universe??Ja już (chyba) jestem zarejestrowany ,dostałęm e-mail aktywujący kliknąłęm na link .Pisze że "konto zostało aktywowane .Możesz się już zalogować. Ale jak się loguje nic się nie dzieje...!
No i przy okazji niech mi ktoś powie jak ściągnać te gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Pleja w niedziele. Pełniaki... No cóż... nie są doskonałe, ale wydaje mi się że ich texty się poprawiają. Zazwyczaj czytałem tylko trochę bo teksty wydawały się nudne i słabe. Teraz czytam wszystko. Od deski do deski. Szkoda tylko że to czasopismo jest takie krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2008 o 15:57, Patryk Mogilno napisał:


Dzięki za informacje. ;) Niestety z tego co widzę w tym miesiącu Play pod względem pełnych wersji wypada dość słabo , ale za to sama zawartość numeru wydaje się bardzo ciekawa. Na pewno kupie sobie ten numer żeby sobie poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu kupiłem CDA dla FABLE, Clicka! dla Dawn of MAgic i myślałem że być może pójdę za ciosem i zaopatrzę się w PLAYa. Niestety przy tej ostatniej się zawiodłem. Niskobudżetowy? The Mark Oo, World War II? mogli się postarać i dać trzecią część w którą kiedyś się zagrywałem (aczkolwiek praktycznie to samo co Earth 2150 bo na tym samym silniku - tylko realia zmienione). Beer Tycoon? cóż lubię piwo ale bez przesady ... Chociaż nie zbiednieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem sobie najnowszy numer Playa tylko do poczytania , płyta mi się do niczego nie przyda (z resztą CDA zdążyło mnie już do tego przyzwyczaić). Numer pod względem opisywanych w nim gier jest bardzo dobry , ale i tak jeszcze daleko jest do poziomu jaki Play serwował swoim czytelnikom jeszcze parę lat temu , to było dopiero coś. Teraz w sumie też nie jest źle i to najważniejsze , ale jednak pozostaje pewien żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jedyne na co mogę narzekać to na płytę. 1-pełniaki słabe, 2- co to u diabła za demo Legend Hand of God?? Waży niemal tyle samo co pełna wersja i nie da się odpalić bo nie ma sterowników do Aegia physics (pełna wersja odpala się bez problemów).
Wolałbym gdyby za część filmików i tego "The Marka" dać coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieniutkie pełniaki w tym miesiącu, zobaczymy co pokażą inne pisma. Co do recenzji - tytuły prezentowane są całkiem ciekawe, kto wie - może skuszę się na ten numer :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jeżeli chodzi o fulle to naprawdę PLAY ostatnio jest zacofany. The Mark- gra której sam wystawił ocene 2 to teraz jest chwalona jako " rozkoszna gra akcji". Jednak ja czasopisma nie kupuje dla gier tylko dla samej zawartości dla której warto go kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować