Zaloguj się, aby obserwować  
juke

Nowy PLAY w sprzedaży

1962 postów w tym temacie

A co jeśli 10 zgarnie Left 4 Dead? Gra wydaje mi się mocno niedoceniana, a może okazać się czarnym koniem tego numeru. Zagraniczne recenzje są bardzo optymistyczne. Z drugiej strony... i tak pewnie WoW dostanie 10. Cóż... Ja chyba nigdy nie przekonam się do MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 19:48, Sebat1 napisał:

No co Ty , w cuda wierzysz ? xD PoP miałby z WoW-em wygrać , bez szans. ;]

W cuda raczej nie wierzę, ale powiedzmy że mam cichą nadzieje że tak sie właśnie stanie. Nienawidzę WoWa ;P A Prince of Persia top podobno całkiem dobra gra, więc może, może. Na X-360 na gry-online.pl ocenili te grę na 90%, czyli bardzo wysoko.

Lesz3yk --->

Być może czasami. Jednak większe szansę ma moim zdaniem PoP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No! Na to czekałem! Mafia i Straż Nocna to na prawdę dobre gry i do tego interesujący numer, szkoda tylko, że o 2 zł droższy, ale i tak na pewno kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjatkowo kupie ten numer Playa. Zobaczymy te zmiany i "wiecej tekstu na stronie". Po za tym jest recenzja Quantum of Solace. :) No i bedzie okazja zobaczyc te Mafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dlamnie to szykuje sie najlepszy numer w historii!REcenzje fajnych gier,dodatki rozne,no i mafia ktora byla jedna z najczesciej wymienianych gier ,na forum playa,jako propozycja gry na cover.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer doprawdy niezły, pełniaki mnie nie interesują, posiadam obie pełne wersje, z Mafią się postarali, ale ze Strażą to nie za bardzo, już gdzieś był w czasopiśmie o ile się nie mylę. A zawartość... uuu i jeszcze komiks. A teraz teksty są dłuższe, więc obowiązkowy zakup. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 16:01, Nekromantik napisał:

Czapki z głów przed Playem :D


No, to przecież 100-tny numer, grzechem byłoby tego nie wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam przed sobą jeszcze nierozpakowany najnowszy numer Play , w reklamach na necie jest napisane ''''Najlepszy Play w historii''''. No zobaczę ile w tym prawdy , nawet z chęcią porównam ten numer , do najlepszych numerów z poprzednich lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się ludzie chyba na Mafię rzucili, bo dzisiaj w 3 kioskach i w ani 1 nie mają Playa... mam nadzieję, że to nie wyczerpanie towaru, a jedynie problem z dostawą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Play został wczoraj zakupiony :D Gdy tylko zobaczyłem Mafię, wiedziałem ze muszę to kupić. A co do samego czasopisma to najciekawszy było o pudełkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 19:55, Modok napisał:

Jaką ocenę dostał Left 4 Dead.?



9
Plusy
+niesamowity,pełen napięcia klimat
+świetne dynamiczne strzelaniny
+genialny tryb kooperacji i Versus
Minusy
- granie samemu nie daje wielkiejj radochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować