Zaloguj się, aby obserwować  
juke

Nowy PLAY w sprzedaży

1962 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2010 o 17:37, DonSzabla napisał:

Pierwszą pełną wersją z trzech jest:

Mafia: The City of Lost Heaven

Jesteś pewny? Na stronie PLAY tego nie potwierdzili, zgadują dalej, a ty sie pospieszyłeś, z resztą Mafia już w Play była-popełniłeś lekki fail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 17:42, KofeinowyPablo napisał:

Jesteś pewny? Na stronie PLAY tego nie potwierdzili, zgadują dalej, a ty sie pospieszyłeś,
z resztą Mafia już w Play była-popełniłeś lekki fail.

Już sam się pogubiłem. Masz rację.
Tap Żenadl z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2010 o 17:47, DonSzabla napisał:

Już sam się pogubiłem. Masz rację.
Tap Żenadl z mojej strony.

Fakt, strasznie chaotycznie to idzie, ale już blisko do rozwiązania, ja sam sie poddałem w połowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 17:58, DonSzabla napisał:

Dobre ;P
Super Stunt Spectacular

Nooo, to polecieli, tak wybitnej gry to im na pewno pozazdroszczą inne czasopisma...niegrywalny, zabugowany gniot...już lepiej żeby Play dał tylko 2 pełniaki :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 18:02, KofeinowyPablo napisał:

/.../


Oj tam, lepszy taki pełniak niż czyszczenie magazynów ;p Przynajmniej będzie można przeżyć fajny wstrząs jak się zainstaluje tą grę nie wiedząc jak wcześniej wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że chyba Super Stunt Spectacular był recenzowany w CDA, dział kaszanka. O ile się nie mylę to gra ma taką skopaną optymalizację, że nawet na bardzo dobrym sprzęcie potrafiła przyciąć :P, niezłą miałem polewkę z tej recenzji pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje mieć nadzieję, że kolejne dwa pełniaki będą znacznie lepsze...
BTW. Już rozpoczęły się przecieki do następnej pełnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słaaaabo, było już ponad dwa lata temu w Clicku!, a co do samej gry(a właściwe dodatku) to do pięt nie dorasta nawet do podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto kupuje pisma dla pełniaków? - pełna wersja gry to tylko dodatek do pisma,bonus,coś na osłodę,a nie główny składnik
czasem pełniaki są naprawdę dobre a czasem nie ma nic ciekawego,zależy to od wielu czynników - nigdy jednak słaby pełniak nie decydował u mnie o kupnie bądź nie pisma,zresztą jest ich tak nie wiele że warto ( moim zdaniem ) kupować wszystkie trzy co czynię już od ok.6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co miesiąc regularnie kupuję sobie PSX extreme, Neo plus, CDA i Playa. Nadmiar czytania, a jeśli do tego dochodzą jakieś lipne pełniaki czy czyszczenie magazynów to myślę, że lepiej sobie odpuszczę :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 14:39, lis_23 napisał:

Kto kupuje pisma dla pełniaków?


Ja :P jeżeli już w ogóle kupuję :)

- pełna wersja gry to tylko dodatek do pisma,bonus,coś

Dnia 08.12.2010 o 14:39, lis_23 napisał:

na osłodę,a nie główny składnik.


Jednakże zawsze to właśnie tym dodatkiem można się kierować przy zakupie ;) Np. jakby do jakiegoś brukowca dołączony był zacny film, którego nie oglądałeś to nie kupiłbyś właśnie dla tego bonusika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2010 o 15:03, ArkStorm napisał:

Jednakże zawsze to właśnie tym dodatkiem można się kierować przy zakupie ;) Np. jakby
do jakiegoś brukowca dołączony był zacny film, którego nie oglądałeś to nie kupiłbyś
właśnie dla tego bonusika?

Pewnie że bym kupił tylko że CDA,Playa czy KŚG ( a wcześniej też Clicka ) nie zacząłem kupować dla płytki CD/DVD tylko dla zawartości pisma - takiego brukowca kupiłbym raz dla płytki ale nie kupiłbym go już ponownie - w przeciwieństwie do pism growych,filmowych,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować