Zaloguj się, aby obserwować  
juke

Nowy PLAY w sprzedaży

1962 postów w tym temacie

Oczywiście biorę, bo jest dobra warstwa tekstowa(szczególnie recka Mafii 2) no i pełniaki (Infernal i GTS, Ceville też niezły, ale już mam, więc mnie nie interesuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... nie najlepiej to niestety o redakcji świadczy. Pozostaje mieć tylko nadzieje że to odosobnione przypadki które w przyszłości nie będą miały więcej miejsca. Aczkolwiek skoro nagrodę wygrałeś to na Twoim miejscu był ich trochę zaczął naciskać w tej strawie ;)
Co do najnowszego numeru to tak - pełne wersje nie ma co ukrywać dość słabe, ale lepsze to niż czyszczenie magazynów ;) Ciekawe za to prezentują się recenzje i ciesze się że o Mafii 2 najpierw przeczytamy ją właśnie w Playu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... dla samego Infernala kupię (bo w Ceville grałem). Kiedyś grałem sobie w demo na starym kompie i pomimo tego że się cięło to naprawdę mi się fajnie grało. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 16:18, dave03 napisał:

Cóż... nie najlepiej to niestety o redakcji świadczy. Pozostaje mieć tylko nadzieje że
to odosobnione przypadki które w przyszłości nie będą miały więcej miejsca. Aczkolwiek
skoro nagrodę wygrałeś to na Twoim miejscu był ich trochę zaczął naciskać w tej strawie

Jakoś specjalnie mi nie zależało na tej nagrodze ;]
A tak w ogóle, to kilka znajomych z gramu powygrywało u nich również na gamezilli - nagród nie otrzymali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo jaka to miała być gra? Tym niemniej ja bym tego tak nie zostawił, bo skoro jest konkurs i z góry są nagrody o których się pisze to chyba trzeba się z tego wywiązać a nie chować głowy w piasek jak przychodzi co do czego. Nie chce mi się jakoś wierzyć żeby ktokolwiek z redakcji nie znalazł tych kilkunastu minut aby wysłać wszystkim maile z wiadomością jak sprawy się mają. Wina poczty to raczej nie jest, bo jakby tak było to by już pewnie się odezwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczty to zdecydowanie nie, bo mieli się skontaktować w sprawie wysyłki.
Cóż, myślę że zmotywowałeś mnie do napisania, zrobię to przy premierze nowego numeru.
Nie wiadomo jaka to gra, oni mówią tylko w wypadku tekstu numeru(którym może być albo list, albo właśnie recenzja czytelnika), jednak w tym nowym dziale wygrywają wszyscy opublikowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, zrobilem tak jak poradziłeś mi Ty i parę osób wczoraj i dziś już dostałem odzew. Przeoczenie ponoć, poprosili o podanie adresu i ulubionych gatunków. Nie jestem strasznie wymagający co do gry(ważna symbolika), ale kaszanki rejsera nie podaruję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Triple post pod rząd, ale nie moja wina że wy tu nic nie piszecie :)
No cóż, dziś przyszła mi od nich paczka. Wyjmuję spokojnie pudełko z koperty modląc się, by było to coś uber. Wyjmuję wyjmuję... pomarańczowe pudełko. Nie, nie The Orange Box - Splinter Cell Trylogia z Pomarańczowej Kolekcji Klasyki. Tak jak mówiłem nie jestem specjalnie wymagający, a gdybym nie miał kolekcjonerki owej Trylogii z przyjemnością bym pograł. W sumie to byli baaardzo blisko, bo akurat mam chętkę na Bioshocka, który w tej serii się znajduje :P
Mimo iż się nie wykosztowali to ciesze się z nagrody, z symboliki. A gry nie otworzę, będzie stała w folii. Ewentualnie wymienię na coś jak będą chętni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 14:22, Kirabaxior napisał:

No cóż, dziś przyszła mi od nich paczka. Wyjmuję spokojnie pudełko z koperty modląc się,
by było to coś uber. Wyjmuję wyjmuję... pomarańczowe pudełko. Nie, nie The Orange Box
- Splinter Cell Trylogia z Pomarańczowej Kolekcji Klasyki.


Z trylogii Splinter Cella akurat też bym się bardzo cieszył. Mam co prawda wszystkie części, ale "jedynka" w tym pakiecie została podobno wzbogacona o 3 misje bonusowe, których ja w swojej edycji nie posiadam. Jako że jestem wielkim fanem tej serii to w końcu będę musiał to kiedyś kupić, ale średnio mi się widzi wydawanie 30zł tylko dla tych trzech dodatkowych leveli. Póki co jednak czekam na jakąś przecenę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że z częścią pierwszą wchodzącą w skład edycji kolekcjonerskiej (mam tu na myśli tą EK z serii The World of Splinter Cell) miałem do czynienia i w niej również te dodatkowe misje były. Jednak nie był one wplecione w kampanie tylko trzeba było je odpalić osobno tzn. w menu jest zakładka z punktami zapisu i z dostępnymi misjami do wyboru, tam na samym końcu powinieneś mieć dołożone trzy misje dodatkowe. Jeśli mnie pamięć nie myli są odblokowane od samego początku także nie będziesz musiał jakby co przechodzić całej gry aby w nie zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Playu była wersja 1.6 z tego co się nie mylę. Wskazana jest teraz instalacja jakiegoś Community Patcha. Wyjścia w sumie są dwa i albo zainstalujesz wersje 1.74, albo też 1.72. Instalując pierwszego z nich możesz przy okazji doświadczyć dość znacznego spadku wydajności gry bowiem wprowadza dużo dodatkowych bajerów graficznych które dość mocno obciążają kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A następne to Chrome oraz Venetica. Ta ostatnia uważana raczej za crap, ale zawsze mnie interesowała, więc za takie pieniądze chętnie kupię, a w Crhome nie miałem okazji zagrać więc okazja do nadrobienia zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 17:25, Damianuss1 napisał:

Oho, widzę, że już koniec szaleństwa :P.


Zależy jak na to spojrzeć. Z jednej strony rzeczywiście szału nie ma, ale z drugiej możemy się cieszyć bo mamy kolejny miesiąc bez czyszczenia magazynów a to jakby nie patrzeć jest już spory krok naprzód. Przydałoby się jeszcze te koperty na płyty zastąpić czymś bardziej praktycznym, bo pismo najgrubsze nie jest a cena do niskich raczej nie należy. Ale jak znam życie tak szybko się tego nie doczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 16:46, DonSzabla napisał:

Pierwsza pełna wersja, którą znajdziecie na DVD październikowego Playa to gra fabularna
zatytułowana Spells of Gold.

Gra fabularna? Toż to zwykłay h''n''s, przy okazji nudny jak flaki z olejem. Mam tę grę z jakiegoś starego wydania CDA. Na początku wydaje się spoko, bo jest to połączenie siekanki z grą handlową (kupić wino lub ceramikę w jednej wiosce i sprzedać w drugiej z zyskiem - pomiędzy wioskami wybić kilkanaście potworów), ale po jakimś czasie nuda w tej grze zabija całą przyjemność. Bo questy ograniczają się tylko do dostarczania listów, wybijania bandytów, przenoszenia informacji handlowych. Tyle i nic więcej. Wątek główny jest tak płytki i beznadziejny, że aż szkoda o nim wspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować