Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe tytuły w Platynowej Kolekcji

39 postów w tym temacie

To że takie tytuły się pojawiły to fajna sprawa z jeszcze z innej strony. Mianowicie za jakiś czas zapewne stanieją normalne pudełkowe wydania tych gier jak będą za długo zalegać na magzynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawiązując do wcześniejszych newsów - w takim razie, co z obiecanymi modami dla zarejestrowanych użytkowników edycji kolekcjonerskiej nwn2?
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zakupię Neverwinter Nights 2. :) Miałem kupić wydanie premierowe, ale skoro już za kilka dni ta gra będzie w Platynowej Kolekcji, to po co przepłacać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh... A na te gry to tylko wypatrywac bylo - teraz to je tylko kupic ;]
Ale mam 2 problemy :
a) teraz jestem w Nowym Jorku xD
b) mam za slaby komp(w Polsce)
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej się coś te gry zbyt dobrze nie sprzedawały, nie widzę innego sensu wrzucaniach ich w platynową kolekcję. Dla niedowiarków proponuję porównać status Gothica 2 i jego dodatku. A gry z Blizzarda to chyba jakiś osobny dział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neverwiter Nights 2 za 60 zł. ;)
No pięknie, martwi mnie jednak to że tak szybko trafiła ta gra do platynowej kolekcji i nie będę zdziwiony jeżeli trafi niedługo do złotej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawartość płyty bonusowej dołączonej do wydania NWN2 w PK będzie do ściągnięcia z gram w przyszłym tygodniu - dla tych wszystkich, którzy kupili wydanie premierowe.
A co do Settlersów DzK ZE to są jakieś szanse, że ukażą się jednak razem z NWN2 i CoH. Ale podamy oficjalne info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować