Zaloguj się, aby obserwować  
Woko11

Harry Potter i Zakon Feniksa - temat ogólny (gra) [M]

137 postów w tym temacie

Mam pytanie jaka jest gra harry potter i zakon feniksa??? Jaka jest grafika, i jakie są wymagania ??? Mógłby ktoś napisać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 19:17, kedzior141 napisał:

> Może mi ktoś powiedzieć czy Potter pójdzie mi na
> Radeon 9200
> AMD Athalon 2000+
> 256mb Ram

ojojoj chyyba nie


Właśnie nie wiem bo demo mi chodzi ale słyszałem że pełna może nie działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2007 o 19:26, Rafcio03 napisał:

Właśnie nie wiem bo demo mi chodzi ale słyszałem że pełna może nie działać


No właśnie, trochę ramu mało- ja na 256grałem, ale cięło strasznie. Na tych prockach wogóle się nieznam- only pentium: ) i moim zdaniem póki co nie warto wydawać tyle kasy na tą grę. Poczekaj aż stanieje jeśli chcesz zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy wie ktoś gdzie znajdę te 5 mówiących gargulców, książkę, żeby zrobić zadanie dla Snape''a, i hasło dla Hanny Abbot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tymi gargulcami sie tesz trudzilem ale je znalazlem wiem ze jeden jest jak idziesz do umbrigi a drugi jak schodzisz do takiego portu gdzie jest fred i george reszta wiem gdzie są ale nie umiem wytlumaczyc miejsca.jeszcze jeden jest gdzies tam na dworze kolo gabinetu MCgonagal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 20:04, Net.com napisał:

mam pytie jak ściągnsc aparat temu dziciakowi ?

Hmmm, nie wiem czy będę potrafił Ci dobrze wytłumaczyć, ale: musisz się wspinać bo gzymsach, tam gdzie jest aparat pod tą ścianą są ławki "vingarium leviosa" (nie wiem czy dobrze pisze) i należy je przenieść pod takie jakby podwyższenie na które należy się wspiąć, potem trzeba przypalić roślinę, czy tam pnącza które Ci przeszkadzają w przejściu na prawo, następnie należy iść rynną do góry w razie potrzeby naprawiając zepsute elementy, dojdziesz do ostatniego gzymsu przy aparacie, rzucasz "wingardium leviosa" i zrzucasz/ kierujesz aparat do przyjaciół na dole. Nie wiem czy zrozumiesz, ale stałem się wytłumaczyć jak najlepiej potrafię ;) Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 18:27, Artas15 napisał:

Może mi ktos pomoże i powie gdzie są wszystkie gargulce?


Jeden jest na tym samym dziedzińcu gdzie Thomas. Kolejne dwa znajdują się w wieży obrony przed czarną magią, tuż obok schodów prowadzących z niej na drugie piętro, oraz na wiadukcie. Ostatnie dwa znajdziesz na balkonie przy czwartym piętrze i na górnej części wybrukowanego dziedzińca.

Nester
Gra krótka, ale fajna. Ciekawe jaka będzie kolejna część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 13:32, Artas15 napisał:

Dzieki, ale sprawdz kiedy ja o to pytalem:)


Wiem że miesiąc temu, ale myślałem że zdołam jeszcze pomóc, ale jak widać poradziłeś sobie sam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować