Zaloguj się, aby obserwować  
Van_Yanek

Cheaterom powiedz NIE !

87 postów w tym temacie

Kody inaczej Cheaty !! czy wy to popieracie !? wyraźcie swoją opinię na temat playerów którzy grę przeszli tylko na kodach. Wyrzuć im w twarz to, że ty męczyłeś się nad tą grą pare dni a on... przeszedł ją w godzinę !! TOPIC ANTYCHITEROĄ !!! Czyli wszysko by wbić ludzią do głowy że wpisanie cheatu to największe noobowanie świata. xD No to lecimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię kody, ale tylko takie, które dodają różne fajne rzeczy do gry, np. w TOCA2 Touring Cars, miałem kod na niską grawitację i samochody latały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:50, Yanek12 napisał:

Kody inaczej Cheaty !! czy wy to popieracie !? wyraźcie swoją opinię na temat playerów którzy
grę przeszli tylko na kodach. Wyrzuć im w twarz to, że ty męczyłeś się nad tą grą pare dni
a on... przeszedł ją w godzinę !! TOPIC ANTYCHITEROĄ !!! Czyli wszysko by wbić ludzią do głowy
że wpisanie cheatu to największe noobowanie świata. xD No to lecimy


gra na kodach niema sensu, tylko dzieci neo graja na kodach bo gry niepotrafia przejsc, a cheatowanie w multi pozostawi bez komentarza:/ szkoda słow na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to jego sprawa jeżeli ma oryginalną grę. My płacimy takie same pieniądze, a mamy nieporównywalnie więcej emocji, wrażeń, lepiej poznajemy świat gry i jego zasady. Po przejściu możemy spokojnie sobie powiedzieć, że jesteśmy lepsi od tych, którzy grają i przechodzą gry na kodach tylko dla szpanu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EEEeee troszku dziwny temacik no ale cheaty są po to by ich używać chociaż sam praktycznie wcale nie używam no w ostateczności... To takjakkbyś żył zdobywał pracę tracił ją i wogule miał problemy a teraz patrzysz kod na kasę wpisujesz na kompie i na twoim koncie pokazuje się milion Dolców kopjujesz kod wstukujesz kombinacjję
1. CTRL+V
2. Enter
przez powiedzmy minutę i jesteś miliarderem... troszku żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale nie udawaj ze umiesz ortografie "Cheaterą" - padlem xD a cheaterzy sa wkurzajacy ci przez neta bo w single to jest niegrozne jak ktos nie umie przejsc jakiegos fragmentu gry to korzysta z czitow ale np tak jak w TDU jesli koles 15 km przejezdza w 1 sekunde no to sorry to juz nie jest uczciwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:55, Moloch93 BF PL napisał:

Mażesz sie bo nie znasz cheatów do multi ;) Od cheatowania mozna sie uzaleznic :P

Mhm... mnie zabijają ludzie którzy w Warcrafcie III wpisują Cheaty na global chacie <lol>...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:57, Yanek12 napisał:

> Mażesz sie bo nie znasz cheatów do multi ;) Od cheatowania mozna sie uzaleznic :P
>
Mhm... mnie zabijają ludzie którzy w Warcrafcie III wpisują Cheaty na global chacie <lol>...

Jedyni cheaterzy krórzy mnie wkurzają to w BoM-E2. Tyle lagów ze sie grac nie da ;P W takich grach jak kanter czy far Cry cheatuje z przyjamnoscią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja, a ja biorę tą Cheaterę za fraki i tą Cheaterą mówię (brzuchomówcą jestem) głośne "NIE" Natomiast głośne "TAK" dla tych, którzy potrafią ze słownika korzystać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:59, Moloch93 BF PL napisał:

Jedyni cheaterzy krórzy mnie wkurzają to w BoM-E2. Tyle lagów ze sie grac nie da ;P W takich
grach jak kanter czy far Cry cheatuje z przyjamnoscią...


To oznacza że jesteś dzieciak 5-letni i noob totalny. Nie umiesz uczcicwie grać, nie szanujesz innych graczy. To tak jakbyś poszedł do sklepu, ukradł CS''a i zaczął grać na necie, szpanując, że masz oryginała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE cheaterom w multi, a w single to mnie nie obchodzi, ja np. w GTA nie używałem kodów na życie etc. tylko np. na zmianę wyglądu bohatera. Ale nie rozumiem ludzi którzy w szkole chwalą się że przeszły jakąś grę (i to jeszcze pirata), a jak jestem w domu t na początku gry jak się załaduje wpisują AEZAKMI. Ehh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować