Zaloguj się, aby obserwować  
Van_Yanek

Cheaterom powiedz NIE !

87 postów w tym temacie

Cziter to osoba która psuje grę innym, można by rzec. Ale punkbuster i tak za przeproszeniem g***o daje kiedy jest tyle botów itp. Możemy sobie teraz w takim CSie ustawić automatyczne celowanie, automatyczne chodzenie i strzelanie- słowem: Możemy sobie zjeść obiad np. nie osłabiając drużyny ;)
To wyżej to oczywiście żart. Ja sam potępiam cziterów, w CoD 2 trafiłem na takiego z klanu w dodatku (!) który miał nieśmiertelność.

Potem miałem polewki, jak widziałem jego klan na jakimś serwie- aż się zdziwiłem kiedy usłyszałem że taki gracz w klanie nie istnieje. Po prostu n00bstwo i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:52, Moloch93 BF PL napisał:

oOO Nie doczytałem do konca :P Jeśli chodzi o cheaty w single - nie popieram
w multi - popieram

BTW Naleze do |ACC| (Anti Cheating Clan) xD

Weś jeszcze coś zagajaj o tym klanie. Jeśli istnieje ;). A co do cheatów to mój start z nimi był w GTA:SA
Do GTA:SA Są dwie wersje kodów. Proste i złożone.
Ale to i tak tylko takie żeby rozrywkę zrobić lepszą. Np. Takie:(będę starał się podawać cheaty które używam) Wszyscy atakują cię wszystkim:BGLUAWML. Rekrutujemy każdego i ma on wyrzutnię rakiet, jest to szczególnie zabawne gdy stoimy przy jakimś gościu a mu coś się nie spodoba i wypali z tej rakietnicy bez patrzenia czy coś stoi mu na drodze albo jak gościu podchodzi do drugiego i próbuje mu wypalić z rakietnicy ale nie może (no macha tą rakietnicą jakby strzelał ale nic nie leci) I to będzie: ROCKETMAYHEM. Agresywni kierowcy:YLTEICZ. Duże skoki na rowerze (dzięki temu dostałem się na najwyższy budynek w grze przy pomocy roweru! Ale nie wchodząc do niego...) To będzie: CJPHONEHOME DUże skoki CJ-a: KANGAROO. Samochody latają: RIPAZHA. Wszystkie samochody mają nitro:SPEEDFREAK (jak tak niedziała to spróbujcie bez dwóch e.) Zamieszki na ulicach:AJLOJYQY. Mówię wam warto te wszystkie kody wpisać na raz. Frajda z gry o wiele się poprawi a zwłaszcza że będzie panował wieki chaos. Można oczywiście dodać jeszcze inne kody jak ktoś chce. Np. Samochody lecą w górę jak w nie walniesz czymkolwiek oprócz CJ-a. (samochód rower wszystko jedno) A do zamieszek to jeszcze to:IOJUFZN. A to że jak waliesz czymkolwiek w cokolwiek (nie człowiek w człowieka bo to nic nie da!) Czyli tak jak wcześniej podchodzisz do samochodu roweram on powoli leci w powietrze (tak jakby się topił i wybucha) wybucha od razu! W powietrzu! A wrak leci dalej. No to chyba już wszystko. A co do cheatów w muliti... To nie używam bo szkoda zachodu. Raz tylko w mu użyłem speedhacka bo grałem na x-worldzie a tam exp słabo leci. (Fani rpg i MU będą wiedzieli o co chodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Używanie cheatów odbiera przyjemność z grania! Każdy kto ich używa traci przyjemność grania!" Taa... Z całym szacunkiem, ale to jest bardzo dziecinne spojrzenie na świat - wszyscy mają się dostosować do mnie, bo przecież reprezentuje większość! A może Twojemu bratu więcej radości sprawia masakrowanie wroga na 1001 sposobów z kodami, niż jeden "uczciwy" bez kodów? Póki nie oszukuję w MP wszystko jest OK. Nie narzucajcie innym swoich poglądów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 14:06, Lamb3rt napisał:

"Używanie cheatów odbiera przyjemność z grania! Każdy kto ich używa traci przyjemność grania!"
Taa... Z całym szacunkiem, ale to jest bardzo dziecinne spojrzenie na świat - wszyscy mają
się dostosować do mnie, bo przecież reprezentuje większość! A może Twojemu bratu więcej radości
sprawia masakrowanie wroga na 1001 sposobów z kodami, niż jeden "uczciwy" bez kodów? Póki nie
oszukuję w MP wszystko jest OK. Nie narzucajcie innym swoich poglądów!


Nie narzucam poglądów, ale nawet dzięki grom można się rozwijać. A wpisanie kodów od razu taki rozwój neguje, wyłącza konstruktywne myślenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 12:27, Piecia Oo napisał:

hmmm...a jest takowa w tej grze??:]

Owszem, zapewniam cię, że Postal 2 posiada dużą dawkę grywalności - ale tylko dla kogoś, kto potrafi dostrzec w tej grze coś więcej niż brutalność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować