Zaloguj się, aby obserwować  
Van_Yanek

Cheaterom powiedz NIE !

87 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 19:53, crespo1 napisał:

gra na kodach niema sensu, tylko dzieci neo graja na kodach bo gry niepotrafia przejsc, a cheatowanie
w multi pozostawi bez komentarza:/ szkoda słow na nich


eee... no proszę bez ,,dzieci neo'''', bo określenie to obraża normalnych użytkowników neostrady. A poza tym to:
w singlu cheatuje tylko w ostateczności, wcześniej zawsze solucja, ale w sibglu nikomu to nie szkodzi
w multi cheaty to już zbrodnia, bo psuje się w ten sposób zabawę innym graczom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:26, IMPERATOR1990 napisał:

> Mój klan tępi cheaterów i w pewnym sensie robie mu w ten sposob na złość :)
Powinni cię z tego klanu wyrzucić.

Tyle ze ja po prostu dobrze gram i to było by na ich niekorzyść.
Dobra, nie uzywam w goóle cheatów, wyłącznie antycheatów, podpuszczałem was. Gdybym chociaż raz zachatował miałbym kicka z klanu, najczęściej gram na servach pb, a tam coś takiego sie niestety zapisuje ;p
Zaszedłem wysoko, i nie uzywałem cheatów. Sorry za tę ścieme chciałem jakoś rozruszać wątek...
Przy okazji dowiedziałem sie co nieco o ludziach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W normalnych grach (czytaj single) kody są dozwolone i nic nikomu do tego czy ich używam czy nie, jak ktoś chce grać na kodach to niech, tylko tego nie lubie jak gra ktoś na kodach i później się chwali, "jaka moja postać ma XxX lvl", a w multi jest cheatowanie przestępstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grach Single sam używam cheaty i treinery ale w grach Multi nigdy! bo chcę grać z ludżmi sprawiedliwe! a nie jak jakiś n00b. Ale mnie co najbardziej wnerwia u cziterów i hackerów że takich ludzi jest najwięcej w grach MMO co już nie ma szans żeby sprawiedliwie mieć najlepszy lvl w żadnym MMO :/, taki np:MUGlobal byłem na forum tej gry i gracze pisali że Firma K2 w GameGuardzie nie ma już zabezpieczeń przeciw botom itp. (boty w grach MMO tzn. zostawianie swojej postaci żeby sama nabijała lvle bez sterowania gracza) i już od kąd mam nowego kompa zrezygnowałem już z tej staroci MUonline :P bo nie chce mi się nabijać lvli gdzie jest pełno Scammerów, n00bów i hackerów :/. Tak że niech firma Intel od procesorów niech robi jak najszybciej te zabezpieczenia przeciw cheaterom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cheaterom mowie NIE! ;] dziekuje za uwage :) ale na poważnie.. sam gram w CoD2 w trybie multiplayer i wkurza mnie jak walcze o 1 miejsce na planszy a taki gówniarz mi staty psuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie popieram cheaterów szczególnie tych z godem.
Jak gram w CS lub GTA SA multi to znajdzie się paru takich a czasami admini na serwerach nie reagują.
Ja kupuję gry z multi nie po to żeby upokarzać się publicznie cheatami przed innymi jakimiś graczami bo to jest WSTYD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie zdanie:
Jeżeli chodzi o singiel to nie mam nic przeciwko jak ktoś cheatuję
z powodów dojśća do momentu gdzie kiedyś się było, albo jak gdzieś utknie w grze lub wygrał już kiedyś grę,
w przeciwnym razie psuję sobie tylko zabawę na własną odpowiedzialność,
a co do multi to stanowczo mówię NIE, bo psują sprawiedliwą zabawę z innymi graczami,
---
chociaz jak się nie używa cheatów w multi to itak można się natknąć na takich graczy co
padają jak muchy i wyzywają wszystkich od N()()BóW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kogo obchodzi, jak przeszedłem grę w SP? Może właśnie manipulowanie grą podoba mi się bardziej od jej przejścia i martwienia się czy starczy mi ammo, czy mam dość HP, etc... Może wolę być panem, a nie przeciwnikiem dla moich wrogów? :P Ale co innego to MP - używanie kodów tutaj to po prostu odbieranie przyjemności innym z grania. I tu się zgadzam - topić cheaterów w multi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię grać na kodach bo wtedy gra mi się szybko nudzi. Denerwuję mnie też usprawiedliwienie moich znajomych, że :
"Najpierw przejdę na kodach grę żeby poznać wszystkie tajemnice, a później będzie mi łatwiej bez kodów"

A każdy mądry gracz wie, powinno być na odwrót. Z założenia kody powinny ułatwiać grę w miejscach, w których nie możemy sobie poradzić. To jest po prostu psucie zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o Multiplayer to zaraz wychodze z serwera który oszukuje lub włączam filtrowanie tylko serwery zabezpieczone przeciw cheatowaniu.
Co do single playera moje nastawienie się zmienia ponieważ znalazłem taką grę której namoim kompie nie dało się przejść bez kodów.Czasami jest to poprostu konieczne albo może służyć jako lekka pomoc.Tylko kod na nieśmiertelność jest oszóstwem.Podam przykład w Gothicu 1 aby dostać się do kopalni górniczej która przez błąd w grze była zamknięta musiałem użyć kodu na przechodzenie przez ściany.I tak nigdy tej gry nie przeszłem za dużo błędów miała.Albo kod na nieskończoną amunicję to tylko małe ułatienie rozgrywki które i tyak dużo nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z punkbusterem w quake 4 - opcjach jest ze wyłaczony i nijak nie mogę się doszukać ikonki czy czegokolwiek tam aby go właczyć - a z wyłączonym nawiele serwerów zwyczajnie nie da się wejść.
nie wiem czy mam pbustera ściągac czy jak?
pomózcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 23:56, Sonny555 napisał:

"Najpierw przejdę na kodach grę żeby poznać wszystkie tajemnice, a później będzie mi łatwiej
bez kodów"

Potem tej gry nie przejdą drugi raz i powiedzą nudna ta gra. Zawsze się tak kończy jak się gra na kodach pierwszy raz. Jak dla mnie to gra na kodach odbiera przyjemność gry, po co wogóle grać skoro wiadomo że się wszystko przejdzie bez wysiłku. Pozatym grając na kodach traci się chęci do gry, gra wydaje się nudna bo co się tam ma dziac skoro idziemy sobie wiedząc, że nic nas niepokona, ale jak ktoś chce to niech sobie gra nic złego nie robi nikomu. Gorzej z grami MP tam urzywanie kodów jest jak już powiedzieliście w wielu postach wielkiem oszustwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba największa satysfakcję się ma wtedy gdy sie ubije takiego "kodziaża". Gdy np. gramy w gre strategiczną przez nett,player koduje np. ma gold i wood. A my mu jeszcze skopiemy dupsko za przeproszeniem :P. Takich playerów jest mało ale zdarzają się, dość że gra z kodem to jeszcze przegrywa. <lol> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepsi sa ci , co to napisza ze przeszedł nwn w 1,5 godziny
a jak go zapytasz kto to byl Fentic to ci napisze ze nie pamieta bo juz dawno temu w to gral
cheaterom mowie STANOWCZE WY..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tez mnie to denerwuję.
Mam dokładnie takich kolegów co używają cheaty a potem takie coś gadają.
Denerwuję się przy tym i mam ochotę walnąć go w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 07:31, castlerock napisał:

mam problem z punkbusterem w quake 4 - opcjach jest ze wyłaczony i nijak nie mogę się doszukać
ikonki czy czegokolwiek tam aby go właczyć - a z wyłączonym nawiele serwerów zwyczajnie nie
da się wejść.
nie wiem czy mam pbustera ściągac czy jak?
pomózcie :)

oO Taka ikona powinna byc :P Mozesz sprobowac poinstalowac kilka patchy, moze to cos da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem stanowczo przeciwny kodom :/ Mój brat wręcz nagminnie ich używa, nie ma gry którą nawet próbowałby przejść... Strategia - od razu dodaje sobie surowców/kasy na tworzenie armii, strzelanki - nieśmiertelność, problem z poziomem - kod na następny. Jak można tak tracić przyjemność z grania? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować