Zaloguj się, aby obserwować  
Van_Yanek

Cheaterom powiedz NIE !

87 postów w tym temacie

Buahaha co mnie obchodzi czy ktos tego chce czy nie? Jestem w elicie graczy, (3 miejsce w lidze FC, w pierwszej 5 w Stalkerze i w pierwszej 5 w CS''ie) i moge sobie pozwolic na takie growe skoki w bok na innym Ip, odczepcie sie lol :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem cheatowanie jak się naprzykład jakąś grę już przejdzie i chce się pograć na chetach (sam tak robie czasami )
Ale nie rozumim jak twoja połowa klasy może chetować , to nie ma sensu , nie cieszysz się grą :)
A imo najgorsze cheaty to cheaty w grze multiplayer :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:59, Moloch93 BF PL napisał:

grach jak kanter czy far Cry cheatuje z przyjamnoscią...

Jestes zwykłym dzieciakiem,
NOOBEM! który psuję zabawę innym bo sam nie umie grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:09, Farmer Widomo napisał:

Ja rozumiem cheatowanie jak się naprzykład jakąś grę już przejdzie i chce się pograć na chetach
(sam tak robie czasami )
Ale nie rozumim jak twoja połowa klasy może chetować , to nie ma sensu , nie cieszysz się grą
:)
A imo najgorsze cheaty to cheaty w grze multiplayer :))


Eee... ja nie cheatuje. I nie połowa mojej klasy tylko kilkoro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z0mg. Cheatowanie to hańba dla prawdziwego gracza. Cheaty w grach multi to dodatkowo oszustwo nie tylko godności, ale również innych graczy. Kody odbierają całą radość z gier (łał, jestem dumny, pokonałem bossa, bo miałem god mode i nieskończoność amunicji, patrzcie, jaki dobry jestem!). Co innego kody w ukończonych wcześniej grach w single. Tak, dla zabawy, żeby wyciągnąć ostatnie soki z gry.
Niemniej jednak, cheater albo zaczyna zabawę, albo udaje gamera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o cheatowanie w multi to jestem stanowczo na NIE, takie coś trzeba tępić. Jednak jeśli chodzi o single to nie mam nic przeciwko. To sprawa tylko i wyłącznie tej osoby, która na własną odpowiedzialność odbiera sobie przyjemność z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:12, IMPERATOR1990 napisał:

> grach jak kanter czy far Cry cheatuje z przyjamnoscią...
Jestes zwykłym dzieciakiem,
NOOBEM! który psuję zabawę innym bo sam nie umie grać.

1. Cheatuje bo lubie, jestem dobrym graczem, uwierz mi.
2. Nie uzywaj słów ktorych znaczenia nie rozumiesz. Odsyłam do wikipedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:19, Moloch93 BF PL napisał:

> > grach jak kanter czy far Cry cheatuje z przyjamnoscią...
> Jestes zwykłym dzieciakiem,
> NOOBEM! który psuję zabawę innym bo sam nie umie grać.
1. Cheatuje bo lubie, jestem dobrym graczem, uwierz mi.

Każdy kto używa cheatów w multi jest NOOBEM!
chodzby nie wiem jakie miał statystyki i wyniki,

Dnia 26.06.2007 o 20:19, Moloch93 BF PL napisał:

2. Nie uzywaj słów ktorych znaczenia nie rozumiesz. Odsyłam do wikipedii.

Ze co ?
Niby co ty o mnie wiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko ludziom, którzy czitują 4FUN, ale jak mi się taki zacznie chwalić, jak przeszedł grę to już mnie żółć zalewa, No i cziterom w sieci mówimy: NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawa za yntelygencje. Noob, inaczej newbie to początkujący , nie cziter. Najwyrazniej za duzo grasz w Simsy...
I, prosze cie, nie praw mi debilnych kazan jaki to ja jestem zły i ze jestem słaby bo to żałosne, i mimo wszystko zaliczam sie do szołówki graczy, po prostu nie przyznaje sie do cheatowania.
Cheatuje dość rzadko, najczęsciej za pozwoleniem współuserów, więc raczej nie mam sie co martwic o ingerencje pb :PPP

Błagam, nie odpowiadaj na tego posta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:06, Moloch93 BF PL napisał:

Buahaha co mnie obchodzi czy ktos tego chce czy nie? Jestem w elicie graczy, (3 miejsce w lidze
FC, w pierwszej 5 w Stalkerze i w pierwszej 5 w CS''ie) i moge sobie pozwolic na takie growe
skoki w bok na innym Ip, odczepcie sie lol :P


Jedno słowo - LOL. Rozumiem, że jesteś w elicie graczy dzięki cheatom?? No to rzeczywiście master z ciebie nie ma co... Jeśli tak ma wyglądać polska elita graczy to biją was na głowie przypadkowi ludzie na serverach.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w polskim klanie (a raczej klanach- dochodzą UT i CoD2), i nie gram na polskich servach. Nie dostałem sie tak wysoko z pomoca cheatów, cheatuje raczej dyskretnie, nigdy w lidze, nigdy na funwarze, i nigdy przy qmplach (z klanu i nie tylko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:34, Moloch93 BF PL napisał:

Nie jestem w polskim klanie (a raczej klanach- dochodzą UT i CoD2), i nie gram na polskich
servach. Nie dostałem sie tak wysoko z pomoca cheatów, cheatuje raczej dyskretnie, nigdy w
lidze, nigdy na funwarze, i nigdy przy qmplach (z klanu i nie tylko).


Co nie zmienia faktu, że komuś psujesz grę. Niezależnie czy jesteś PRO czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:31, Moloch93 BF PL napisał:

Brawa za yntelygencje. Noob, inaczej newbie to początkujący , nie cziter. Najwyrazniej za duzo
grasz w Simsy..


A jakby w Wikipedii napisali, że najlepszym sposobem na ból głowy jest skok z wysokiego mostu na główkę to byś uwierzył? Za nooba powszechnie uważa się osoby używające kodów w grach sieciowych.

Dnia 26.06.2007 o 20:31, Moloch93 BF PL napisał:

I, prosze cie, nie praw mi debilnych kazan jaki to ja jestem zły i ze jestem słaby bo to żałosne,


I kolejny nowy, który nie przeczytał regulaminu. Tutaj nie obraża sie innych użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować