Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

iPhone - mobilna rewolucja?

1178 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2009 o 17:31, krl.krl napisał:

> Czy da sie filmy z formatu rmvb przerobic na taki który mozna wgrac do iphona? I
czy
> mozna do tego filmu dodac napisy które sa w osobnym pliku? Jesli tak to byłbym wdzieczny

> jakby ktos mi wyjasnil jakim programem i jak to sie robi:P Z góry dzieki
Total Video Converter. Ma też opcję dodania do filmu napisów ale chyba muszą być w formacie
innym niż txt. Jak nie będziesz mógł dodać txt przerób je za pomocą subedit playera.

Ta tylko ze o ile wiem to ten progrm jest platny a darmowa wersja pozwala na nagrywanie tylko 5 minut:/ A znasz jakis podobny do tego program tylko darmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 19:12, krl.krl napisał:

Rolando - gra zainspirowana LocoRoco ale wygląda trochę inaczej

Grałem na feriach, w drodze w góry (na iPhone''ie kolegi) i muszę przyznać, że to jedna z najlepszych "przenośnych" gier w jakie grałem ;) Fajny patent ze sterowaniem tymi Rolando akcelerometrem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok zobaczyłem ten total video converter i sie okazało ze na 15 dni jest ale konwertowac mozna wiecej niz 5 min:P I czy moze mi ktos jeszcze powiedziec jak sie do tego dodaje napisy? Bo biore dodanie napisów potem mam te parametry tych napisów których nie czaje naciskam zeby sie konwertowalo no i napisów nie ma, meczylem sie wczoraj z tym godzine i w koncu napisy sie pojawily (co tam ze na poczatku pokazywaly sie po skosie ale udalo sie na naprawic) no a gdy przez przypadek wyłączyłem totala to znowu napisów nie ma w filmie:/ Wie ktos czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To otwórz film z napisami subedit playerem i masz tam opcję: importuj napisy do (chyba) SUB. Powinieneś to znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 19:05, krl.krl napisał:

To otwórz film z napisami subedit playerem i masz tam opcję: importuj napisy do (chyba)
SUB. Powinieneś to znaleźć.

Próbowałem zimportowac napisy do formatu SRT w tym programie ale za duzego efektu to nie dalo:/ Nie wiem czemu mi sie tak dzieje bo wczoraj tez tak mialem i po godzinie kombinowania w koncu sie napisy pojawily tylko zze wtedy przez przypadek zamkenlem program i jak go uruchomilem znpowu to znowu napisy nie chcialy dzialac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania:

1. Dlaczego w YouTube jest gorsza jakość filmików od tych na YouTubie przez Safari?

2. Jak mogę grać w gry flashowe, słuchać muzy na wrzucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 19:42, zajacisko napisał:

1. Dlaczego w YouTube jest gorsza jakość filmików od tych na YouTubie przez Safari?

Wyjaśnij bo nie rozumiem co masz na myśli

Dnia 12.03.2009 o 19:42, zajacisko napisał:

2. Jak mogę grać w gry flashowe, słuchać muzy na wrzucie?

iPhone póki co nie posiada flasha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 19:51, krl.krl napisał:

Wyjaśnij bo nie rozumiem co masz na myśli

Dlaczego filmiki ogladane przez YouTube z pulpitu są gorszej jakości od tych odtwarzanych w przeglądarce na YouTube.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 06:48, zajacisko napisał:

> Wyjaśnij bo nie rozumiem co masz na myśli
Dlaczego filmiki ogladane przez YouTube z pulpitu są gorszej jakości od tych odtwarzanych
w przeglądarce na YouTube.pl?

Nie mam pojęcia. Jak Ci to przeszkadza możesz ściągnąć mxTube z Cydii i przez niego oglądać filmiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 19:54, zajacisko napisał:

Można czymś kapnąć na ściereczkę, by ekranik był czystszy? BO z niektórymi brudkami sobie
nie radzę na sucho.


Heh Wiesz... Nie moja sprawa co Ty z nim robisz że masz takie brudki że na sucho nie schodzą Anywawy... Raz tez mi się taka zdażyłą.. Najlepiej użyc sporej Ścierki z Mikrofibry i jak coś to pohuhac na ekran i przecierac delikatnie a uwierz bedzie się błyszczeć jak Psu jaja :p. Ja osobiście tej firmowej Smatki nie uzywam... Jest taka jakaś inna. Wole klasyczną Mikrofibrę :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania.
1. Czy Itunes działa w Polsce?? I czym się tam płaci?SMS,przelewem czy trzeba kartę lub paypalla?
2. Można na Iphona nagrywać własną muzykę i filmy nie z Itunes bez tego Jailbrak''a??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 00:27, Vernio napisał:

Dwa pytania.
1. Czy Itunes działa w Polsce?? I czym się tam płaci?SMS,przelewem czy trzeba kartę lub
paypalla?

Nie dziala, zawsze mozna sie na USA zarejestrowac :D

Dnia 21.03.2009 o 00:27, Vernio napisał:

2. Można na Iphona nagrywać własną muzykę i filmy nie z Itunes bez tego Jailbrak''a??

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 00:27, Vernio napisał:

Dwa pytania.
1. Czy Itunes działa w Polsce?? I czym się tam płaci?SMS,przelewem czy trzeba kartę lub
paypalla?

Sklep nie działa, appstore jest trochę upośledzone. Lepiej jest się zarejestrować na USA. Płacić najlepiej jest kartami podarunkowymi (gift card). Na allegro karty 200$ kupisz za 130zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 14:03, Vernio napisał:

A gry tylko z appstore??

Znaczna większość. Jednak jeśli chcesz mieć emulatory to jailbrake jest konieczny.

Dnia 21.03.2009 o 14:03, Vernio napisał:

Ten Jailbrake daje coś pożytecznego czy można bez niego żyć?;>

Można bez niego żyć ale nie będziesz mógł: kręcić filmików, pobierać filmów z YT, robić zdjęć np. w sepii, ustawiać własnych tematów czy wgrać wikipedii. Możliwości jest więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować