Zaloguj się, aby obserwować  
wikweb

Ile macie lat?

1933 postów w tym temacie

Jeszcze nie zaglądając do tego tematu to myślałem że będe jednym z młodszych forumowiczów a tu co? Ludzie po 17, 18 i ledwo co 19 lat;)(z pełnym szacunkiem dla nich) ale nie martwcie sie chłopaki;) Ja mam 19 lat i za 7 miechów kończe 20 lat:) I wcale mi sie nie spieszy do niczego...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 01:06, Vaxinar napisał:

No i to właśnie dziś - za około 9 godzin stuknie mi siedemnastka. :)

No to dobra czysto przezornie co by skleroza mnie nie dopadła życze ci wsiego najlepsiejszego żebyś jako pierwszy odkrył wszystkie nowe statusy, błędu w serwerach CDP co by ci dodał 5000 wPLN i żebyś mógł wszystko za jednozłotówki kupować, czyli mówiąc krótko zwięźle i na temat. Wszystkiego najlepszego z okazji 17 Urodzin. NIe martw się najlepsze jeszcze przed tobą :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 03:32, Viper napisał:

A ja już jestem bardzo stary, zmęczony życiem też jestem...mam 22 lata od 9 dni (starość nie
radość):P

To ja może drewnianą laske podam szanownemu staruszkowi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 03:33, Hubi Koshi napisał:

> A ja już jestem bardzo stary, zmęczony życiem też jestem...mam 22 lata od 9 dni (starość
nie
> radość):P
To ja może drewnianą laske podam szanownemu staruszkowi :-P


Hehe, może nie drewnianą,ale jakąś laske poproszę na pewno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 04:02, s2nto napisał:

Hmmm ja mam 17 lat jednak czy ta ankieta na forum wnosi aż tak dużo to nie jesytem pewien^^


To taka mała pomoc dla CDP, my się wpiszemy z naszym wiekiem a oni później podliczą ile kto ma lat i takie gry też będą wydawać:P
A tak na serio to w zasadzie ten temat nie wnosi nic...poza zaspokojeniem ciekawości tego kto to założył:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 04:04, Viper napisał:

To taka mała pomoc dla CDP, my się wpiszemy z naszym wiekiem a oni później podliczą ile kto
ma lat i takie gry też będą wydawać:P
A tak na serio to w zasadzie ten temat nie wnosi nic...poza zaspokojeniem ciekawości tego kto
to założył:]

Heh, myśle że z CDP to raczej taki joke ala nocnego Marka :D, a gdyby CDP chciało sie dowiedzieć naszego wieku to by wpierw wprowadziło możliwość wpisania naszych 2cyfrowych liczb do profilu...

A co do drugiej kwesti to zupełnie się zgadzam, bo temat jest denny, bo przecież wiek zupełnie nic nie wnosi dla dystrybutora gier - bo ja moge mieć zainteresowania dotyczące II wojny światowej a inny science-fiction co w tym samym wieku co zupełnie podkreśla bezsensowność ankiety...

P.S
Gratuluje za szybkość odpowiadania na wiadomości^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 04:08, s2nto napisał:

Heh, myśle że z CDP to raczej taki joke ala nocnego Marka :D, a gdyby CDP chciało sie dowiedzieć
naszego wieku to by wpierw wprowadziło możliwość wpisania naszych 2cyfrowych liczb do profilu...

A co do drugiej kwesti to zupełnie się zgadzam, bo temat jest denny, bo przecież wiek zupełnie
nic nie wnosi dla dystrybutora gier - bo ja moge mieć zainteresowania dotyczące II wojny światowej
a inny science-fiction co w tym samym wieku co zupełnie podkreśla bezsensowność ankiety...

P.S
Gratuluje za szybkość odpowiadania na wiadomości^^


Dziękuję,dziękuję (kłania się):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 17:27, Seru81 napisał:

O masz znalazł sie duży tyle samo latek masz :) HAHA To sie tutaj nie odzywaj :"{


Idz skad wiadomo ile mam lat przeciez nigdzie nie napisalem tego urodziłęm sie 2 1977 czyki mam 19 lat synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować