Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

„Looking For That Special Someone” dostępne

72 postów w tym temacie

Czytałem komentarze na wp, a tam płaczą, że nie ma tam akcji itd.. ludzie, toż ten trailer ma uchylić nieco rąbka tajemnicy na temat fabuły. Szczerze? Wygląda na to, że GTA IV będzie bliskie dobremu filmowi akcji... z dresem w roli głównej ;> Mnie się tam główny bohater podoba, może nawet spódnice nosić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 10:53, Rga napisał:

> A mi pasi że ruskim się będzie. Zawsze tak jest... Na początki nie chciałem grać murzynkiem

> bambo, ale teraz... my nigga :)
On mi bardziej na Ukrainca wygląda ;)

Według mnie to będzie Azer albo Bułgar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Główny bohater ma świetny akcent :D to napewno doda klimatu gry ;) mi się już podoba tylko ciekawe o ile będą oddalone wersje z konsol i PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już o tym mówił, ale autor zapomniał w tytule literki "ę".
A sam trailer ciekawy, choć na razie najważniejsza jest informacja o tym, czy GTA IV wyjdzie na peceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się dowiedziałem to bohater raczej pochodzi z Bałkanów. Osobiście nie grałem w gry z tej serii za wiele ale czwarta część zapowiada się nieźle, może kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Główny bohater jest Rosjaninem. Zdaje się, że jest to nawet potwierdzone przez Rockstar. Drugi trailer, jest znacznie ciekawszy niż pierwszy. Teraz widzimy, nie tylko samo miasto, lecz wreszcie akcję. Zapowiada się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny trailer tylko, że ten samochód który tam co chwila pokazuja wystepował także w San andreas i Vice City a nawet i chyba w GTA 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kłania się proszę państwa odrobinę bardziej zaawansowana znajomość języka angielskiego. Główny protagonista słowa "We''re all looking for that special someone" to kogoś, kto zadaje mu pytanie "You''re looking for some people" - stawiam, że ktoś z policji albo podejrzliwie nastawiony gangster. Wypowiada on je w sposób typowo ironiczny, szczególnie, że wyrażenie "looking for that special someone" oznacza szukanie pokrewnej duszy, w sensie romantycznym. Więc bynajmniej nie stwierdza on, że szuka kogoś "specjalnego", jak to uroczo próbuje rozdmuchać w stylu brukowców autor newsa.
Co oczywiście nie zmienia faktu, że bohater faktycznie się za kimś rozgląda - rzecz w tym, że nikt nie został namaszczony na "specjalnego".

A trailer sam w sobie - prześwietny. Do miodnych momentów osobiście zaliczam flaczejące po przedziurawieniu koła samochodu. Muzyczka zgodnie z tradycją serii doskonale dopasowana do nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że gra się zmieni...na lepsze w stosunku do SA. W poprzedniej części brakowało tego "czegoś" co zwane jest grywalnością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 12:25, Gofer31 napisał:

No, nareszcie NORMALNY trailer ;D. NIECH TO WYJDZIE NA PIECA!!!!!!!!!!



Nie wyjdzie, ponieważ GTA IV będzie działać na silniku RAGE, a on jest przystosowany tylko dla konsol nowej generacji. Tak samo jak z Crysisem - on też ma silnik przystosowany specjalnie do PeCetów i nie wyjdzie na rzadną konsolę.

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 12:27, ko?nik napisał:

Mam nadzieję, że gra się zmieni...na lepsze w stosunku do SA. W poprzedniej części brakowało
tego "czegoś" co zwane jest grywalnością ;)



San Andreas było grywalne, tylko trzeba było poczuć klimat tej gry, wczuć się w głównego bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 12:30, JackXP napisał:

San Andreas było grywalne, tylko trzeba było poczuć klimat tej gry, wczuć się w głównego bohatera.

A według mnie było za długie i za bardzo rozległe. Nie mogłem pograć, bo było to jakieś takieś nijakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować