Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 z problemami

97 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2007 o 00:22, Paweł Age napisał:

I jednak PC znowu rządzi. Każdą awarię wymieniasz samemu i jeszcze wkładasz części takie jakie
ci się widzi :D


gorzej jak się na tym wogóle nie znasz naprzykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I jednak PC znowu rządzi. Każdą awarię wymieniasz samemu i jeszcze wkładasz części takie jakie
> ci się widzi :D


>gorzej jak się na tym wogóle nie znasz naprzykład

To mój zawód ale i tak sądze że to prostsze niż walka z konsolą dla niezbyt wtajemniczonych w sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak najlepiej sprawiło sie Nintendo konsola się nie grzeje pobiera 16W czego chcieć więcej no chyba tylko lepszych gier bo ja na samych zręcznościówkach bym nie zajechał daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 13:33, Darkstar181 napisał:

> Jeśli idzie o temperaturę to nikt nie jest święty
> http://www.smog.pl/wideo/9258/jestes_prawdziwym_fanem_play_station/
> ;)
Przecież z tego PS 3 została tylko obudowa... facet po prostu "wypatroszył" konsolę, i w sadził
w jej obudowę elektryczny grill.

Tia. Kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rojo

Masz rację nie ma co się za bardzo grzać ale pobór mocy to hit gdyby mogli to zrobili by na ps3 zasilacz 50W i by śmigało a nie jak ma Sony 300W ileś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2007 o 15:32, hans olo napisał:

Tia. Kolejny.

Nie wiem o co ci chodzi, bo z tego co wiem wiele osób wzięło to za prawdziwą konsolę której rzekomo chłodzenie miało by być do d***, więc nie podsuwaj mi tu iluzji że jestem ciemny. Zrozumiałbym gdybyś napisał gdzieś że to żart,albo gdyby w opisie filmu było to uwzględnione,ale nie wtedy gdy dajesz samego linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 15:53, Darkstar181 napisał:


> Tia. Kolejny.
Nie wiem o co ci chodzi, bo z tego co wiem wiele osób wzięło to za prawdziwą konsolę której
rzekomo chłodzenie miało by być do d***, więc nie podsuwaj mi tu iluzji że jestem ciemny. Zrozumiałbym
gdybyś napisał gdzieś że to żart,albo gdyby w opisie filmu było to uwzględnione,ale nie wtedy
gdy dajesz samego linka, oraz uśmieszek z przymróżeniem oka?

Teraz rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2007 o 15:56, hans olo napisał:

Teraz rozumiesz?

Uśmieszek nie zawsze jest równoznaczny z tym że filmik który zobaczę jest w formie żartu. Już trochę internetu używam, i wiem że ten uśmieszek nie zawsze oznacza to, co jego autor chciał za jego pomocą przekazać.

Ale tak, teraz w pełni rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, nie ma sensu przeciągać liny o to, która konsola jest lepsza lub mniej awaryjna. Tak samo X360 jak i PS3 grzeją się na potęgę. Powodem tego jest wielki pobór mocy przez układy procesorowe i graficzne. Można założyć, że w PS3 tak jak w poprzednich odsłonach konsoli SONY będą padały lasery, a w X360 napędy będą rysowały płyty, ale po co? Graficznie obie konsole mają podobne możliwości, więc jeśli chodzi o gry żadna ze stron konfliktu narzekać nie będzie. To samo tyczy się awaryjności: np. stojący X360 lepiej odprowadza ciepło, ale działająca płyta w napędzie jest bardziej narażona na porysowanie lub mikroskopijne odkształcania, gdyż poddawana jest większym przeciążeniom podczas obrotów. Żeby nie być gołosłownym w mojej PS3 również zdarzały się uszkodzenia płyt gdy konsola pracowała w pozycji stojącej.

W najgorszym przypadku tak w MS jak i SONY serwisowanie konsoli czasem trwa nawet miesiąc, wszystko zależy od rodzaju usterki jakiej sprzęt doznał.

Między nami, wybór konsoli zależy tylko od tego na jakie gry czekamy. Część z nich wyjdzie tylko na PS3 a część tylko na X360 – usterki w sprzęcie były, są i będą.

PS. A tak w ogóle WIEDŹMIN będzie tylko na PC;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a już miałem zakupić se X-klocka i śmigać na nim dopóki bym nie uzbierał na nowego kompa. Potem tylko na wyjazdy bym go zabierał etc...

To już wolę jeszcze się pomęczyć i w końcu złożyć porządnego kompa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować