Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince od Persia: The Sands of Time

679 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2006 o 21:17, Dark Demon napisał:

Mam problem: nie mogę pokonać tych piaskowych stworów z halabardami(?) w sali tronowej, tam
gdize walczę ze swym ojcem, a pogmaga mi Farah. Czy jest na to jakiś specjalny sposób? Czy
po prostu muszę próbować?


Jeśli dobrze kojarzę, to chodzi o tych, których nie można przeskoczyć? Jeśli tak, to jest to jeden z bardziej denerwujących wrogów w grze. Więc:
a) zdaj się na Farah i dobij sztyletem,
b) walcz od razu z ojcem, nie zwracaj uwagi na resztę,
c) zamrożenie i tniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 11:26, Dark Demon napisał:

Dzięki, spróbuję... Będę musiał zaczynać tę walkę już chyba 50 raz... :D


Wbrew pozorom nie jest trudna.
PS. Pierwszy raz grasz w PoP? :) Ja grałem wcześniej w WW, to było mi łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 21:17, Dark Demon napisał:

Mam problem: nie mogę pokonać tych piaskowych stworów z halabardami(?) w sali tronowej, tam
gdize walczę ze swym ojcem, a pogmaga mi Farah. Czy jest na to jakiś specjalny sposób? Czy
po prostu muszę próbować?


Żeby zabić ojca pierw musisz zabić wszystkich stworów, tych których nie można przeskoczyć najlepiej zabijać od ściany, a gdy będziesz miał mało życia schowaj miecz i biegnij na drugi koniec komnaty (taki kulisty) i tam mozesz się napić wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gram w Prince od Persia: The Sands of Time i przeszedłem etap przetłumaczony przez dystrybutora Cenega: "Wspinaczka do wieRZy". Nasi kochani rodacy z działu lokalizacji jak widać bardzo dobrze znają ortografię języka polskiego. Oby tak dalej Cenega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 18:59, DoomnY napisał:

Właśnie gram w Prince od Persia: The Sands of Time i przeszedłem etap przetłumaczony przez
dystrybutora Cenega: "Wspinaczka do wieRZy". Nasi kochani rodacy z działu lokalizacji
jak widać bardzo dobrze znają ortografię języka polskiego. Oby tak dalej Cenega...

w CD-a było też coś o RECEPTORACH(czy coś w tym stylu) użytych zamiast słowa...oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w demie zauważyłem żę kamera podczas przeskakiwania nad przeciwnikami pracuje efektowniej niż w w WW. Kurcze, na pewno zagram i wypowiem się obszerniej, bo po WW mam ochotę na pozostałe części trylogii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 19:15, Blackgoat napisał:

Ja w demie zauważyłem żę kamera podczas przeskakiwania nad przeciwnikami pracuje efektowniej
niż w w WW. Kurcze, na pewno zagram i wypowiem się obszerniej, bo po WW mam ochotę na pozostałe
części trylogii:)

Zanim się weźmiesz za T2T KONIECZNIE przejdź najpierw SoT. O ile WW możesz przejść jako pierwszą część (jako tako zorietowawszy się o co chodziło w pierwszej) to w T2T jest mnóstwo nawiązań do SoT, nawet do najmniejszych pierdół ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 19:15, Blackgoat napisał:

Ja w demie zauważyłem żę kamera podczas przeskakiwania nad przeciwnikami pracuje efektowniej
niż w w WW. Kurcze, na pewno zagram i wypowiem się obszerniej, bo po WW mam ochotę na pozostałe
części trylogii:)


Może i efektowniej (bo kamerka lata i pokazuje z bliska) o tyle już animacji ściętej głowy nie zobaczysz :P Zero krwi.
PS. Wraith ma rację... znaczy, chyba, bo w T2T nie grałem :P Ale jeśli o Prince''a chodzi, to on ma zawsze rację :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 29.08.2006 o 14:11, Adham napisał:

Może i efektowniej (bo kamerka lata i pokazuje z bliska) o tyle już animacji ściętej głowy
nie zobaczysz :P Zero krwi.

Tak słowa nakręcają gości a''la Pospieszalski:). Uważaj, bo mogą cię zacytować w Uwadze;)!

Dnia 29.08.2006 o 14:11, Adham napisał:

PS. Wraith ma rację... znaczy, chyba, bo w T2T nie grałem :P Ale jeśli o Prince''a chodzi,
to on ma zawsze rację :P

Święte słowa:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 14:27, Blackgoat napisał:

Tak słowa nakręcają gości a''la Pospieszalski:). Uważaj, bo mogą cię zacytować w Uwadze;)!

A niech cytują :P Dodam jeszcze, że zawsze robię screen jak kogoś tnę na pół ;]
A w Piaskach?... mam jednego screena :P

Ale to raczej pod rozmowę o WW podchodzi :P Przenosim się tam :P

Dnia 29.08.2006 o 14:27, Blackgoat napisał:

Święte słowa:).

Dopóki Sand nie potwierdzi/zapreczy to nie wiadomo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 14:29, Adham napisał:

ciach :P


hehe na forum Ubi byli ludzie do przeszli WW z 20 razy (!), albo i więcej (!!!), kim ja jestem przy nich :P

A krwi nie ma bo to piaskowe demony, zupełnie odmienne od kreatur stworzonych przez Cesarzową. Zaóważ iż krew wystepuje na początku gry gdy walczys z innymi żołnierzami :D
A tych ruchów kończących z WW nie ma także w T2T >_< ... przynajmniej w wersji na PC (na PS2 było normalnie) , ktoś wie czy to poprawili w wersji polskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 14:37, Sand Wraith napisał:

> ciach :P

hehe na forum Ubi byli ludzie do przeszli WW z 20 razy (!), albo i więcej (!!!), kim ja jestem
przy nich :P

a) Sand Wraithem
b) młodym padawanem
:P

Dnia 29.08.2006 o 14:37, Sand Wraith napisał:

A krwi nie ma bo to piaskowe demony, zupełnie odmienne od kreatur stworzonych przez Cesarzową.
Zaóważ iż krew wystepuje na początku gry gdy walczys z innymi żołnierzami :D

Dobra, ale mogli chociaż jakiś rozsypujący się piach dać... ;P A z tych żołnierzy to też dużo nie leci ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

qrde..przeszlem gre w 2 dni no i troche za krutka...
no ale ten ostatni filmik byl powalajacy.... ;)
tez chce cofac sie w czasie w takich sytuacjach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 12:20, diablolod napisał:

qrde..przeszlem gre w 2 dni no i troche za krutka...
no ale ten ostatni filmik byl powalajacy.... ;)
tez chce cofac sie w czasie w takich sytuacjach xD


No to zakończenie z T2T też ci się spodoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 14:05, diablolod napisał:

mam pytanie...
czy warrior within jest bezposrednio zwiazany z sands of time czy byl zrobiony tylko tak na
pokaz...bijatyki itp


Heh, gdyby nie SoT to nie byłoby WW, gdyby nie otworzył piasków w jedynce to nie musiałby ich zniszczyć w dwójce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 14:27, Sand Wraith napisał:

> mam pytanie...
> czy warrior within jest bezposrednio zwiazany z sands of time czy byl zrobiony tylko tak
na
> pokaz...bijatyki itp

Heh, gdyby nie SoT to nie byłoby WW, gdyby nie otworzył piasków w jedynce to nie musiałby ich
zniszczyć w dwójce ...


no koniec sands of time nie wskazywal klopotow z piaskami w przyszlosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2006 o 14:29, diablolod napisał:

no koniec sands of time nie wskazywal klopotow z piaskami w przyszlosci;)


Tu niejako trzeba być "fanem" aby wiedzieć o co chodzi :P Pooglądaj inne filmiki od ubi (nie te co były w grze, tylko te co są w necie) najważniejszy jest chyba "preludium to fate" . Poza tym Dahaka nie zaczęła go gonić od razu, książę niczego się nie spodziewał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować