Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince od Persia: The Sands of Time

679 postów w tym temacie

Dla mnie PoP: T2T to ma taką samą graficzkę jak PoP: WW ale każdy przecież ma swoje i może inne zdanie. Najlepsze momenty i PoP: T2T to jak walczyłem z takim wielkim potworem na arenie i na końcu wkuwalem mu noż w pleacy i zjeżdżałem rozcinałąc go na poł. nazwalem to efektem firanki. Był tez taki moment gdzie walczyło się z ostatnim bosem. Najpierw oderzalo go się, potem trzeba była skakać po ścianach i zadawac mu Speed Kille. Następnie trzeba bylo skakać po kamieniach i zadać mu ostateczny cios . wygłądał on jak matrix. gościu już ma zadac cios i zatrzymanie kamery . Przesuwa się kamera w boki i ostateczny cios.Gra łatwa do przejścia i bardzo fajna. Dobrze była zrobiona postać Mrocznego Księcia, ale najtrudniejszy moim zdaniem moment byl wtedy kiedy trzeba bylo sterowac posągiem w taki sposob aby uwolnic więźniow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem każdy Prince jest wyjądkowy.
Piaski czasu były baśniowe, piękne i w ogóle naj,naj. Dusza Wojawnika była mroczna, posępna i brutalna. Dwa Trony były połączeniem obydwu poprzednich. Było jednak coś co łączyło wszystkie - Grywalność, bo chyba nie polski dystrubutor, których było dwóch ( dlaczego?!?)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mialem 1 czesc PoP nie pamietam juz nazwy bo to bylo bardzo dawno dawno temu ale to bla jeszcze paltfomowka i to byl hicior w tamtych czasach a ktos z was mial ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 15:21, Noxbi napisał:

bo chyba nie polski dystrubutor, których było dwóch ( dlaczego?!?)...

z tego co wiem to wszytkie części PoP''a wydała Cenega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 17:05, Maker3 napisał:

> bo chyba nie polski dystrubutor, których było dwóch ( dlaczego?!?)...
z tego co wiem to wszytkie części PoP''a wydała Cenega


Taak??? To Dwa Trony i Warrior Within na Play Station2 dystrybuowała Cenega???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 19:47, Noxbi napisał:

Taak??? To Dwa Trony i Warrior Within na Play Station2 dystrybuowała Cenega???

masz racje, choć w w Princa grałem na PStwo,
to nie pomyślałem o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PS2 wydawcą DT i WW jest CD Projekt http://www.gram.pl/wyszukiwarka.asp?stext=prince , a Cenega wydała całą trylogię (piaski, dusze i trony) na PC.


Przeszedłem grę. Gra-cud, zajefajna. Czemu nikt mi nie powiedział wcześniej, że to taka super gierka. Teraz czekam na paczuszkę z Duszą Wojownika, na allegro zakupiłem za 25 zł, Piaski kupiłem za 21 zł. Chyba to rozsądna cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 16:47, hunter22 napisał:

Przeszedłem grę. Gra-cud, zajefajna. Czemu nikt mi nie powiedział wcześniej, że to taka super
gierka. Teraz czekam na paczuszkę z Duszą Wojownika,

mi dużo bardziej podobał się The Sands of Time, natomiast Warrior Within nie grałem już od ponad dwóch tygodni, nie ma w grze procentów więc nawet nie wiem gdzie jestem. I przez cały czas chodzi się tam przez te same miejsca, tylko że w przyszłości lub terażniejszości, po pewnym czasie to robi się nudne jak trzeci raz idziesz przez to samo miejsce,

No chyba że ktoś jest nastawiony na efektowne walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam wszystkie czesci i wszystkie przeszedlem. dwa trony nawet dwa razy i najlepsza czescia jest jedynka pomimo tego momentu z masochistycznymi skokami po przyciskach z uzyciem liny. dwojka i trojka tak na rowni na drugim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie w Piaski, tak ok. 3,5h, i się zaciąłem na 52% (trzeba dotrzeć do łaźni). Trzeba chodzić po takich ruinach (po belkach), walczę z tymi ptakami, potem dochodzę do dźwigni otwierającej pokój ze skarabeuszami. W nim jest dźwignia (wysuwana ze ściany), która otwiera drewnianą bramę, ale drzwi za nimi nie.

1. Co mam zrobic?
2. Po co otwierają się wrota, jeśli jest obok wyłom w murze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 17:36, Adham napisał:

Gram sobie w Piaski, tak ok. 3,5h, i się zaciąłem na 52% (trzeba dotrzeć do łaźni). Trzeba
chodzić po takich ruinach (po belkach), walczę z tymi ptakami, potem dochodzę do dźwigni otwierającej
pokój ze skarabeuszami. W nim jest dźwignia (wysuwana ze ściany), która otwiera drewnianą bramę,
ale drzwi za nimi nie.

1. Co mam zrobic?
2. Po co otwierają się wrota, jeśli jest obok wyłom w murze?


a musisz wrucic na góre tam gdzie zaczołeś i przebiegnąc przez sciane brame ktora podniosłes i oto chodzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w ok. 82% gry (''Klepsydra''). Przechodzę ten fragment, jest filmik, potem scenka (rozmowa Księcia z Farah, nic nie widać). Później jestem w długim, krętym korytarzu, który ciągle zbiega w dół. Dochodzę do okrągłej sali. Jesli przejdę przez któreś z dzrwi, wracam do wejścia. Co muszę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 13:12, Adham napisał:

Mam problem w ok. 82% gry (''Klepsydra''). Przechodzę ten fragment, jest filmik, potem scenka
(rozmowa Księcia z Farah, nic nie widać). Później jestem w długim, krętym korytarzu, który
ciągle zbiega w dół. Dochodzę do okrągłej sali. Jesli przejdę przez któreś z dzrwi, wracam
do wejścia. Co muszę zrobić?


Podobno tram byla jakas kombinacja do ktorego przejscia masz wejsc, ale prawde mowiac ja biegalem na slepo i dosc szybko udalo mi sie przejsc ten moment. Jelsi jednak bedziesz mial problemy, to mysle, ze musialbys znalezc ta kombinacje w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 13:18, Wiadroman napisał:

Podobno tram byla jakas kombinacja do ktorego przejscia masz wejsc, ale prawde mowiac ja biegalem
na slepo i dosc szybko udalo mi sie przejsc ten moment. Jelsi jednak bedziesz mial problemy,
to mysle, ze musialbys znalezc ta kombinacje w internecie.


Szukałem, ale nigdzie nie znalazłem :/ Trudno, spróbuję jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Co muszę zrobić?

Podążaj za dźwiękiem wody :) Parę razy wejdziesz w "kapiące" wejście i przejdziesz na wyższe piętro itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 13:42, Seldon napisał:

Podążaj za dźwiękiem wody :) Parę razy wejdziesz w "kapiące" wejście i przejdziesz na wyższe
piętro itd.


Już mi się udało to zrobić :) Teraz zdobyłem miecz... i gra mi się zawiesiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem: nie mogę pokonać tych piaskowych stworów z halabardami(?) w sali tronowej, tam gdize walczę ze swym ojcem, a pogmaga mi Farah. Czy jest na to jakiś specjalny sposób? Czy po prostu muszę próbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować