Zaloguj się, aby obserwować  
Avalon67

Liga Mistrzów i jej zwycięzca

1739 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2007 o 10:09, struksik napisał:

Ligę wygra Manchester i to jest więcej niż pewne.

Nie bądz taki pewny bo Milan może zrobic niespodzianke i u siebie wygra z Manchesterem. Milanowi wystarczy 1:0 i przechodzi do finału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 10:06, Ari Zmc napisał:

> > > Ja barce lubiałem od 8 roku zycia,więc na jakiej podstawie twierzdisz że ja
lubie
> Barcelone
> >
> > > od tamtego pięknego momentu wez przestań
> > jesteś jedyny a ile masz lat 9 :D żart :P Wszystkich których znam to są tacy ktoś
gra
> lepiej
> > od ulubionej drużyny to zmieniają :/ tak właśnie było z Barcą
> To twoje społeczeństwo tak myśli ale niee ja uważaj jak dobierasz słowa wrrrrr
dobieram jak mi sie podoba :PP

To uwazaj na to dobieranie słow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 11:49, Dickk0 napisał:

> Ligę wygra Manchester i to jest więcej niż pewne.
Nie bądz taki pewny bo Milan może zrobic niespodzianke i u siebie wygra z Manchesterem. Milanowi
wystarczy 1:0 i przechodzi do finału.

Jestem pewny w zwycięstwo Milanu nad Manu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 09:52, demrenfaris napisał:

"Wiem, wiem. Ale po prostu jestem pod wrazeniem gry (budowanie akcji- nie skutecznosc
;/) londynczykow. CHELSEA CHELSEA CHELSEA!!!"
jestem pod wrazeniem gry i nawias, jak w matmie. Nie skutecznosc to nie znaczy nieskutecznosc.
Zakup slownika czasem sie przydaje, wydaj choc raz kase na cos pozytecznego nie tylko na nowa
Fifke...


lol...to mnie rozwaliło...na nową Fifkę...w tą gre dla dzieci nie gram, tak dla Twoich informacji...

Jeśli w Twojej szkole ktoś uczy Cię polskiego to powinieneś wiedzieć jak budować zdania. Napisałeś że jesteś pod wrażeniem ich gry i dałeś nawias czyli powinieneś tam napisać co Ci się podobało a nie - nie skuteczność. Tak trudno opisać nie skuteczność w następnym zdaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 09:31, Gerswim CD-r napisał:

Sam tego chciałes.Robben ostatnio wypalił że na ławie to moze siedziec w Barsie.Jego ojciec
jest zagożałym fanem Katalonczykpow codzień do syna dzwoni i prosi go o przeprowadzke.NA maundialu
barca miała kupić Robena ale dopadła go kontuzja i zapał Barcy wygasł.Lampard ma dośc czekania
na przedłuzający sie kontrakt.Jego żona jest Katalonka a on sam uwielbia ten zespoł więc z
pzreprowadzką nie będzie kłopotów


Sam to wymyśliłeś? Mam prawo tak myśleć dopóki nie podasz konkretnego źródła. Chyba wiesz co to znaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 12:59, Gerswim CD-r napisał:

Jestem pewny w zwycięstwo Milanu nad Manu


Jeśli tak uważasz to jesteś w błędzie. W piłce niczego nie można być pewnym, a szczególnie w meczu o taką stawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2007 o 19:03, fifak64 napisał:

Dlaczego uważasz że nie wierze w Milan przecież dałem taką możliwość że bedzie grał w finale
i nawet postawił bym że wygra

Ja nic nie uważam.Wiem że daleś taką możliwośc ,ja też nie wykluczam tego że to może MU wygra (z czego za bardzo bym rad nie był). W tej fazie każdy z klubów może wygrać lub przegrać,jak będzie? Przekonamy się we wtorek i środę. Do zobaczenia w TVP 1 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wierzę w ManU. Mimo że we Włoszech nie gra najlepiej, to wierzę że chociaż zremisuje w Mediolanie. I zgarnie tegoroczną LM ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 14:14, rafisport napisał:

> Jestem pewny w zwycięstwo Milanu nad Manu

Jeśli tak uważasz to jesteś w błędzie. W piłce niczego nie można być pewnym, a szczególnie
w meczu o taką stawkę.

Raif Sport ja mówie to do Aim Zic czy jak mu tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2007 o 14:05, rafisport napisał:

lol...to mnie rozwaliło...na nową Fifkę...w tą gre dla dzieci nie gram, tak dla Twoich informacji...

Jeśli w Twojej szkole ktoś uczy Cię polskiego to powinieneś wiedzieć jak budować zdania. Napisałeś
że jesteś pod wrażeniem ich gry i dałeś nawias czyli powinieneś tam napisać co Ci się podobało
a nie - nie skuteczność. Tak trudno opisać nie skuteczność w następnym zdaniu?

To jest jak w matmie- mianowicieonzacza "-" wiec gdy w nawiasie jest minus wynik jest minusowy... Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2007 o 21:55, demrenfaris napisał:

To jest jak w matmie- mianowicieonzacza "-" wiec gdy w nawiasie jest minus wynik jest minusowy...
Proste?


Ale po co tak komplikować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 22:11, rafisport napisał:

>
> > Ale po co tak komplikować?
> Hurra, doszlismy do porozumienia :)

Kiedyś trzeba było skończyć ten offtop :D

ZZaraz by nas zbanowali, ale zeby to nie byl offtop to powiem ze chelsea zremisowala, zmniejszyla szanse na Mistrzostwo i pewnosc siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 22:13, demrenfaris napisał:

ZZaraz by nas zbanowali, ale zeby to nie byl offtop to powiem ze chelsea zremisowala, zmniejszyla
szanse na Mistrzostwo i pewnosc siebie :(

Nom szanse na mistrzostwo się oddalają, ale ja wierze, że się uda. W końcu jest jeszcze mecz na Stamford z ManU... tylko na tym meczu już nie będzie MOŻNA odrobić trzech punktów tylko będzie TRZEBA... reszta może jakoś po drodze, chociaż Jose mówił, że mistrz jest prawie stracony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 11:49, Dickk0 napisał:

> Ligę wygra Manchester i to jest więcej niż pewne.
Nie bądz taki pewny bo Milan może zrobic niespodzianke i u siebie wygra z Manchesterem. Milanowi
wystarczy 1:0 i przechodzi do finału.


Niespodziankę?! Ludzie, popatrzcie sobie na statystyki Milanu u siebie, a dopiero potem przyznawajcie ManU miejsce w finale xD Jak dla mnie to jest więcej niż oczywiste, że Milan wygra - kwestia tylko, iloma bramkami.
Trochę trudniej może mieć Liverpool, rozsądek podpowiada, że będzie remis. Ale też w nich wierzę, że odeślą hegemona do domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 23:55, qrczak90 napisał:

Niespodziankę?! Ludzie, popatrzcie sobie na statystyki Milanu u siebie, a dopiero potem
przyznawajcie ManU miejsce w finale xD Jak dla mnie to jest więcej niż oczywiste, że Milan
wygra - kwestia tylko, iloma bramkami.

Ja może nie jestem aż tak pewna wygranej Milanu jak Ty, ale myślę, że to oni awansują. Może to przez statystyki, może dlatego, że uważam ich za lepszy zespół od ManU, a może to tylko zwykła wiara kibica ;) nie wiem. Ja wierzę w finał Milanu, ale nie wiem co będzie. Nie chcę wygłaszać zbyt pewnych siebie tekstów: "Milan na 100% ma finał", bo dla mnie to bezsensu. Wierzę, ale nie wiem.

Dnia 28.04.2007 o 23:55, qrczak90 napisał:

Trochę trudniej może mieć Liverpool, rozsądek podpowiada, że będzie remis. Ale też w nich wierzę,
że odeślą hegemona do domu :P

Jeśli chodzi o tą parę półfinału to mamy odmienne zdanie ;) ja jestem za Chelsea. Bardziej niż za Milanem, jednak też nie wyrażam swoich opinii w sposób "na 100%" ;) Wierzę w finał Chelsea - Milan. W tym finale będę za Chelsea... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 21:18, rafisport napisał:

> Raif Sport ja mówie to do Aim Zic czy jak mu tam
>

I co to zmienia?

wiesz co on powiedział Obraził mnie i mój klub zostaw tą sprawe pomiedzy nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować