Zaloguj się, aby obserwować  
Avalon67

Liga Mistrzów i jej zwycięzca

1739 postów w tym temacie

Omg, nie możesz puścic jednego posta z ostatecznym wynikiem tylko musisz spamować co bramke? :P Żałosne ^^

A niestety to C.Ronaldo i Rooney się urodzili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GLORY GLORY MAN UNITED !!! Ogladalem na zywo w angielskiej telewizji ... bez prownania co do polskiej takie emocje ... takiej gry nie ogladalem od dawna moze nawet od finalu Liv vs Milan. Menchester ma teraz niewiarygodnie ciezkie zadanie wygrac na wyjezdzie z Milanem i wygrac dwa razy z Chelsea w lidze i pucharze [i potem w finale :P].Zapraszam na mojego gramsajta tam kazdy fan MAN UTD znajdzie 2 filmiki i hymn manchesteru[dodawajcie komentarze]
THE RED DEVILS RULESSSSSSSSSSSS! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 22:48, Mistic napisał:

Omg, nie możesz puścic jednego posta z ostatecznym wynikiem tylko musisz spamować co bramke?
:P Żałosne ^^

A niestety to C.Ronaldo i Rooney się urodzil

Takie jest twoje zdanie. Niektórzy nie oglądają meczu a chcieliby znać wynik. Dlatego informuje się tu na bieźąco/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manchester przegrał z Romą 2:1 po innym meczu Manchester wygrał z Romą 7:1 nie pamiętam kto strzelił bramki ani w Romie ani manchesterze ale wiem, że przerzedli do finału.

Ale ja myślę, że albo wygra Liverpool albo Manchester ale też chelsi może wygrać

Pozdrawiam Serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manchester wygrał z Milanem 3: 2 i awansuje do finału! Bamki strzelili: C. Ronaldo, W. Rooney i jeszcze raz w 90 W. Rooney. Manchester pokazał co potrafi i wydaje mi się, że wygra LM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super! Manchester wygrał! Jest w Finale. Teraz tylko czekać na... Moim zdaniem wygra, hmm powinien wygrać Lpool ale raczej Chelsea jest leprze tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 08:52, Baal Namib napisał:

Super! Manchester wygrał! Jest w Finale. Teraz tylko czekać na... Moim zdaniem wygra, hmm powinien
wygrać Lpool ale raczej Chelsea jest leprze tym razem.

A tak ogólnie to ja ciebie nie rozumiem super że MU wygrało ale kto powiedział że jest już w finale przecież jeszcze rewanż w Milanie. A Milan na pewno nie odpuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpie aby Milan wygrał. Co prawda będzie walczył i to do końca. Ale MU ma doskonałą formę w tym sezonie. Trudno ich będzie zwyciężyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ! Taki wynik jak obstawiłem ;) Własnie tak myślałem że będzie 3-2 dla MU ,ale Milan gra następny mecz u siebie i tam dokończy dzieło zniszczenia ;)
PS.Chciałem przeprosić wszystkich fanów MU że muszę im powiedzieć iż MU odpadnie i głównym egzekutorem będzie Kaka -jesteś świetny .Jesze dziś tylko Chelsea wygra i moje dróżyny będą w finala <jupi> ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować