Zaloguj się, aby obserwować  
Avalon67

Liga Mistrzów i jej zwycięzca

1739 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2007 o 09:41, Baal Namib napisał:

Wątpie aby Milan wygrał. Co prawda będzie walczył i to do końca. Ale MU ma doskonałą formę
w tym sezonie. Trudno ich będzie zwyciężyć.

No właśnie z tym się nie zgodzę MU ma teraz małe szanse na wygraną gdyż Milan u siebie gra doskonale w lidze mistrzów a jeszcze Kaka jest w doskonałej formie. Milan wygra 1:0 zero i MU do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 09:42, Baal Namib napisał:

Gdyby moje 2 ulubione drużyny spotkały si e w finale, nie byłbym tak uradowany jak ty.. :)

Spoko,zdaje sobie sprawę że ciężko by było wybrać tylko tą jedną z dwóch (o ile wygrają w co mocno wierzę) ale i tak jest dużym sukcesem wytypować 2 drużyny tak żeby znalazły się w finale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 09:57, Baal Namib napisał:

I tak nie zmienię swojego zdania. MU jest najlepsze.

A po co masz zmieniać? Kto jest najlepszy niedługo się przekonamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 16:17, marian538 napisał:

> Wg mnie największe szanse ma właśnie Manchester. Zachwyca zarówno w lidze, lidze mistrzów
jak
> i pucharze. W pucharze został finał z Chelsea, w lidze pierwsze miejsce a niedługo koniec
sezonu.
> No i Ronaldo przeżywa wspaniały sezon.

Jak najbardziej wspieram MU, tylko mimo iż Didy nie będzie w bramce w meczu z Milanem, to sir
Alex Ferguson też lekko nie ma, bo wielu piłkarzy również jest kontuzjowanych. nOby to nie
odbiło się negatywnie na grze,



No i 3:2 ^^. Yeah! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Tak!!! Yes Yes Yes !!! :P
3:2 dla MU, Rooney bohaterem meczu, Dida w bramce, a ponoć kontuzjowany był.
38 strzałów na bramkę, 20 celnych :! Coś pięknego, szkoda ze nie oglądałem :(, Czytam gazetki od rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, przyznać trzeba że w tym sezonie są wspaniali. Liga Mistrzów - Półfinał, Premiership - 1 miejsce i jeszcze finał Pucharu Ligi Angielskiej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ale przyznajcie, komu MU to zawdzięcza? C. Ronaldo. Gdyby nie on byłoby tak jak w poprzednim sezonie. A w tym sezonie gra on doskonale. A gdy on gra doskonale to inni również zaczynają grać doskonale. I mamy niepokonana drużynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to jestem jednak za Chelsea. Liverpool-u nie lubię od czasu, gdy przestali wystawiać Jurka Dudka :) A całą Ligę Mistrzów, powinien wygrać Milan, zasłużył sobie na to zwycięstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj całkiem ciekawy mecz.

Zacznijmy od Milanu. Gracze z Giuseppe Meazza zdecydowanie nie zasłużyli wczoraj nawet na remis. Koszmarnie grały ich boki obrony, szczególnie w pierwszej połowie, w drugiej Oddo sie poprawił, ale Jankulovski dalej grał piach. Środek obrony odwrotnie- w pierwszej połowie znakomicie grał Nesta, bardzo dobrze Maldini, za to w drugiej już niezbyt. Dida? Tylko on mógł obronić taki strzał jak C.Ronaldo w pierwszej połowie, kiedy rzucił sie w prawa strone i wybronil pilke z lewej, ale dwie bramki jego. Po raz kolejny potwierdza się, że Brazylijczyk kompletnie nie umie się ustawiać- wystarczy przypomnieć mecz na San Siro z Bayernem czy rok temu z Barceloną, kiedy bramka Giulego zadecydowała o awansie Barcelony. Pirlo widzę kolejny raz w tym sezonie i kolejny raz gra słabiutko...gdzie się podział najlepszy piłkarz mundialu? Gattuso zabrakło w decydujących momentach, Seedorf grał przeciętnie. Za to Kaka...cóż, kolejne genialne spotkanie Brazylijczyka, same dwa gole mówią za siebie. Gilardino grał kompletną padakę- wyróżnił się tylko tym, że w 5 minucie nie wybił piłki, po której padła bramka.

Teraz Czerwone Diabły. Manchester zaczął w swoim stylu, po pierwszej bramce myślałem, że rozniosą Włochów tak jak zrobili to z Giallorossi. Nic takiego jednak się nie stało. Po raz kolejny atutem Manchesteru gra skrzydłami- dobry mecz Giggsa, Ronaldo za dużo kombinował, wychodziło tylko tak do 20 minuty- potem Milan poprawił asekurację w grze defensywnej i już tylko bezmyślnie machał nogami nad piłką. Kolejny raz boczni obrońcy ManU grają bardzo dobrze w ataku- niestety w obronie jest z tym dużo gorzej. Scholes, Fletcher przyzwoicie, zdobywca hat tricka w meczu z Polską rzucił w tym spotkaniu dwie znakomite piłki- pierwsza zakończyła się rożnym, po którym ManU objęło prowadzenie, druga już golem Rooneya. Właśnie- Rooney. Niby niewidoczny, ale ja uwielbiam tak grających napastników- zupełnie go nie widać, a tu nagle dwa gole...o to właśnie chodzi w klubie, który ma tak znakomitych skrzydłowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 22:48, Mistic napisał:

Omg, nie możesz puścic jednego posta z ostatecznym wynikiem tylko musisz spamować co bramke? :P Żałosne ^^

Z tego co widze, wszystkie mecze nie pokazywane w TV są tutaj relacjonowane na żywo... :)

Dnia 24.04.2007 o 22:48, Mistic napisał:

A niestety to C.Ronaldo i Rooney się urodzili :P

yyy... chyba odrodzili... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony z meczu na OT. MU pokazał, że walczy sie do końca. Rewanż będzie trudny bo Milan to dobry przeciwnik, zwłaszcza na swoim terenie. Ja jednak wierze w MU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 16:37, Necromancer napisał:

Jestem zadowolony z meczu na OT. MU pokazał, że walczy sie do końca. Rewanż będzie trudny bo
Milan to dobry przeciwnik, zwłaszcza na swoim terenie. Ja jednak wierze w MU :D

Tym bardziej, źe ostatnio Milan nie zachwycił na swoim terenie. Mecz z Bayernem tylko 3:2 dla Milanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że ManU uzyska korzystny wynik na san Siro i zagra w wielkim finale.

btw. pamięta ktoś finał Ligi Mistrzów z 1999 roku kiedy w Barcelonie ManU grał z Bayernem Monachium i w ostatnich minutach czerwone diabły zapewniły sobie zwycięstwo? To było coś. Na moim sajcie wstawiłem filmik z tamtego meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pretaorianie

>Tym bardziej, źe ostatnio Milan nie zachwycił na swoim terenie. Mecz z Bayernem tylko 3:2 dla Milanu.

O ile pamietam to padl remis 2-2 na San Siro :)

Gelo98

>btw. pamięta ktoś finał Ligi Mistrzów z 1999 roku kiedy w Barcelonie ManU grał z Bayernem Monachium i w ostatnich minutach czerwone diabły zapewniły sobie zwycięstwo? To było coś. Na moim sajcie wstawiłem filmik z tamtego meczu.

Takich rzeczy sie nie zapomina...to bylo coś! Ahh ten Zabójca o twarzy dziecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować